2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, V kārta, 2. līga 26.03.2011 0.50 90

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, V kārta, 2. līga 2011-03-26 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Zariņa Amanda200697Bez kluba 971 2091 20
2Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 990 898 15
3Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 842-438 8
4Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 948 1866 10
5Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 8135 4139 6
6Gailiša Karīna041198Bez kluba 854 1064 4
7Šumins Elgars 071197Bez kluba 87-34 5
8Zaumane Monta290198Bez kluba 752 456 3
9Silga Ose060396Bauskas rajona BJSS 70-20
10Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 800
11Samanta Gerasimova100396Bauskas rajona BJSS 81-30
12Ikaunieks Dāvis 250495Bez kluba 81-80
13Arta Lauberga Laukenberga130800LSK "Dartija" 835 1247
14Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 72 13
15Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 80 99
16Miks Grišulis170798Bauskas rajona BJSS 80-90
17Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 80 22
18Ansone Anna081100LSK "Dartija" 80 1212
19Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 80-40
20Bilkevica Beāte 110201Bez kluba 71-180
21Madžule Līva 071199Bez kluba 71-110
22Berķe Beāte 020800LSK "Dartija" 71-130
23Rēzija Meļķe180503LSK "Dartija" 71-90
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Mareks Eņģelis0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
42
2Gailiša Karīna1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
51
3Garaba Maksims 0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
0
1 : 3
2 (4:3)3
4Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
2 (3:3)4
5Berķe Beāte 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
06
6Samanta Gerasimova0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
2 (3:4)5
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Mucenieks Ģirts 1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Monta Zaumane0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Silga Ose0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
4Artūrs Jankovičs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5Beāte Bilkevica0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
3. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Māris Eņģelis1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
51
2Elgars Šumins0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
42
3Arta Lauberga Laukenberga0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
33
4Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
24
5Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
15
6Rēzija Meļķe0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
06
4. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Beāte Jašuka0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
42
2Amanda Zariņa1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
51
3Mārtiņš Bergmanis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
33
4Sibilla Salgrāve0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
15
5Miks Grišulis0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
24
6Līva Madžule0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
06
1. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Gailiša Karīna 1*
3 : 2
0
2 : 3
0
0 : 3
1 (0)4
2Mareks Eņģelis 0*
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
2 (1)1
3Amanda Zariņa1
3 : 2
0
1 : 3
 1*
3 : 1
2 (0)2
4Beāte Jašuka1
3 : 0
0
0 : 3
 0*
1 : 3
1 (1)3
2. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Mucenieks Ģirts  1*
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 1
22
2Monta Zaumane 0*
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
04
3Māris Eņģelis1
3 : 2
1
3 : 1
 1*
3 : 1
31
4Elgars Šumins0
1 : 3
1
3 : 2
 0*
1 : 3
13
par 1. - 2. vietu
Mareks Eņģelis
Mareks Eņģelis
Mucenieks Ģirts
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Māris Eņģelis
par 3. - 4. vietu
Mucenieks Ģirts
Māris Eņģelis
Māris Eņģelis
par 5. - 6. vietu
Elgars Šumins
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
par 7. - 8. vietu
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
Monta Zaumane
par 9. - 12. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Garaba Maksims 1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
39
2Silga Ose0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1 (5:4)10
3Arta Lauberga Laukenberga0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
1 (4:5)12
4Mārtiņš Bergmanis0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1 (4:4)11
par 13. - 16. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Ansone Anna0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
214
