2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU atklāts LR proklamēšanas dienai veltīts turnīrs, r.v. 1+ 18.11.2011 0.50 23

LU atklāts LR proklamēšanas dienai veltīts turnīrs, r.v. 1+ 2011-11-18 18:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Oļegs Kartuzovs090587Sporta klubs "Universitātes sports" 51657 101667 13
2Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 51478-91469 5
3Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola 5905905
4Vīnerte Antra040285Sporta klubs "Universitātes sports" 414741474 4
5Reinholds Artūrs090188Laura 61616 51621 9
6Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 61422-41418
7Rudņikovs Arturs111190Galda tenisa klubs "OLIISA" 61465 61471 6
8Bogdanova Baiba200387STSS 513131313
9Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 4836836
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Oļegs Kartuzovs11131
2Maslovs Leonīds01122
3Freibergs Māris00004
4Vīnerte Antra00113
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Artūrs Reinholds111141
2Ķuda Māris000114
3Rudņikovs Arturs011132
4Baiba Bogdasarova010123
5Ambergs Aksels000005
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Oļegs Kartuzovs11(w) 131
2Artūrs Reinholds0(w) 1122
3Rudņikovs Arturs0(w) 0113
4Maslovs Leonīds(w) 00004
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Vīnerte Antra-1(w) 125
2Baiba Bogdasarova-(w) 1016 - 8
3Ķuda Māris0(w) 0116 - 8
4Freibergs Māris(w) 01016 - 8
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Oļegs Kartuzovs 1 : 0Maslovs Leonīds-2
Oļegs Kartuzovs 1 : 0Freibergs Māris
Oļegs Kartuzovs 1 : 0Vīnerte Antra
 1Maslovs Leonīds 1 : 0Freibergs Māris
Maslovs Leonīds 1 : 0Vīnerte Antra
Freibergs Māris 0 : 1Vīnerte Antra
 3Reinholds Artūrs 1 : 0Ķuda Māris-2
 3Reinholds Artūrs 1 : 0Rudņikovs Arturs-2
Reinholds Artūrs 1 : 0Bogdanova Baiba
Reinholds Artūrs 1 : 0Ambergs Aksels
-4Ķuda Māris 0 : 1Rudņikovs Arturs 4
Ķuda Māris 0 : 1Bogdanova Baiba
 1Ķuda Māris 1 : 0Ambergs Aksels
Rudņikovs Arturs 1 : 0Bogdanova Baiba
 1Rudņikovs Arturs 1 : 0Ambergs Aksels
Bogdanova Baiba 1 : 0Ambergs Aksels
 4Oļegs Kartuzovs 1 : 0Reinholds Artūrs-4
 3Oļegs Kartuzovs 1 : 0Rudņikovs Arturs-2
 3Reinholds Artūrs 1 : 0Maslovs Leonīds-3
 5Rudņikovs Arturs 1 : 0Maslovs Leonīds-5
Vīnerte Antra 1 : 0Ķuda Māris
Bogdanova Baiba 0 : 1Freibergs Māris
 1Ķuda Māris 1 : 0Freibergs Māris