2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, komandas jaunietēm 03.07.2011 1.00 47

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, komandas jaunietēm 2011-07-03 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Makhauri Insana270898Bez kluba 31085 11086
2Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 3970 2972
3Pluce Alise170697LSK "Dartija" 5450-2448
4Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4448 15463
5Viktorija Majorova120297Rīgas 3. BJSS 2394 7401
6Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 5297 19316
7Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 1266-12254
8Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 2217-2215
9Urbane Violeta150396Rīgas 3. BJSS 179179 1790
10Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 3172 8180
11Gailiša Karīna041198Bez kluba 4124 11135
12Ilva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 292 14106
13Zaumane Monta290198Bez kluba 352-844
14Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 5353 530
15Solzemniece Agita 010996Bez kluba 14-31
16Megija Druskina050598Liepājas Kompleksā sporta skola 37-100
17Nikola Anne Andersone280998Liepājas Kompleksā sporta skola 10-80
18Raģele Kristīne Anna221296Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 37-100
19Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 10-10
20Ausma Elza Trumpika260697Bez kluba 21 910
21Ķūse Amanda120396Bez kluba 21-60
 
A grupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Rīgas pils.1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Rucavas nov.0
0 : 3
0
0 : 3
23
3Bauskas nov.0
0 : 3
1
3 : 0
32
B grupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Kuldīgas nov.1
3 : 1
1
3 : 0
41
2Iecavas nov.0
1 : 3
1
3 : 0
32
3Aizputes nov.0
0 : 3
0
0 : 3
23
Rīgas pils.30Bauskas nov.
AInsana Makhauri30Gailiša KarīnaX
BViktorija Majorova30Šīmane BeateY
DSUrbane Violeta
Viktorija Majorova
30Agita Solzemniece
Gailiša Karīna
DS
Kuldīgas nov.30Aizputes nov.
AFrīdenberga Zane30Megija DruskinaX
BInga Birzniece30Raģele Kristīne AnnaY
DSDabra Sintija
Frīdenberga Zane
30Nikola Anne Andersone
Megija Druskina
DS
Rucavas nov.03Bauskas nov.
AKalniņa Una13Gailiša KarīnaX
BAmanda Ķūse03Šīmane BeateY
DSIlva Baltute
Kalniņa Una
03Meimere Lauma
Gailiša Karīna
DS
Iecavas nov.30Aizputes nov.
APluce Alise30Raģele Kristīne AnnaX
BTaranda Karīna30Megija DruskinaY
DSMonta Zaumane
Pluce Alise
30Nikola Anne Andersone
Raģele Kristīne Anna
DS
Rīgas pils.30Rucavas nov.
ARusinova Diana30Ausma Elza TrumpikaX
BViktorija Majorova30Amanda ĶūseY
DSUrbane Violeta
Viktorija Majorova
30Ilva Baltute
Ausma Elza Trumpika
DS
Iecavas nov.13Kuldīgas nov.
APluce Alise03Frīdenberga ZaneX
BMonta Zaumane03Inga BirznieceY
DSTaranda Karīna
Pluce Alise
31Dabra Sintija
Frīdenberga Zane
DS
ATaranda Karīna13Inga BirznieceY
par 1. - 2. vietu
Rīgas pils.
Rīgas pils.
Iecavas nov.
Rīgas pils.
Bauskas nov.
Kuldīgas nov.
Kuldīgas nov.
par 3. - 4. vietu
Iecavas nov.
Iecavas nov.
Bauskas nov.
par 5. - 6. vietu
Rucavas nov.
Rucavas nov.
Aizputes nov.
Rīgas pils.30Iecavas nov.
ARusinova Diana30Pluce AliseX
BInsana Makhauri30Monta ZaumaneY
DSViktorija Majorova
Insana Makhauri
31Taranda Karīna
Pluce Alise
DS
Bauskas nov.03Kuldīgas nov.
AGailiša Karīna03Frīdenberga ZaneX
BAgita Solzemniece03Inga BirznieceY
DSŠīmane Beate
Gailiša Karīna
03Dabra Sintija
Frīdenberga Zane
DS
Rīgas pils.30Kuldīgas nov.
AInsana Makhauri30Frīdenberga ZaneX
BRusinova Diana30Inga BirznieceY
DSViktorija Majorova
Insana Makhauri
31Dabra Sintija
Frīdenberga Zane
DS
Iecavas nov.31Bauskas nov.
