2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts, sievietes, II līga, fināli 08.05.2011 1.00 63

LR 2011.gada komandu čempionāts, sievietes, II līga, fināli 2011-05-08 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 2192-3189
2Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 8759 6765
3Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 4487 13500
4Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 6441 40481
5Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 7661 16677
6Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 7443 20463
7Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 7247 41288
8Pluce Alise170697LSK "Dartija" 8405 28433
9Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 8174 19193
10Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 8604 15619
11Mihailova Luiza030496Preiļu BJSS 728-1711
12Anastasija Jakimova010289Preiļu novada BJSS 7562-48514
13Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 7151-17134
14Una Šķipare140495LSK "Dartija" 7105-4101
15Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 7498-37461
 
par 1. - 5. vietu
NrDalībnieks12345PunktiVieta
1Jēkabpils Sporta Centrs1
4 : 3
1
4 : 1
1
4 : 0
1
4 : 0
81
2Preiļi0
3 : 4
0
1 : 4
1
4 : 1
0
3 : 4
54
3SSB Jūrmala0
1 : 4
1
4 : 1
1
4 : 0
1
4 : 1
72
4Iecavas novada SS „Dartija” – II0
0 : 4
0
1 : 4
0
0 : 4
0
3 : 4
45
5Iecavas novada SS „Dartija” – III0
0 : 4
1
4 : 3
0
1 : 4
1
4 : 3
63
Iecavas novada SS „Dartija” – II34Iecavas novada SS „Dartija” – III
AOzoliņa Dārta03Taranda KarīnaY
BUna Šķipare03Pluce AliseX
CČernauska Laumaw0Z
AOzoliņa Dārta03Pluce AliseX
CČernauska Lauma30Taranda KarīnaY
BUna Šķiparew0Z
DSOzoliņa Dārta
Černauska Lauma
03Taranda Karīna
Pluce Alise
DS
Jēkabpils Sporta Centrs43Preiļi
ABogdanova Jekaterina23Alīna IsajevaY
BGurtajute Vera30Luiza MihailovaX
CJekaterina Jekaraševa03Anastasija JakimovaZ
ABogdanova Jekaterina30Luiza MihailovaX
CJekaterina Jekaraševa03Alīna IsajevaY
BGurtajute Vera31Anastasija JakimovaZ
DSŠinkarjova Kristina
Bogdanova Jekaterina
32Alīna Isajeva
Anastasija Jakimova
DS
Iecavas novada SS „Dartija” – II14Preiļi
AČernauska Lauma03Anastasija JakimovaY
BUna Šķipare03Alīna IsajevaX
COzoliņa Dārta30Luiza MihailovaZ
AČernauska Lauma13Alīna IsajevaX
COzoliņa Dārta23Anastasija JakimovaY
BUna Šķipare31Luiza MihailovaZ
SSB Jūrmala14Jēkabpils Sporta Centrs
ASkaidrīte Zāģere31Gurtajute VeraY
BBirzniece Austra13Bogdanova JekaterinaX
CVērdiņa Inga23Šinkarjova KristinaZ
ASkaidrīte Zāģere23Bogdanova JekaterinaX
CVērdiņa Inga03Gurtajute VeraY
Iecavas novada SS „Dartija” – III14SSB Jūrmala
APluce Alise30Birzniece AustraY
B0wSkaidrīte ZāģereX
CTaranda Karīna03Vērdiņa IngaZ
APluce Alise03Skaidrīte ZāģereX
CTaranda Karīna03Birzniece AustraY
Jēkabpils Sporta Centrs40Iecavas novada SS „Dartija” – II
ABogdanova Jekaterina30Una ŠķipareY
BGurtajute Vera31Černauska LaumaX
CŠinkarjova Kristina31Ozoliņa DārtaZ
ABogdanova Jekaterina30Černauska LaumaX
CŠinkarjova Kristina30Una ŠķipareY
Preiļi14SSB Jūrmala
AAlīna Isajeva32Birzniece AustraY
BLuiza Mihailova03Skaidrīte ZāģereX
CAnastasija Jakimova03Vērdiņa IngaZ
AAlīna Isajeva03Skaidrīte ZāģereX
CAnastasija Jakimova03Birzniece AustraY
BLuiza Mihailova03Vērdiņa IngaZ
Jēkabpils Sporta Centrs40Iecavas novada SS „Dartija” – III
ABogdanova Jekaterina30Taranda KarīnaY
BGurtajute Vera30Pluce AliseX
CŠinkarjova Kristinaw0Z
ABogdanova Jekaterina31Pluce AliseX
CŠinkarjova Kristina31Taranda KarīnaY
Preiļi34Iecavas novada SS „Dartija” – III
