2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 3.sabraukums, 2000. g. un jaunākas, meitenes 13.11.2011 1.00 52

LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 3.sabraukums, 2000. g. un jaunākas, meitenes 2011-11-13 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 3143 19162
2Markova Anna130600Bez kluba 349 2574
3Rēzija Meļķe180503LSK "Dartija" 40-150
4Ansone Anna081100LSK "Dartija" 511 220
5Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 323-260
6Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 310-240
7Rozenbaha Jolanta270601Bez kluba 534-1123
8Miezīte Luīze 250901Bez kluba 644 5195
9Afanasjeva Diāna050601Preiļu novada BJSS 343-835
10Valērija Mihailova160401Preiļu novada BJSS 454 155
11Ormane Rasma 151100Bez kluba 50 190
12Zabalujeva Ksenija161101Bez kluba 50 170
13Laura Lapsa181002Rīgas 37.vidusskola 40-100
14Nariškina Anna 300503Bez kluba 30-210
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Preiļu novada sporta skola- II1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Iecavas novada sporta skola Dartija – II0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
4Iecavas novada sporta skola Dartija – III0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
Liepājas rajona sporta skola30Iecavas novada sporta skola Dartija – III
ALuīze Miezīte30Terēza DruviņaX
BJolanta Rozenbaha32Sibilla SalgrāveY
DSLuīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
31Terēza Druviņa
Sibilla Salgrāve
DS
Preiļu novada sporta skola- II30Iecavas novada sporta skola Dartija – II
AOrmane Rasma30Rēzija MeļķeX
BKsenija Zabalujeva31Ansone AnnaY
DSOrmane Rasma
Ksenija Zabalujeva
31Rēzija Meļķe
Ansone Anna
DS
Liepājas rajona sporta skola30Iecavas novada sporta skola Dartija – II
ALuīze Miezīte30Ansone AnnaX
BJolanta Rozenbaha30Rēzija MeļķeY
DSLuīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
30Rēzija Meļķe
Ansone Anna
DS
Preiļu novada sporta skola- II30Iecavas novada sporta skola Dartija – III
AOrmane Rasma30Terēza DruviņaX
BKsenija Zabalujeva30Sibilla SalgrāveY
DSOrmane Rasma
Ksenija Zabalujeva
30Terēza Druviņa
Sibilla Salgrāve
DS
Liepājas rajona sporta skola23Preiļu novada sporta skola- II
ALuīze Miezīte30Ksenija ZabalujevaX
BJolanta Rozenbaha03Ormane RasmaY
DSLuīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
23Ormane Rasma
Ksenija Zabalujeva
DS
ALuīze Miezīte30Ormane RasmaY
BJolanta Rozenbaha13Ksenija ZabalujevaX
Iecavas novada sporta skola Dartija – II30Iecavas novada sporta skola Dartija – III
AAnsone Anna30Terēza DruviņaX
BRēzija Meļķe30Sibilla SalgrāveY
DSRēzija Meļķe
Ansone Anna
30Terēza Druviņa
Sibilla Salgrāve
DS
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Iecavas novada sporta skola Dartija – I1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Preiļu novada sporta skola- I0
0 : 3
1
3 : 0
32
3Rīgas 37.vidusskola0
0 : 3
0
0 : 3
23
Preiļu novada sporta skola- I30Rīgas 37.vidusskola
ADiāna Afanasjeva31Laura LapsaX
BValērija Mihailova30Anna NariškinaY
DSDiāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
30Laura Lapsa
Anna Nariškina
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – I30Preiļu novada sporta skola- I
ABeāte Jašuka30Valērija MihailovaX
BMarkova Anna30Diāna AfanasjevaY
DSBeāte Jašuka
Markova Anna
30Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – I30Rīgas 37.vidusskola
ABeāte Jašuka30Laura LapsaX
BMarkova Anna30Anna NariškinaY
DSBeāte Jašuka
Markova Anna
30Laura Lapsa
Anna Nariškina
DS
par 1. - 2. vietu
Preiļu novada sporta skola- II
Iecavas novada sporta skola Dartija – I
Iecavas novada sporta skola Dartija – I
Preiļu novada sporta skola- II03Iecavas novada sporta skola Dartija – I
AKsenija Zabalujeva13Markova AnnaX
BOrmane Rasma03Beāte JašukaY
DSOrmane Rasma
Ksenija Zabalujeva
