2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Baltijas valstu čempionāts, komandas vīriešiem 17.09.2011 1.50 25

Baltijas valstu čempionāts, komandas vīriešiem 2011-09-17 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1VAINULA VallotBez kluba 20 20
2Smirnovs Aleksandrs010149Krāslava (bez kluba) 40 40
3SIISPOOL KarliBez kluba 10 10
4LIBENE ToomasBez kluba 30 30
5DOMEIKA ArnoldasBez kluba 30 30
6ZEIMYS KestutisBez kluba 30 30
7SKUCAS MatasBez kluba 30 30
8Reinholds Artūrs090188Laura 41610 21612
9Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 31446 21448
10Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 31412 21414
11Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 21044 10461044
12Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 3898 901898
13Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 2912 914912
14Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 2819 821819
 
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1LTU1
3 : 0
1
3 : 0
0
0 : 3
52
2LAT-10
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
43
3LAT-20
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4EST1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
61
LTU30LAT-2
ASKUCAS Matas31Lutinskis EmīlsY
BZEIMYS Kestutis30Aņisimovs ŅikitaX
CDOMEIKA Arnoldas30Svīķis JānisZ
EST31LAT-1
ASmirnovs Aleksandrs30Maslovs LeonīdsY
BLIBENE Toomas03REINHOLDS ArtursX
CVAINULA Vallot30Ķuda MārisZ
ASmirnovs Aleksandrs30REINHOLDS ArtursX
LTU03EST
AZEIMYS Kestutis23Smirnovs AleksandrsY
BSKUCAS Matas03VAINULA VallotX
CDOMEIKA Arnoldas23LIBENE ToomasZ
LAT-130LAT-2
AĶuda Māris30Lutinskis EmīlsY
BREINHOLDS Arturs30Aņisimovs ŅikitaX
CMaslovs Leonīds30Svīķis MārtiņšZ
LTU30LAT-1
ASKUCAS Matas30REINHOLDS ArtursY
BZEIMYS Kestutis32Maslovs LeonīdsX
CDOMEIKA Arnoldas30Ķuda MārisZ
LAT-203EST
ALutinskis Emīls03SIISPOOL KarliY
BSvīķis Jānis23LIBENE ToomasX
CSvīķis Mārtiņš03Smirnovs AleksandrsZ
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
LTU3 1 : 0LAT-1
LTU3 1 : 0LAT-2
LTU 0 : 13EST
LAT-13 1 : 0LAT-2
LAT-11 0 : 13EST
LAT-2 0 : 13EST
SKUCAS Matas3 1 : 01Lutinskis Emīls
ZEIMYS Kestutis3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
DOMEIKA Arnoldas3 1 : 0Svīķis Jānis
Maslovs Leonīds 0 : 13Smirnovs Aleksandrs
Reinholds Artūrs3 1 : 0LIBENE Toomas
Ķuda Māris 0 : 13VAINULA Vallot
Reinholds Artūrs 0 : 13Smirnovs Aleksandrs
ZEIMYS Kestutis2 0 : 13Smirnovs Aleksandrs
SKUCAS Matas 0 : 13VAINULA Vallot
DOMEIKA Arnoldas2 0 : 13LIBENE Toomas
 2Ķuda Māris3 1 : 0Lutinskis Emīls
 2Reinholds Artūrs3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
 2Maslovs Leonīds3 1 : 0Svīķis Mārtiņš
SKUCAS Matas3 1 : 0Reinholds Artūrs
ZEIMYS Kestutis3 1 : 02Maslovs Leonīds
DOMEIKA Arnoldas3 1 : 0Ķuda Māris
Lutinskis Emīls 0 : 13SIISPOOL Karli
Svīķis Jānis2 0 : 13LIBENE Toomas
Svīķis Mārtiņš 0 : 13Smirnovs Aleksandrs