AAlīna Isajeva30Taranda KarīnaY
BLuiza Mihailova03Pluce AliseX
CAnastasija Jakimovaw0Z
AAlīna Isajeva23Pluce AliseX
CAnastasija Jakimova03Taranda KarīnaY
BLuiza Mihailovaw0Z
DSAlīna Isajeva
Anastasija Jakimova
03Taranda Karīna
Pluce Alise
DS
SSB Jūrmala40Iecavas novada SS „Dartija” – II
ASkaidrīte Zāģere30Una ŠķipareY
BBirzniece Austra31Černauska LaumaX
CVērdiņa Inga30Ozoliņa DārtaZ
ASkaidrīte Zāģere30Černauska LaumaX
CVērdiņa Inga30Una ŠķipareY
BBirzniece Austra30Ozoliņa DārtaZ
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Jēkabpils Sporta Centrs4 1 : 03Preiļi
Jēkabpils Sporta Centrs4 1 : 01SSB Jūrmala
Jēkabpils Sporta Centrs4 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Jēkabpils Sporta Centrs4 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Preiļi1 0 : 14SSB Jūrmala
Preiļi4 1 : 01Iecavas novada SS Dartija – III
Preiļi3 0 : 14Iecavas novada SS Dartija – III
SSB Jūrmala4 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
SSB Jūrmala4 1 : 01Iecavas novada SS Dartija – III
Iecavas novada SS Dartija – III3 0 : 14Iecavas novada SS Dartija – III
-8Ozoliņa Dārta 0 : 13Taranda Karīna 9
-3Una Šķipare 0 : 13Pluce Alise 4
-3Ozoliņa Dārta 0 : 13Pluce Alise 4
 3Černauska Lauma3 1 : 0Taranda Karīna-2
Dārta Ozoliņa
Lauma Indriksone
0 : 13Karīna Taranda
Alise Pluce
-14Bogdanova Jekaterina2 0 : 13Isajeva Alīna 18
 2Gurtajute Vera3 1 : 0Mihailova Luiza-1
-2Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Anastasija Jakimova 3
 1Bogdanova Jekaterina3 1 : 0Mihailova Luiza
-1Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Isajeva Alīna 2
 15Gurtajute Vera3 1 : 01Anastasija Jakimova-12
Kristina Šinkarjova
Jekaterina Bogdanova
3 1 : 02Alīna Isajeva
Anastasija Jakimova
 7Anastasija Jakimova3 1 : 0Černauska Lauma-6
 2Isajeva Alīna3 1 : 0Una Šķipare-1
-5Mihailova Luiza 0 : 13Ozoliņa Dārta 6
 6Isajeva Alīna3 1 : 01Černauska Lauma-5
 2Anastasija Jakimova3 1 : 02Ozoliņa Dārta-1
-6Mihailova Luiza1 0 : 13Una Šķipare 7
-3Gurtajute Vera1 0 : 13Skaidrīte Zāģere 4
 3Bogdanova Jekaterina3 1 : 01Birzniece Austra-2
 4Šinkarjova Kristina3 1 : 02Vērdiņa Inga-3
 7Bogdanova Jekaterina3 1 : 02Skaidrīte Zāģere-6
 5Gurtajute Vera3 1 : 0Vērdiņa Inga-4
-10Birzniece Austra 0 : 13Pluce Alise 11
 7Vērdiņa Inga3 1 : 0Taranda Karīna-6
 4Skaidrīte Zāģere3 1 : 0Pluce Alise-3
 4Birzniece Austra3 1 : 0Taranda Karīna-3
 1Bogdanova Jekaterina3 1 : 0Una Šķipare
 13Gurtajute Vera3 1 : 01Černauska Lauma-11
 3Šinkarjova Kristina3 1 : 01Ozoliņa Dārta-2
 4Bogdanova Jekaterina3 1 : 0Černauska Lauma-3
 3Šinkarjova Kristina3 1 : 0Una Šķipare-2
 5Isajeva Alīna3 1 : 02Birzniece Austra-4
Mihailova Luiza 0 : 13Skaidrīte Zāģere 1
-18Anastasija Jakimova 0 : 13Vērdiņa Inga 24
-6Isajeva Alīna 0 : 13Skaidrīte Zāģere 7
-12Anastasija Jakimova 0 : 13Birzniece Austra 15
-3Mihailova Luiza 0 : 13Vērdiņa Inga 4
 1Bogdanova Jekaterina3 1 : 0Taranda Karīna
 8Gurtajute Vera3 1 : 0Pluce Alise-7
 3Bogdanova Jekaterina3 1 : 01Pluce Alise-2
 3Šinkarjova Kristina3 1 : 01Taranda Karīna-2
 2Isajeva Alīna3 1 : 0Taranda Karīna-1
-2Mihailova Luiza 0 : 13Pluce Alise 3
-14Isajeva Alīna2 0 : 13Pluce Alise 18
-18Anastasija Jakimova 0 : 13Taranda Karīna 24
Alīna Isajeva
Anastasija Jakimova
0 : 13Karīna Taranda
Alise Pluce
 1Skaidrīte Zāģere3 1 : 0Una Šķipare
 13Birzniece Austra3 1 : 01Černauska Lauma-11
 7Vērdiņa Inga3 1 : 0Ozoliņa Dārta-6
 5Skaidrīte Zāģere3 1 : 0Černauska Lauma-4
 6Vērdiņa Inga3 1 : 0Una Šķipare-5
 4Birzniece Austra3 1 : 0Ozoliņa Dārta-3