2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, VI kārta, 1. līga 16.04.2011 0.50 50

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, VI kārta, 1. līga 2011-04-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pluce Alise170697LSK "Dartija" 7407-5402 8
2Goba Arnis230694Bez kluba 740 747 10
3Malanka Aigars021094Bauskas rajona BJSS 7110 17127 20
4Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 6155-6149 6
5Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 6111 8119
6Una Šķipare140495LSK "Dartija" 671-467
7Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 6182-4178
8Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 626 127
9Štelmahers Ivars140669Bez kluba 60-60
10Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 6104-1688
11Pēteris Madžuls310847LSK "Dartija" 617-611 4
12Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 7169 16185 15
13Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 60-50
14Raimonds Mucenieks280757Vecumnieki (bez kluba) 626 531 5
15Iļjins Aleksis140195Bez kluba 60 1717
16Dzenis Edgars251287SSO sporta klubs "FloTe" 629-128 3
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Dzenis Edgars0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
22
3Ivars Štelmahers0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Meimere Lauma0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
04
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arnis Goba1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
31
2Šīmane Beate0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
13
3Pēteris Madžuls0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
22
4Martinkena Lidija 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
3. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Raimonds Mucenieks0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
22
2Malanka Aigars1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 1
31
3Krjukovs Normunds0
2 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
04
4Una Šķipare0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
13
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Puriņš Roberts1
3 : 1
0
1 : 3
0
1 : 3
1 (4:4)3
2Eņģele Liesma0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1 (4:3)2
3Taranda Karīna1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 1
31
4Aleksis Iļjins1
3 : 1
0
0 : 3
0
1 : 3
1 (3:4)4
1. pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 0
0
1 : 3
 1*
3 : 1
22
2Eņģele Liesma0
0 : 3
 0*
1 : 3
1
3 : 1
13
3Taranda Karīna1
3 : 1
 1*
3 : 1
1
3 : 1
31
4Dzenis Edgars 0*
1 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
04
2. pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arnis Goba0
1 : 3
1
3 : 0
 1*
3 : 2
22
2Malanka Aigars1
3 : 1
 1*
3 : 0
1
3 : 0
31
3Raimonds Mucenieks0
0 : 3
 0*
0 : 3
1
3 : 1
13
4Pēteris Madžuls 0*
2 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
04
par 1. - 2. vietu
Taranda Karīna
Taranda Karīna
Arnis Goba
Malanka Aigars
Pluce Alise
Malanka Aigars
Malanka Aigars
par 3. - 4. vietu
Arnis Goba
Arnis Goba
Pluce Alise
par 5. - 6. vietu
Eņģele Liesma
Eņģele Liesma
Raimonds Mucenieks
par 7. - 8. vietu
Pēteris Madžuls
Pēteris Madžuls
Dzenis Edgars
par 9. - 12. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Ivars Štelmahers0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
012
2Šīmane Beate1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
39
3Una Šķipare1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
210
4Puriņš Roberts1
3 : 1
0
2 : 3
0
0 : 3
111
par 13. - 16. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
016
2Martinkena Lidija 1
3 : 0
0
1 : 3
0
0 : 3
115
3Krjukovs Normunds1
3 : 0
1
3 : 1
0
2 : 3
214
4Aleksis Iļjins1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 2
313
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Štelmahers Ivars 0 : 13Una Šķipare
-2Štelmahers Ivars1 0 : 13Puriņš Roberts 3
 4Šīmane Beate3 1 : 01Una Šķipare-4
Šīmane Beate3 1 : 02Puriņš Roberts
Una Šķipare3 1 : 0Puriņš Roberts
-4Meimere Lauma 0 : 13Martinkena Lidija  4
Meimere Lauma 0 : 13Krjukovs Normunds
Meimere Lauma1 0 : 13Iļjins Aleksis
Martinkena Lidija 1 0 : 13Krjukovs Normunds
Martinkena Lidija 0 : 13Iļjins Aleksis
-6Krjukovs Normunds2 0 : 13Iļjins Aleksis 8
Pluce Alise3 1 : 01Dzenis Edgars
Pluce Alise3 1 : 0Štelmahers Ivars
 1Pluce Alise3 1 : 0Meimere Lauma-1
 4Dzenis Edgars3 1 : 0Štelmahers Ivars-4
Dzenis Edgars3 1 : 02Meimere Lauma
Štelmahers Ivars3 1 : 0Meimere Lauma
Goba Arnis3 1 : 01Šīmane Beate
 5Goba Arnis3 1 : 02Pēteris Madžuls-4
Goba Arnis3 1 : 0Martinkena Lidija
Šīmane Beate2 0 : 13Pēteris Madžuls
 4Šīmane Beate3 1 : 0Martinkena Lidija -3
Pēteris Madžuls3 1 : 0Martinkena Lidija
-3Raimonds Mucenieks 0 : 13Malanka Aigars 4
 7Raimonds Mucenieks3 1 : 02Krjukovs Normunds-6
Raimonds Mucenieks3 1 : 02Una Šķipare
 5Malanka Aigars3 1 : 02Krjukovs Normunds-4
Malanka Aigars3 1 : 01Una Šķipare
Krjukovs Normunds1 0 : 13Una Šķipare
Puriņš Roberts3 1 : 01Eņģele Liesma
Puriņš Roberts1 0 : 13Taranda Karīna
-7Puriņš Roberts1 0 : 13Iļjins Aleksis 9
-4Eņģele Liesma2 0 : 13Taranda Karīna 5
Eņģele Liesma3 1 : 0Iļjins Aleksis
Taranda Karīna3 1 : 01Iļjins Aleksis
 2Pluce Alise3 1 : 0Eņģele Liesma-2
-8Pluce Alise1 0 : 13Taranda Karīna 11
Eņģele Liesma3 1 : 01Dzenis Edgars
Taranda Karīna3 1 : 01Dzenis Edgars
-3Goba Arnis1 0 : 13Malanka Aigars 4
 5Goba Arnis3 1 : 0Raimonds Mucenieks-4
 4Malanka Aigars3 1 : 0Pēteris Madžuls-3
 5Raimonds Mucenieks3 1 : 01Pēteris Madžuls-4
Taranda Karīna3 1 : 02Goba Arnis
Pluce Alise2 0 : 13Malanka Aigars
Taranda Karīna 0 : 13Malanka Aigars
Goba Arnis3 1 : 01Pluce Alise
Eņģele Liesma3 1 : 01Raimonds Mucenieks
 5Pēteris Madžuls3 1 : 0Dzenis Edgars-5
Štelmahers Ivars 0 : 13Šīmane Beate