03Beāte Jašuka
Markova Anna
DS
par 3. - 4. vietu
Liepājas rajona sporta skola
Liepājas rajona sporta skola
Preiļu novada sporta skola- I
Liepājas rajona sporta skola31Preiļu novada sporta skola- I
ALuīze Miezīte30Diāna AfanasjevaY
BJolanta Rozenbaha13Valērija MihailovaX
CLuīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
31Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
Z
ALuīze Miezīte30Valērija MihailovaX
par 5. - 6. vietu
Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Rīgas 37.vidusskola
Iecavas novada sporta skola Dartija – II31Rīgas 37.vidusskola
AAnsone Anna30Anna NariškinaY
BRēzija Meļķe13Laura LapsaX
CRēzija Meļķe
Ansone Anna
30Laura Lapsa
Anna Nariškina
Z
AAnsone Anna30Laura LapsaX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola-II2 0 : 13Preiļu novada sporta skola- II
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Preiļu novada sporta skola- II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Preiļu novada sporta skola- II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
 8Miezīte Luīze3 1 : 0Terēza Druviņa-7
 9Rozenbaha Jolanta3 1 : 02Sibilla Salgrāve-8
Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
3 1 : 01Terēza Druviņa
Sibilla Salgrāve
 10Ormane Rasma3 1 : 0Rēzija Meļķe-9
 10Zabalujeva Ksenija3 1 : 01Ansone Anna-9
Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
3 1 : 01Rēzija Meļķe
Anna Ansone
 8Miezīte Luīze3 1 : 0Ansone Anna-7
 8Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Rēzija Meļķe-7
Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
3 1 : 0Rēzija Meļķe
Anna Ansone
 10Ormane Rasma3 1 : 0Terēza Druviņa-9
 10Zabalujeva Ksenija3 1 : 0Sibilla Salgrāve-9
Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
3 1 : 0Terēza Druviņa
Sibilla Salgrāve
 8Miezīte Luīze3 1 : 0Zabalujeva Ksenija-7
-10Rozenbaha Jolanta 0 : 13Ormane Rasma 11
Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
2 0 : 13Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
 8Miezīte Luīze3 1 : 0Ormane Rasma-7
-10Rozenbaha Jolanta1 0 : 13Zabalujeva Ksenija 11
 9Ansone Anna3 1 : 0Terēza Druviņa-8
 10Rēzija Meļķe3 1 : 0Sibilla Salgrāve-9
Rēzija Meļķe
Anna Ansone
3 1 : 0Terēza Druviņa
Sibilla Salgrāve
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Preiļu novada BJSS
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-1996
Preiļu novada BJSS3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-1996
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 01Laura Lapsa-7
 7Valērija Mihailova3 1 : 0Nariškina Anna-6
Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
3 1 : 0Laura Lapsa
Anna Nariškina
 7Jasuka Beate3 1 : 0Valērija Mihailova-6
 9Markova Anna3 1 : 0Afanasjeva Diāna-8
Beāte Jašuka
Anna Markova
3 1 : 0Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
 6Jasuka Beate3 1 : 0Laura Lapsa-5
 8Markova Anna3 1 : 0Nariškina Anna-7
Beāte Jašuka
Anna Markova
3 1 : 0Laura Lapsa
Anna Nariškina
Preiļu novada sporta skola- II 0 : 13Iecavas novada SS Dartija – III
-7Zabalujeva Ksenija1 0 : 13Markova Anna 8
-5Ormane Rasma 0 : 13Jasuka Beate 6
Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
0 : 13Beāte Jašuka
Anna Markova
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 01Preiļu novada BJSS
 9Miezīte Luīze3 1 : 0Afanasjeva Diāna-8
-8Rozenbaha Jolanta1 0 : 13Valērija Mihailova 9
Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
3 1 : 01Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
 10Miezīte Luīze3 1 : 0Valērija Mihailova-9
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 01Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-1996
 9Ansone Anna3 1 : 0Nariškina Anna-8
-9Rēzija Meļķe1 0 : 13Laura Lapsa 10
Rēzija Meļķe
Anna Ansone
3 1 : 0Laura Lapsa
Anna Nariškina
 9Ansone Anna3 1 : 0Laura Lapsa-8