2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2.sabraukums, zēni 2000.g. un jaunāki 02.04.2011 1.00 71

LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2.sabraukums, zēni 2000.g. un jaunāki 2011-04-02 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Maļuhins Artjoms041000Bez kluba 51-260
2Skurjats Artjoms 090700Bez kluba 61-170
3Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 466 2894
4Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 498 28126
5Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 50 160
6Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 53 1215
7Niks Andris Pērkons110601Liepājas rajona Sporta skola 40 50
8Renārs Freimanis120401Liepājas rajona Sporta skola 40 50
9Kārlis Gebauers191002Kuldīgas rajona Sporta skola 70 340
10Zīle Ģirts 240802Bez kluba 50-410
11Sīlis Markuss190502Bez kluba 40 240
12Šaroks Aleksandrs180703Bez kluba 40 240
13Kogans Daniels060803Bez kluba 51-240
14Maksims Jevdokimovs311000Rīgas 37.vidusskola 41-330
15Nariškins Aleksejs 271100Bez kluba 71 4849
16Lobza Arsens 200100Bez kluba 51-440
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kuldīgas novada sporta skola – I0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
34
2Vecumnieku novada Domes sporta skola – II1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
61
3Rīgas 37.vidusskola - II1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 1
52
4Jēkabpils SS1
3 : 2
0
0 : 3
0
1 : 3
43
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kuldīgas novada sporta skola – II0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Vecumnieku novada Domes sporta skola – I1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Rīgas 37.vidusskola - I0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Liepājas rajona sporta skola0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
par 1. - 2. vietu
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I
par 3. - 4. vietu
Rīgas 37.vidusskola - II
Kuldīgas novada sporta skola – II
Kuldīgas novada sporta skola – II
par 5. - 6. vietu
Jēkabpils SS
Liepājas rajona sporta skola
Liepājas rajona sporta skola
par 7. - 8. vietu
Kuldīgas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada sporta skola – I
Rīgas 37.vidusskola - I
Jēkabpils SS03Liepājas rajona sporta skola
AArtjoms Maļuhins23Niks Andris PērkonsX
BArtjoms Skurjats03Renārs FreimanisY
DSArtjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
03Niks Andris Pērkons
Renārs Freimanis
DS
Kuldīgas novada sporta skola – I31Rīgas 37.vidusskola - I
AKārlis Gebauers30Maksims JevdokimovsY
BĢirts Zīle03Daniels KogansX
CKārlis Gebauers
Ģirts Zīle
32Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
Z
AKārlis Gebauers30Daniels KogansX
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II03Vecumnieku novada Domes sporta skola – I
AMārtiņš Bergmanis03Mareks EņģelisX
BArtūrs Jankovičs03Māris EņģelisY
DSMārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
13Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
DS
Rīgas 37.vidusskola - II03Kuldīgas novada sporta skola – II
AAleksejs Nariškins23Aleksandrs ŠaroksX
BArsens Lobza03Markuss SīlisY
DSAleksejs Nariškins
Arsens Lobza
03Aleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
DS
Kuldīgas novada sporta skola – I03Vecumnieku novada Domes sporta skola – II
AKārlis Gebauers23Artūrs JankovičsX
BĢirts Zīle03Mārtiņš BergmanisY
DSKārlis Gebauers
Ģirts Zīle
03Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
DS
Rīgas 37.vidusskola - II31Jēkabpils SS
AAleksejs Nariškins31Artjoms MaļuhinsY
BArsens Lobza03Artjoms SkurjatsX
CAleksejs Nariškins
Arsens Lobza
31Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
Z
AAleksejs Nariškins30Artjoms SkurjatsX
Kuldīgas novada sporta skola – I23Jēkabpils SS
AKārlis Gebauers30Artjoms SkurjatsX
BĢirts Zīle03Artjoms MaļuhinsY
DSKārlis Gebauers
Ģirts Zīle
13Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
DS
AKārlis Gebauers32Artjoms MaļuhinsY
BĢirts Zīle03Artjoms SkurjatsX
Kuldīgas novada sporta skola – II30Liepājas rajona sporta skola
AMarkuss Sīlis30Niks Andris PērkonsX
BAleksandrs Šaroks31Renārs FreimanisY
DSAleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
30Niks Andris Pērkons
Renārs Freimanis
DS
Kuldīgas novada sporta skola – I13Rīgas 37.vidusskola - II
AKārlis Gebauers30Arsens LobzaY
BĢirts Zīle13Aleksejs NariškinsX
CKārlis Gebauers
Ģirts Zīle
03Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
Z
AKārlis Gebauers13Aleksejs NariškinsX
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II30Jēkabpils SS
AMārtiņš Bergmanis30Artjoms SkurjatsX
BArtūrs Jankovičs31Artjoms MaļuhinsY
DSMārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
32Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
DS
Kuldīgas novada sporta skola – II30Rīgas 37.vidusskola - I
AMarkuss Sīlis30Daniels KogansX
BAleksandrs Šaroks30Maksims JevdokimovsY
DSAleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
31Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
DS
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I30Liepājas rajona sporta skola
AMāris Eņģelis30Niks Andris PērkonsX
BMareks Eņģelis30Renārs FreimanisY
DSMareks Eņģelis
Māris Eņģelis
30Niks Andris Pērkons
Renārs Freimanis
DS
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II32Rīgas 37.vidusskola - II
AMārtiņš Bergmanis30Arsens LobzaX
BArtūrs Jankovičs03Aleksejs NariškinsY
DSMārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
32Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
DS
AMārtiņš Bergmanis13Aleksejs NariškinsY
BArtūrs Jankovičs30Arsens LobzaX
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I30Rīgas 37.vidusskola - I
AMāris Eņģelis30Daniels KogansX
BMareks Eņģelis30Maksims JevdokimovsY
DSMareks Eņģelis
Māris Eņģelis
30Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
DS
Kuldīgas novada sporta skola – II03Vecumnieku novada Domes sporta skola – I
AMarkuss Sīlis03Māris EņģelisX
BAleksandrs Šaroks13Mareks EņģelisY
DSAleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
03Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
DS
Rīgas 37.vidusskola - I03Liepājas rajona sporta skola
ADaniels Kogans13Niks Andris PērkonsX
BMaksims Jevdokimovs03Renārs FreimanisY
DSMaksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
03Niks Andris Pērkons
Renārs Freimanis
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kuldīgas novada SS – II 0 : 13Vecumnieku novada Domes sporta skola – II
Kuldīgas novada SS – II1 0 : 13Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
Kuldīgas novada SS – II2 0 : 13Jēkabpils SS
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II3 1 : 02Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II3 1 : 0Jēkabpils SS
Rīgas 37.vidusskola zēni 95-963 1 : 01Jēkabpils SS
Kuldīgas novada SS I komanda 0 : 13Vecumnieku novada Domes sporta skola – I
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 92-94
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Liepājas rajona sporta skola-II
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 92-94
Vecumnieku novada Domes sporta skola – I3 1 : 0Liepājas rajona sporta skola-II
Rīgas 37.vidusskola zēni 92-94 0 : 13Liepājas rajona sporta skola-II