APluce Alise30Meimere LaumaX
BMonta Zaumane03Šīmane BeateY
DSTaranda Karīna
Monta Zaumane
30Meimere Lauma
Gailiša Karīna
DS
APluce Alise30Gailiša KarīnaY
Rucavas nov.31Aizputes nov.
AIlva Baltute30Raģele Kristīne AnnaX
BAusma Elza Trumpika31Nikola Anne AndersoneY
DSAmanda Ķūse
Ausma Elza Trumpika
03Megija Druskina
Raģele Kristīne Anna
DS
AIlva Baltute30Megija DruskinaY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Rīgas pils.3 1 : 0Rucavas nov.
Rīgas pils.3 1 : 0Bauskas nov.
Rucavas nov. 0 : 13Bauskas nov.
Kuldīgas nov.3 1 : 01Iecavas nov.
Kuldīgas nov.3 1 : 0Aizputes nov.
Iecavas nov.3 1 : 0Aizputes nov.
Makhauri Insana3 1 : 0Gailiša Karīna
 4Viktorija Majorova3 1 : 0Šīmane Beate-3
Violeta Urbane
Viktorija Majorova
3 1 : 0Agita Solzemniece
Karīna Gailiša
 2Frīdenberga Zane3 1 : 0Megija Druskina-1
 4Inga Birzniece3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-3
Sintija Dabra
Zane Frīdenberga
3 1 : 0Nikola Anne Andersone
Kristīne Anna Raģele
-12Kalniņa Una1 0 : 13Gailiša Karīna 15
-4Ķūse Amanda 0 : 13Šīmane Beate 5
Ilva Baltute
Una Kalniņa
0 : 13Lauma Meimere
Karīna Gailiša
 2Pluce Alise3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-1
 4Taranda Karīna3 1 : 0Megija Druskina-3
Monta Zaumane
Alise Pluce
3 1 : 0Nikola Anne Andersone
Kristīne Anna Raģele
Rusinova Diana3 1 : 0Ausma Elza Trumpika
 3Viktorija Majorova3 1 : 0Ķūse Amanda-2
Violeta Urbane
Viktorija Majorova
3 1 : 0Ilva Baltute
Ausma Elza Trumpika
 10Frīdenberga Zane3 1 : 0Pluce Alise-9
 4Inga Birzniece3 1 : 0Zaumane Monta-3
Sintija Dabra
Zane Frīdenberga
1 0 : 13Karīna Taranda
Alise Pluce
 7Inga Birzniece3 1 : 01Taranda Karīna-6
Rīgas pils.3 1 : 0Iecavas nov.
Bauskas nov. 0 : 13Kuldīgas nov.
Rīgas pils.3 1 : 0Kuldīgas nov.
Iecavas nov.3 1 : 01Bauskas nov.
Rucavas nov.3 1 : 01Aizputes nov.
 1Rusinova Diana3 1 : 0Pluce Alise
Makhauri Insana3 1 : 0Zaumane Monta
Viktorija Majorova
Insana Makhauri
3 1 : 01Karīna Taranda
Alise Pluce
-2Gailiša Karīna 0 : 13Frīdenberga Zane 3
-3Solzemniece Agita 0 : 13Inga Birzniece 4
Beate Šīmane
Karīna Gailiša
0 : 13Sintija Dabra
Zane Frīdenberga
 1Makhauri Insana3 1 : 0Frīdenberga Zane
 1Rusinova Diana3 1 : 0Inga Birzniece
Viktorija Majorova
Insana Makhauri
3 1 : 01Sintija Dabra
Zane Frīdenberga
 2Pluce Alise3 1 : 0Meimere Lauma-1
-5Zaumane Monta 0 : 13Šīmane Beate 6
Karīna Taranda
Monta Zaumane
3 1 : 0Lauma Meimere
Karīna Gailiša
 3Pluce Alise3 1 : 0Gailiša Karīna-2
 7Ilva Baltute3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-6
 9Ausma Elza Trumpika3 1 : 01Nikola Anne Andersone-8
Amanda Ķūse
Ausma Elza Trumpika
0 : 13Megija Druskina
Kristīne Anna Raģele
 7Ilva Baltute3 1 : 0Megija Druskina-6