2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, VI kārta, 2. līga 16.04.2011 0.50 85

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, VI kārta, 2. līga 2011-04-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 9126 10136 20
2Šumins Elgars 071197Bez kluba 94 812 15
3Zariņa Amanda200697Bez kluba 891 899 10
4Gailiša Karīna041198Bez kluba 880 1898 8
5Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 845-441 6
6Zaumane Monta290198Bez kluba 856-452 5
7Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 7157 6163 4
8Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 59494 3
9Kugrēns Kristofers 130397Bez kluba 50 55
10Arta Lauberga Laukenberga130800LSK "Dartija" 671 475
11Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 516-412
12Solzemniece Agita 010996Bez kluba 618 725
13Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 515 520
14Ikaunieks Dāvis 250495Bez kluba 70-30
15Ansone Anna081100LSK "Dartija" 67 714
16Grundmane Aivija110898Bez kluba 50 11
17Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 62-30
18Miks Grišulis170798Bauskas rajona BJSS 50-90
19Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 70 1616
20Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 70 88
21Samanta Gerasimova100396Bauskas rajona BJSS 60-20
22Veņikova Linda010698Bez kluba 70-140
23Madžule Līva 071199Bez kluba 60 22
24Bilkevica Beāte 110201Bez kluba 60-110
25Berķe Beāte 020800LSK "Dartija" 60-100
26Rēzija Meļķe180503LSK "Dartija" 70-220
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Amanda Zariņa1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Artūrs Jankovičs0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
13
3Arta Lauberga Laukenberga0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
4Beāte Bilkevica0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kristofers Kugrēns0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
2Monta Zaumane1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
3Miks Grišulis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Līva Madžule0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Mareks Eņģelis1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Agita Solzemniece0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 1
32
3Sibilla Salgrāve0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
14
4Linda Veņikova0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
05
5Garaba Maksims 0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Māris Eņģelis0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
2Gailiša Karīna1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
3Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Samanta Gerasimova0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
5. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Mucenieks Ģirts 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Mārtiņš Bergmanis0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
3Aivija Grundmane0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
13
4Berķe Beāte 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
6. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Beāte Jašuka0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
32
2Elgars Šumins1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
3Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
4Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5Rēzija Meļķe0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
Fināls (1. - 6. v.)
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Amanda Zariņa1
3 : 0
1
3 : 0
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
3 (4:4)3
2Monta Zaumane0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
06
3Mareks Eņģelis0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
41
4Gailiša Karīna1
3 : 1
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
3 (3:4)4
5Mucenieks Ģirts 1
3 : 1
1
3 : 1
0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
25
6Elgars Šumins0
1 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
3 (4:3)2
par 7. - 8. vietu
Kristofers Kugrēns
Kristofers Kugrēns ~
 
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
Mārtiņš Bergmanis
Beāte Jašuka
Arta Lauberga Laukenberga
Arta Lauberga Laukenberga
Agita Solzemniece
Māris Eņģelis
 
Māris Eņģelis ~
Māris Eņģelis
par 9. - 10. vietu
Kristofers Kugrēns
Kristofers Kugrēns
Arta Lauberga Laukenberga
par 11. - 12. vietu
Mārtiņš Bergmanis
Mārtiņš Bergmanis
Agita Solzemniece
par 13. - 14. vietu
Artūrs Jankovičs
Artūrs Jankovičs ~
 
Artūrs Jankovičs
Miks Grišulis
Ansone Anna
Ansone Anna
Artūrs Jankovičs
Dāvis Ikaunieks
Dāvis Ikaunieks
Garaba Maksims
Dāvis Ikaunieks
 