Vecumnieku novada Domes sporta skola – II 0 : 13Vecumnieku novada Domes sporta skola – I
Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96 0 : 13Kuldīgas novada SS I komanda
Jēkabpils SS 0 : 13Liepājas rajona sporta skola-II
Kuldīgas novada SS – II3 1 : 01Rīgas 37.vidusskola zēni 92-94
-9Maļuhins Artjoms2 0 : 13Niks Andris Pērkons 10
-9Skurjats Artjoms 0 : 13Renārs Freimanis 10
Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
0 : 13Niks Andris Pērkons
Aivo Smiltenieks
 10Kārlis Gebauers3 1 : 0Maksims Jevdokimovs-9
-8Zīle Ģirts 0 : 13Kogans Daniels 9
Kārlis Gebauers
Ģirts Zīle
3 1 : 02Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
 10Kārlis Gebauers3 1 : 0Kogans Daniels-9
-6Mārtiņš Bergmanis 0 : 13Mareks Eņģelis 7
-6Artūrs Jankovičs 0 : 13Māris Eņģelis 7
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
1 0 : 13Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
-9Nariškins Aleksejs2 0 : 13Šaroks Aleksandrs 10
-9Lobza Arsens 0 : 13Sīlis Markuss 10
Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
0 : 13Aleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
-8Kārlis Gebauers2 0 : 13Artūrs Jankovičs 9
-9Zīle Ģirts 0 : 13Mārtiņš Bergmanis 10
Kārlis Gebauers
Ģirts Zīle
0 : 13Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
 10Nariškins Aleksejs3 1 : 01Maļuhins Artjoms-9
-9Lobza Arsens 0 : 13Skurjats Artjoms 10
Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
3 1 : 01Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
 10Nariškins Aleksejs3 1 : 0Skurjats Artjoms-9
 10Kārlis Gebauers3 1 : 0Skurjats Artjoms-9
-8Zīle Ģirts 0 : 13Maļuhins Artjoms 9
Kārlis Gebauers
Ģirts Zīle
1 0 : 13Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
 10Kārlis Gebauers3 1 : 02Maļuhins Artjoms-9
-8Zīle Ģirts 0 : 13Skurjats Artjoms 9
 10Sīlis Markuss3 1 : 0Niks Andris Pērkons-9
 10Šaroks Aleksandrs3 1 : 01Renārs Freimanis-9
Aleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
3 1 : 0Niks Andris Pērkons
Aivo Smiltenieks
 10Kārlis Gebauers3 1 : 0Lobza Arsens-9
-8Zīle Ģirts1 0 : 13Nariškins Aleksejs 9
Kārlis Gebauers
Ģirts Zīle
0 : 13Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
-8Kārlis Gebauers1 0 : 13Nariškins Aleksejs 9
 10Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Skurjats Artjoms-9
 9Artūrs Jankovičs3 1 : 01Maļuhins Artjoms-8
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
3 1 : 02Artjoms Maļuhins
Artjoms Skurjats
 10Sīlis Markuss3 1 : 0Kogans Daniels-9
 10Šaroks Aleksandrs3 1 : 0Maksims Jevdokimovs-9
Aleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
3 1 : 01Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
 7Māris Eņģelis3 1 : 0Niks Andris Pērkons-6
 7Mareks Eņģelis3 1 : 0Renārs Freimanis-6
Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
3 1 : 0Niks Andris Pērkons
Aivo Smiltenieks
 10Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Lobza Arsens-9
-9Artūrs Jankovičs 0 : 13Nariškins Aleksejs 10
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
3 1 : 02Aleksejs Nariškins
Arsens Lobza
-8Mārtiņš Bergmanis1 0 : 13Nariškins Aleksejs 9
 9Artūrs Jankovičs3 1 : 0Lobza Arsens-8
 7Māris Eņģelis3 1 : 0Kogans Daniels-6
 7Mareks Eņģelis3 1 : 0Maksims Jevdokimovs-6
Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
3 1 : 0Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
-6Sīlis Markuss 0 : 13Māris Eņģelis 7
-6Šaroks Aleksandrs1 0 : 13Mareks Eņģelis 7
Aleksandrs Šaroks
Markuss Sīlis
0 : 13Mareks Eņģelis
Māris Eņģelis
-9Kogans Daniels1 0 : 13Niks Andris Pērkons 10
-9Maksims Jevdokimovs 0 : 13Renārs Freimanis 10
Maksims Jevdokimovs
Daniels Kogans
0 : 13Niks Andris Pērkons
Aivo Smiltenieks