2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 3.sabraukums, 2000. g. un jaunāki, zēni 13.11.2011 1.00 69

LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 3.sabraukums, 2000. g. un jaunāki, zēni 2011-11-13 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalniņš Ivars210302Bez kluba 51-240
2Skurjats Artjoms 090700Bez kluba 40-120
3Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 492 29121
4Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 4154 22176
5Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 525 1136
6Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 614 418
7Niks Andris Pērkons110601Liepājas rajona Sporta skola 45 38
8Smiltenieks Aivo110101Bez kluba 21-130
9Renārs Freimanis120401Liepājas rajona Sporta skola 35-41
10Kārlis Gebauers191002Kuldīgas rajona Sporta skola 534 741
11Rolavs Edžus 000000Bez kluba 41-150
12Sīlis Markuss190502Bez kluba 524 3256
13Šaroks Aleksandrs180703Bez kluba 424 327
14Nariškins Aleksejs 271100Bez kluba 649 3584
15Lobza Arsens 200100Bez kluba 50 180
16Maksims Jevdokimovs311000Rīgas 37.vidusskola 40-280
17Kogans Daniels060803Bez kluba 40-310
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Vecumnieku novada domes sporta skola – I1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Kuldīgas novada sporta skola – II0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Liepājas rajona sporta skola0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
4Rīgas 37.vidusskola - II0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
Vecumnieku novada domes sporta skola – I30Rīgas 37.vidusskola - II
AMareks Eņģelis30Maksims JevdokimovsX
BMāris Eņģelis30Daniels KogansY
DSMareks Eņģelis
Māris Eņģelis
30Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
DS
Kuldīgas novada sporta skola – II30Liepājas rajona sporta skola
AMarkuss Sīlis31Renārs FreimanisX
BAleksandrs Šaroks31Niks Andris PērkonsY
DSMarkuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
30Renārs Freimanis
Niks Andris Pērkons
DS
Vecumnieku novada domes sporta skola – I30Liepājas rajona sporta skola
AMareks Eņģelis30Renārs FreimanisX
BMāris Eņģelis30Aivo SmiltenieksY
DSMareks Eņģelis
Māris Eņģelis
30Renārs Freimanis
Aivo Smiltenieks
DS
Kuldīgas novada sporta skola – II30Rīgas 37.vidusskola - II
AMarkuss Sīlis30Daniels KogansX
BAleksandrs Šaroks30Maksims JevdokimovsY
DSMarkuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
30Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
DS
Vecumnieku novada domes sporta skola – I30Kuldīgas novada sporta skola – II
AMareks Eņģelis30Markuss SīlisX
BMāris Eņģelis30Aleksandrs ŠaroksY
DSMareks Eņģelis
Māris Eņģelis
30Markuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
DS
Liepājas rajona sporta skola30Rīgas 37.vidusskola - II
ARenārs Freimanis32Maksims JevdokimovsX
BNiks Andris Pērkons30Daniels KogansY
DSRenārs Freimanis
Niks Andris Pērkons
30Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
DS
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Vecumnieku novada Domes sporta skola – II0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Rīgas 37.vidusskola - I1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
61
3Jēkabpils sporta skola0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
34
4Kuldīgas novada sporta skola – I0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II30Kuldīgas novada sporta skola – I
AMārtiņš Bergmanis31Kārlis GebauersX
BArtūrs Jankovičs30Edžus RolavsY
DSMārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
31Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
DS
Rīgas 37.vidusskola - I31Jēkabpils sporta skola
AAleksejs Nariškins30Artjoms SkurjatsX
BArsens Lobza30Ivars KalniņšY
DSAleksejs Nariškins
Arsens Lobza
23Artjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
DS
AAleksejs Nariškins30Ivars KalniņšY
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II30Jēkabpils sporta skola
AMārtiņš Bergmanis30Artjoms SkurjatsX
BArtūrs Jankovičs31Ivars KalniņšY
DSMārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
30Artjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
DS
Rīgas 37.vidusskola - I30Kuldīgas novada sporta skola – I
AAleksejs Nariškins32Kārlis GebauersX
BArsens Lobza30Edžus RolavsY
DSAleksejs Nariškins
Arsens Lobza
31Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
DS
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II23Rīgas 37.vidusskola - I
AMārtiņš Bergmanis23Aleksejs NariškinsX
BArtūrs Jankovičs23Arsens LobzaY
DSMārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
31Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
DS
AMārtiņš Bergmanis31Arsens LobzaY
BArtūrs Jankovičs03Aleksejs NariškinsX
Jēkabpils sporta skola03Kuldīgas novada sporta skola – I
AArtjoms Skurjats03Kārlis GebauersX
BIvars Kalniņš13Edžus RolavsY
DSArtjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
13Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
DS
par 1. - 2. vietu
Vecumnieku novada domes sporta skola – I
Vecumnieku novada domes sporta skola – I
Rīgas 37.vidusskola - I
Vecumnieku novada domes sporta skola – I30Rīgas 37.vidusskola - I
AMareks Eņģelis30Arsens LobzaX
BMāris Eņģelis30Aleksejs NariškinsY
DSMareks Eņģelis
Māris Eņģelis
31Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
DS
par 3. - 4. vietu
Kuldīgas novada sporta skola – II
Kuldīgas novada sporta skola – II
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II