Aivija Grundmane ~
Aivija Grundmane
par 15. - 16. vietu
Ansone Anna
Ansone Anna
Aivija Grundmane
par 17. - 18. vietu
Miks Grišulis
Garaba Maksims
Garaba Maksims
par 19. - 20. vietu
Sibilla Salgrāve
Sibilla Salgrāve
Rēzija Meļķe
Sibilla Salgrāve
Linda Veņikova
Linda Veņikova
Līva Madžule
Sibilla Salgrāve
Samanta Gerasimova
Samanta Gerasimova
Beāte Bilkevica
Terēza Druviņa
Berķe Beāte
Terēza Druviņa
Terēza Druviņa
par 21. - 22. vietu
Linda Veņikova
Samanta Gerasimova
Samanta Gerasimova
par 23. - 24. vietu
Rēzija Meļķe
Līva Madžule
Līva Madžule
Līva Madžule
Beāte Bilkevica
Beāte Bilkevica
Berķe Beāte
par 25. - 26. vietu
Rēzija Meļķe
Berķe Beāte
Berķe Beāte
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Zariņa Amanda3 1 : 01Artūrs Jankovičs
 5Zariņa Amanda3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga-4
 4Zariņa Amanda3 1 : 0Bilkevica Beāte-3
Artūrs Jankovičs1 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Bilkevica Beāte
 4Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 0Bilkevica Beāte-3
Kugrēns Kristofers2 0 : 13Zaumane Monta
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Miks Grišulis-5
Kugrēns Kristofers3 1 : 0Madžule Līva
Zaumane Monta3 1 : 0Miks Grišulis
 4Zaumane Monta3 1 : 0Madžule Līva-3
Miks Grišulis3 1 : 0Madžule Līva
Mareks Eņģelis3 1 : 0Solzemniece Agita
Mareks Eņģelis3 1 : 01Sibilla Salgrāve
Mareks Eņģelis3 1 : 0Veņikova Linda
 3Mareks Eņģelis3 1 : 0Garaba Maksims -3
 5Solzemniece Agita3 1 : 0Sibilla Salgrāve-4
 5Solzemniece Agita3 1 : 01Veņikova Linda-4
Solzemniece Agita3 1 : 01Garaba Maksims
 5Sibilla Salgrāve3 1 : 02Veņikova Linda-5
Sibilla Salgrāve 0 : 13Garaba Maksims
Veņikova Linda 0 : 13Garaba Maksims
Māris Eņģelis1 0 : 13Gailiša Karīna
Māris Eņģelis3 1 : 0Ansone Anna
Māris Eņģelis3 1 : 0Samanta Gerasimova
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Ansone Anna-3
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Samanta Gerasimova-3
 5Ansone Anna3 1 : 0Samanta Gerasimova-4
 4Mucenieks Ģirts3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis-4
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Grundmane Aivija
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Berķe Beāte
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Grundmane Aivija
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Berķe Beāte
 5Grundmane Aivija3 1 : 0Berķe Beāte -5
Jasuka Beate2 0 : 13Šumins Elgars
Jasuka Beate3 1 : 0Ikaunieks Dāvis
 3Jasuka Beate3 1 : 0Terēza Druviņa-2
 3Jasuka Beate3 1 : 0Rēzija Meļķe-2
 5Šumins Elgars3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
Šumins Elgars3 1 : 0Terēza Druviņa
Šumins Elgars3 1 : 0Rēzija Meļķe
Ikaunieks Dāvis3 1 : 0Terēza Druviņa
Ikaunieks Dāvis3 1 : 0Rēzija Meļķe
 5Terēza Druviņa3 1 : 0Rēzija Meļķe-5
 4Zariņa Amanda3 1 : 0Zaumane Monta-4
Zariņa Amanda3 1 : 0Mareks Eņģelis
-5Zariņa Amanda1 0 : 13Gailiša Karīna 5
Zariņa Amanda1 0 : 13Mucenieks Ģirts
Zariņa Amanda3 1 : 01Šumins Elgars
Zaumane Monta 0 : 13Mareks Eņģelis
-4Zaumane Monta1 0 : 13Gailiša Karīna 5
Zaumane Monta1 0 : 13Mucenieks Ģirts
Zaumane Monta 0 : 13Šumins Elgars
Mareks Eņģelis3 1 : 0Gailiša Karīna
 4Mareks Eņģelis3 1 : 0Mucenieks Ģirts-3
 3Mareks Eņģelis3 1 : 01Šumins Elgars-3
Gailiša Karīna3 1 : 02Mucenieks Ģirts
Gailiša Karīna 0 : 13Šumins Elgars
-5Mucenieks Ģirts1 0 : 13Šumins Elgars 6
Jasuka Beate3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
 4Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 02Solzemniece Agita-3
Kugrēns Kristofers 0 : 13Jasuka Beate
Arta Lauberga Laukenberga1 0 : 13Māris Eņģelis
Jasuka Beate3 1 : 01Māris Eņģelis
Kugrēns Kristofers3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Solzemniece Agita
Miks Grišulis2 0 : 13Ansone Anna
 5Ikaunieks Dāvis3 1 : 01Garaba Maksims -5
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Ansone Anna
Ikaunieks Dāvis3 1 : 02Grundmane Aivija
 5Artūrs Jankovičs3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
 5Ansone Anna3 1 : 0Grundmane Aivija-4
-4Miks Grišulis1 0 : 13Garaba Maksims  5
 5Sibilla Salgrāve3 1 : 0Rēzija Meļķe-5
 5Veņikova Linda3 1 : 0Madžule Līva-5
 5Samanta Gerasimova3 1 : 0Bilkevica Beāte-5
-5Berķe Beāte 0 : 13Terēza Druviņa 5
 5Sibilla Salgrāve3 1 : 0Veņikova Linda-5
-5Samanta Gerasimova1 0 : 13Terēza Druviņa 5
 5Sibilla Salgrāve3 1 : 0Terēza Druviņa-5
-5Veņikova Linda 0 : 13Samanta Gerasimova 5
-5Rēzija Meļķe 0 : 13Madžule Līva 5
 5Bilkevica Beāte3 1 : 0Berķe Beāte -5
 5Madžule Līva3 1 : 0Bilkevica Beāte-5
-5Rēzija Meļķe2 0 : 13Berķe Beāte  5