2Artūrs Jankovičs1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
313
3Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
016
4Miks Grišulis0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
115
par 17. - 20. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Samanta Gerasimova1
3 : 0
0
1 : 3
0
0 : 3
119
2Beāte Bilkevica0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
020
3Dāvis Ikaunieks1
3 : 1
1
3 : 0
0
0 : 3
218
4Sibilla Salgrāve1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
317
par 21. - 23. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Berķe Beāte 1
3 : 0
0
0 : 3
1 (3:3)22
2Rēzija Meļķe0
0 : 3
1
3 : 2
1 (3:5)23
3Līva Madžule1
3 : 0
0
2 : 3
1 (5:3)21
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Mareks Eņģelis2 0 : 13Gailiša Karīna
 4Mareks Eņģelis3 1 : 01Garaba Maksims -3
Mareks Eņģelis3 1 : 0Ansone Anna
Mareks Eņģelis3 1 : 0Berķe Beāte
Mareks Eņģelis3 1 : 0Samanta Gerasimova
Gailiša Karīna3 1 : 0Garaba Maksims
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Ansone Anna-3
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Berķe Beāte -3
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Samanta Gerasimova-3
Garaba Maksims 3 1 : 0Ansone Anna
Garaba Maksims 3 1 : 0Berķe Beāte
Garaba Maksims 1 0 : 13Samanta Gerasimova
 5Ansone Anna3 1 : 0Berķe Beāte -5
 5Ansone Anna3 1 : 0Samanta Gerasimova-5
-5Berķe Beāte 0 : 13Samanta Gerasimova 5
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Zaumane Monta
Mucenieks Ģirts3 1 : 02Silga Ose
 4Mucenieks Ģirts3 1 : 0Artūrs Jankovičs-4
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Bilkevica Beāte
 4Zaumane Monta3 1 : 01Silga Ose-3
Zaumane Monta3 1 : 0Artūrs Jankovičs
 4Zaumane Monta3 1 : 0Bilkevica Beāte-3
Silga Ose3 1 : 0Artūrs Jankovičs
 5Silga Ose3 1 : 0Bilkevica Beāte-5
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Bilkevica Beāte
 4Māris Eņģelis3 1 : 01Šumins Elgars-4
Māris Eņģelis3 1 : 02Arta Lauberga Laukenberga
Māris Eņģelis3 1 : 0Terēza Druviņa
 4Māris Eņģelis3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
Māris Eņģelis3 1 : 0Rēzija Meļķe
Šumins Elgars3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga
Šumins Elgars3 1 : 0Terēza Druviņa
 5Šumins Elgars3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
Šumins Elgars3 1 : 0Rēzija Meļķe
 4Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 0Terēza Druviņa-4
Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 01Ikaunieks Dāvis
 4Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 0Rēzija Meļķe-4
Terēza Druviņa3 1 : 02Ikaunieks Dāvis
 5Terēza Druviņa3 1 : 0Rēzija Meļķe-5
Ikaunieks Dāvis3 1 : 0Rēzija Meļķe
-6Jasuka Beate1 0 : 13Zariņa Amanda 7
Jasuka Beate3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
 3Jasuka Beate3 1 : 0Sibilla Salgrāve-3
Jasuka Beate3 1 : 0Miks Grišulis
 3Jasuka Beate3 1 : 0Madžule Līva-3
Zariņa Amanda3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
 4Zariņa Amanda3 1 : 0Sibilla Salgrāve-3
Zariņa Amanda3 1 : 0Miks Grišulis
 4Zariņa Amanda3 1 : 0Madžule Līva-3
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Sibilla Salgrāve
 5Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Miks Grišulis-5
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Madžule Līva
Sibilla Salgrāve 0 : 13Miks Grišulis
 5Sibilla Salgrāve3 1 : 0Madžule Līva-5
Miks Grišulis3 1 : 0Madžule Līva
-4Gailiša Karīna2 0 : 13Zariņa Amanda 5
-3Gailiša Karīna 0 : 13Jasuka Beate 4
Mareks Eņģelis3 1 : 01Zariņa Amanda
Mareks Eņģelis3 1 : 0Jasuka Beate
-4Mucenieks Ģirts2 0 : 13Māris Eņģelis 5
 4Mucenieks Ģirts3 1 : 01Šumins Elgars-4
Zaumane Monta1 0 : 13Māris Eņģelis
Zaumane Monta2 0 : 13Šumins Elgars
 4Mareks Eņģelis3 1 : 01Mucenieks Ģirts-4
Zariņa Amanda3 1 : 01Māris Eņģelis
Mareks Eņģelis1 0 : 13Zariņa Amanda
-4Mucenieks Ģirts 0 : 13Māris Eņģelis 5
Šumins Elgars1 0 : 13Jasuka Beate
 5Gailiša Karīna3 1 : 01Zaumane Monta-4
Garaba Maksims 3 1 : 02Silga Ose
Garaba Maksims 3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga
 5Garaba Maksims 3 1 : 01Mārtiņš Bergmanis-5
-4Silga Ose2 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 4
Silga Ose3 1 : 01Mārtiņš Bergmanis
Arta Lauberga Laukenberga1 0 : 13Mārtiņš Bergmanis
Ansone Anna 0 : 13Artūrs Jankovičs
 5Ansone Anna3 1 : 0Terēza Druviņa-5
Ansone Anna3 1 : 02Miks Grišulis
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Terēza Druviņa
 5Artūrs Jankovičs3 1 : 01Miks Grišulis-4
Terēza Druviņa 0 : 13Miks Grišulis
 5Samanta Gerasimova3 1 : 0Bilkevica Beāte-5
Samanta Gerasimova1 0 : 13Ikaunieks Dāvis
-5Samanta Gerasimova 0 : 13Sibilla Salgrāve 5
Bilkevica Beāte 0 : 13Ikaunieks Dāvis
-5Bilkevica Beāte 0 : 13Sibilla Salgrāve 5
Ikaunieks Dāvis 0 : 13Sibilla Salgrāve
 5Berķe Beāte 3 1 : 0Rēzija Meļķe-5
-5Berķe Beāte 0 : 13Madžule Līva 5
 5Rēzija Meļķe3 1 : 02Madžule Līva-5