Kuldīgas novada sporta skola – II31Vecumnieku novada Domes sporta skola – II
AMarkuss Sīlis30Mārtiņš BergmanisX
BAleksandrs Šaroks13Artūrs JankovičsY
DSMarkuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
31Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
DS
AMarkuss Sīlis31Artūrs JankovičsY
par 5. - 6. vietu
Liepājas rajona sporta skola
Kuldīgas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada sporta skola – I
Liepājas rajona sporta skola13Kuldīgas novada sporta skola – I
ANiks Andris Pērkons30Edžus RolavsX
BAivo Smiltenieks03Kārlis GebauersY
DSNiks Andris Pērkons
Aivo Smiltenieks
03Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
DS
ANiks Andris Pērkons23Kārlis GebauersY
par 7. - 8. vietu
Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils sporta skola
Rīgas 37.vidusskola - II
Jēkabpils sporta skola30Rīgas 37.vidusskola - II
AArtjoms Skurjats32Daniels KogansX
BIvars Kalniņš31Maksims JevdokimovsY
DSArtjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
30Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I3 1 : 0Kuldīgas novada SS I komanda
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I3 1 : 0Liepājas rajona sporta skola-II
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Liepājas rajona sporta skola-II
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
 5Mareks Eņģelis3 1 : 0Maksims Jevdokimovs-4
 7Māris Eņģelis3 1 : 0Kogans Daniels-6
Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
3 1 : 0Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
 9Sīlis Markuss3 1 : 01Renārs Freimanis-8
 9Šaroks Aleksandrs3 1 : 01Niks Andris Pērkons-8
Markuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
3 1 : 0Renārs Freimanis
Niks Andris Pērkons
 6Mareks Eņģelis3 1 : 0Renārs Freimanis-5
 7Māris Eņģelis3 1 : 0Smiltenieks Aivo-6
Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
3 1 : 0Renārs Freimanis
Aivo Smiltenieks
 9Sīlis Markuss3 1 : 0Kogans Daniels-8
 9Šaroks Aleksandrs3 1 : 0Maksims Jevdokimovs-8
Markuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
3 1 : 0Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
 6Mareks Eņģelis3 1 : 0Sīlis Markuss-5
 7Māris Eņģelis3 1 : 0Šaroks Aleksandrs-6
Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
3 1 : 0Markuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
 9Renārs Freimanis3 1 : 02Maksims Jevdokimovs-8
 9Niks Andris Pērkons3 1 : 0Kogans Daniels-8
Renārs Freimanis
Niks Andris Pērkons
3 1 : 0Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II2 0 : 13Rīgas 37.vidusskola zēni 92-94
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II3 1 : 0Jēkabpils Sporta Centrs
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II3 1 : 0Kuldīgas novada SS – II
Rīgas 37.vidusskola zēni 92-943 1 : 01Jēkabpils Sporta Centrs
Rīgas 37.vidusskola zēni 92-943 1 : 0Kuldīgas novada SS – II
Jēkabpils Sporta Centrs 0 : 13Kuldīgas novada SS – II
 10Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Kārlis Gebauers-9
 9Artūrs Jankovičs3 1 : 0Rolavs Edžus-8
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
3 1 : 01Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
 8Nariškins Aleksejs3 1 : 0Skurjats Artjoms-7
 10Lobza Arsens3 1 : 0Kalniņš Ivars-9
Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
2 0 : 13Artjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
 8Nariškins Aleksejs3 1 : 0Kalniņš Ivars-7
 9Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Skurjats Artjoms-8
 9Artūrs Jankovičs3 1 : 01Kalniņš Ivars-8
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
3 1 : 0Artjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
 9Nariškins Aleksejs3 1 : 02Kārlis Gebauers-8
 10Lobza Arsens3 1 : 0Rolavs Edžus-9
Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
3 1 : 01Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
-8Mārtiņš Bergmanis2 0 : 13Nariškins Aleksejs 9
-9Artūrs Jankovičs2 0 : 13Lobza Arsens 10
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
3 1 : 01Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
 9Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Lobza Arsens-8
-7Artūrs Jankovičs 0 : 13Nariškins Aleksejs 8
-7Skurjats Artjoms 0 : 13Kārlis Gebauers 8
-9Kalniņš Ivars1 0 : 13Rolavs Edžus 10
Artjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
1 0 : 13Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 92-94
 5Mareks Eņģelis3 1 : 0Lobza Arsens-4
 8Māris Eņģelis3 1 : 0Nariškins Aleksejs-7
Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
3 1 : 01Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 01Vecumnieku novada Domes sporta skola – II
 10Sīlis Markuss3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis-9
-9Šaroks Aleksandrs1 0 : 13Artūrs Jankovičs 10
Markuss Sīlis
Aleksandrs Šaroks
3 1 : 01Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
 9Sīlis Markuss3 1 : 01Artūrs Jankovičs-8
Liepājas rajona sporta skola-II1 0 : 13Kuldīgas novada SS – II
 9Niks Andris Pērkons3 1 : 0Rolavs Edžus-8
-7Smiltenieks Aivo 0 : 13Kārlis Gebauers 8
Niks Andris Pērkons
Aivo Smiltenieks
0 : 13Kārlis Gebauers
Edžus Rolavs
-7Niks Andris Pērkons2 0 : 13Kārlis Gebauers 8
Jēkabpils Sporta Centrs3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
 10Skurjats Artjoms3 1 : 02Kogans Daniels-9
 9Kalniņš Ivars3 1 : 01Maksims Jevdokimovs-8
Artjoms Skurjats
Ivars Kalniņš
3 1 : 0Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans