2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts, vīrieši, II līga, apakškrupas un fināli 13.03.2011 1.50 136

LR 2011.gada komandu čempionāts, vīrieši, II līga, apakškrupas un fināli 2011-03-13 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Dzirkalis Uldis250176Rīga (bez kluba) 101151 461197
2Puikevics Zigmārs150366Sporta klubs "Universitātes sports" 10814-4810
3Jegorovs Aleksandrs060151Basketbola Akadēmija "Rīga" 7576-22554
4Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 9739 34773
5Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 9754 24778
6Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" 9606-34572
7Zuke Harijs031260Rīga (bez kluba) 6748 75823
8Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 7931 16947
9Amaļins Aleksandrs010352Basketbola Akadēmija "Rīga" 5628-9619
10Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports s/o 4600 71671
11Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 10699-10689
12Drjagunovs Dmitrijs030671Rebirs sports s/o 5509 9518
13Veigurs Alberts030953Jēkabpils Sporta skola 8810 1811
14Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 9836 107943
15Gmiraks Jevgeņijs180890Kuldīgas rajona Sporta skola 7867-7860
16Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 9768 12780
17Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 10797 18815
18Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 9684-29655
19Boļšakovs Pāvils060542Sporta klubs "Dobele" 2381-5376
20Dobriško Uldis251255RER sporta klubs 8858 5863
21Šaroks Arvis260676Bez kluba 9946 38984
22Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" 8734 17751
23Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 9901 32933
24Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 8740 29769
25Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 8784 28812
26Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 6784 24808
27Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 7726 63789
28Ozols Jānis (49.dz.g.)210649Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 10785 49834
 
I. APAKŠGRUPA
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Raketlons-LU1
4 : 3
0
2 : 4
1
4 : 1
52
2GTK Laura - Galdateniss.lv0
3 : 4
0
3 : 4
1
4 : 1
43
3BS Rīga1
4 : 2
1
4 : 3
1
4 : 1
61
4Rebirsports-I0
1 : 4
0
1 : 4
0
1 : 4
34
II. APAKŠGRUPA
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1LU-Jokogama0
1 : 4
1
4 : 2
1
4 : 0
52
2Kuldīgas novada SS1
4 : 1
1
4 : 1
1
4 : 1
61
3Dobele I0
2 : 4
0
1 : 4
0
2 : 4
34
4GTK Laura-II0
0 : 4
0
1 : 4
1
4 : 2
43
Rebirsports-I14Raketlons-LU
AVeigurs Alberts23Puikevics ZigmārsY
BDrjagunovs Dmitrijs13Dzirkalis UldisX
CLosāns Bruno31Jegorovs AleksandrsZ
AVeigurs Alberts13Dzirkalis UldisX
CLosāns Bruno23Puikevics ZigmārsY
BS Rīga43GTK Laura - Galdateniss.lv
AAmaļins Aleksandrs03Mirzojans RobertsY
BOzols Jānis (49.dz.g.)32Krūmiņš AndrisX
CGuntis Šēnhofs31Ambergs AkselsZ
AAmaļins Aleksandrs13Krūmiņš AndrisX
CGuntis Šēnhofs03Mirzojans RobertsY
BOzols Jānis (49.dz.g.)31Ambergs AkselsZ
DSGuntis Šēnhofs
Ozols Jānis (49.dz.g.)
32Mirzojans Roberts
Ambergs Aksels
DS
Dobele I14Kuldīgas novada SS
ADobriško Uldis13Temjaševs LeonīdsY
BŠikovs Nikolajs03Arvis ŠaroksX
CKrivods Guntis32Atmats EdijsZ
ADobriško Uldis03Arvis ŠaroksX
CKrivods Guntis13Temjaševs LeonīdsY
GTK Laura-II04LU-Jokogama
ACīrulis Māris23Pāvels KosopalovsY
BMotorins Aleksandrs13Jovļevs MaksimsX
COzols Guntis03Gmiraks JevgeņijsZ
ACīrulis Māris03Jovļevs MaksimsX
Raketlons-LU24BS Rīga
ADzirkalis Uldis30Zuke HarijsY
BJegorovs Aleksandrs13Ozols Jānis (49.dz.g.)X
CPuikevics Zigmārs13Guntis ŠēnhofsZ
ADzirkalis Uldis30Ozols Jānis (49.dz.g.)X
CPuikevics Zigmārs03Zuke HarijsY
BJegorovs Aleksandrs03Guntis ŠēnhofsZ
GTK Laura - Galdateniss.lv41Rebirsports-I
AAmbergs Aksels30Veigurs AlbertsY
BMirzojans Roberts31Losāns BrunoX
CBergs Anrijs23Rešetņikovs AndrejsZ
AAmbergs Aksels30Losāns BrunoX
CBergs Anrijs32Veigurs AlbertsY
Dobele I24LU-Jokogama
AKrivods Guntis32Gmiraks JevgeņijsY
BDobriško Uldis30Pāvels KosopalovsX
CŠikovs Nikolajs23Jovļevs MaksimsZ
AKrivods Guntis23Pāvels KosopalovsX
CŠikovs Nikolajs03Gmiraks JevgeņijsY
BDobriško Uldis03Jovļevs MaksimsZ
Kuldīgas novada SS41GTK Laura-II
AArvis Šaroks30Ozols GuntisY
BTemjaševs Leonīds30Motorins AleksandrsX
CAtmats Edijs13Cīrulis MārisZ
AArvis Šaroks30Motorins AleksandrsX
CAtmats Edijs31Ozols GuntisY
GTK Laura - Galdateniss.lv34Raketlons-LU
AKrūmiņš Andris23Puikevics ZigmārsY
BAmbergs Aksels23Dzirkalis UldisX
CBergs Anrijs30Jegorovs AleksandrsZ
AKrūmiņš Andris03Dzirkalis UldisX
CBergs Anrijs30Puikevics ZigmārsY
BAmbergs Aksels31Jegorovs AleksandrsZ
DSKrūmiņš Andris
Bergs Anrijs
03Puikevics Zigmārs
Dzirkalis Uldis
DS
BS Rīga41Rebirsports-I
AZuke Harijs30Losāns BrunoY
BAmaļins Aleksandrs30Drjagunovs DmitrijsX
COzols Jānis (49.dz.g.)23Rešetņikovs AndrejsZ
AZuke Harijs31Drjagunovs DmitrijsX
COzols Jānis (49.dz.g.)32Losāns BrunoY
LU-Jokogama14Kuldīgas novada SS
AJovļevs Maksims03Temjaševs LeonīdsY
BGmiraks Jevgeņijs03Arvis ŠaroksX
CPāvels Kosopalovs03Atmats EdijsZ
AJovļevs Maksims32Arvis ŠaroksX
CPāvels Kosopalovs13Temjaševs LeonīdsY
GTK Laura-II42Dobele I
AMotorins Aleksandrs13Šikovs NikolajsY
BOzols Guntis13Krivods GuntisX
CCīrulis Māris30Boļšakovs PāvilsZ
AMotorins Aleksandrs31Krivods GuntisX
CCīrulis Māris31Šikovs NikolajsY
BOzols Guntis30Boļšakovs PāvilsZ
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1BS Rīga0
3 : 4
0
3 : 4
 1*
4 : 2
4 (2)3
2Kuldīgas novada SS1
4 : 3
 1*
4 : 1
0
3 : 4
5 (2)1
3LU-Jokogama1
4 : 3
 0*
1 : 4
1
4 : 2
5 (1)2
4Raketlons-LU 0*
2 : 4
1
4 : 3
0
2 : 4
4 (1)4
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1GTK Laura - Galdateniss.lv1
4 : 2
0
3 : 4
 1*
4 : 1
5 (2)5
2GTK Laura-II0
2 : 4
 1*
4 : 2
0
3 : 4
4 (2)7
3Dobele I1
4 : 3
 0*
2 : 4
0
2 : 4
4 (1)8
4Rebirsports-I 0*
1 : 4
1
4 : 3
1
4 : 2
5 (1)6
BS Rīga34LU-Jokogama
AGuntis Šēnhofs30Pāvels KosopalovsY
BOzols Jānis (49.dz.g.)03Jovļevs MaksimsX
CZuke Harijs31Gmiraks JevgeņijsZ
AGuntis Šēnhofs23Jovļevs MaksimsX
CZuke Harijs32Pāvels KosopalovsY
BOzols Jānis (49.dz.g.)13Gmiraks JevgeņijsZ
DSGuntis Šēnhofs
Zuke Harijs
13Jovļevs Maksims
Gmiraks Jevgeņijs
DS
Raketlons-LU43Kuldīgas novada SS
ADzirkalis Uldis31Arvis ŠaroksY
BJegorovs Aleksandrs13Temjaševs LeonīdsX
CPuikevics Zigmārs31Atmats EdijsZ
ADzirkalis Uldis30Temjaševs LeonīdsX
CPuikevics Zigmārs13Arvis ŠaroksY
BJegorovs Aleksandrs23Atmats EdijsZ
DSPuikevics Zigmārs
Dzirkalis Uldis
32Temjaševs Leonīds
Arvis Šaroks
DS
Dobele I43GTK Laura - Galdateniss.lv
AKrivods Guntis03Ambergs AkselsY
BŠikovs Nikolajs13Krūmiņš AndrisX
CDobriško Uldis31Mirzojans RobertsZ
AKrivods Guntis30Krūmiņš AndrisX
CDobriško Uldis32Ambergs AkselsY
BŠikovs Nikolajs03Mirzojans RobertsZ
DSKrivods Guntis
Šikovs Nikolajs
30Krūmiņš Andris
Ambergs Aksels
DS
Rebirsports-I43GTK Laura-II
AVeigurs Alberts13Motorins AleksandrsY
BDrjagunovs Dmitrijs03Cīrulis MārisX
CLosāns Bruno30Ozols GuntisZ
AVeigurs Alberts32Cīrulis MārisX
CLosāns Bruno13Motorins AleksandrsY
BDrjagunovs Dmitrijs32Ozols GuntisZ
DSLosāns Bruno
Veigurs Alberts
31Motorins Aleksandrs
Cīrulis Māris
DS
Kuldīgas novada SS43BS Rīga
AArvis Šaroks30Amaļins AleksandrsY
BTemjaševs Leonīds13Guntis ŠēnhofsX
CAtmats Edijs03Ozols Jānis (49.dz.g.)Z
AArvis Šaroksw0Guntis ŠēnhofsX
CAtmats Edijs31Amaļins AleksandrsY
BTemjaševs Leonīds03Ozols Jānis (49.dz.g.)Z
DSAtmats Edijs
Arvis Šaroks
31Amaļins Aleksandrs
Ozols Jānis (49.dz.g.)
DS
LU-Jokogama42Raketlons-LU
APāvels Kosopalovs31Puikevics ZigmārsY
BGmiraks Jevgeņijs13Dzirkalis UldisX
CJovļevs Maksimsw0Jegorovs AleksandrsZ
APāvels Kosopalovs03Dzirkalis UldisX
CJovļevs Maksims32Puikevics ZigmārsY
BGmiraks Jevgeņijsw0Jegorovs AleksandrsZ
GTK Laura-II24GTK Laura - Galdateniss.lv
AOzols Guntis03Bergs AnrijsY
BMotorins Aleksandrs31Mirzojans RobertsX
CCīrulis Māris03Krūmiņš AndrisZ
AOzols Guntis23Mirzojans RobertsX
CCīrulis Māris32Bergs AnrijsY
BMotorins Aleksandrs13Krūmiņš AndrisZ
Rebirsports-I42Dobele I
AVeigurs Alberts32Krivods GuntisY
BRešetņikovs Andrejs03Dobriško UldisX
CLosāns Bruno31Šikovs NikolajsZ
AVeigurs Alberts30Dobriško UldisX
CLosāns Bruno13Krivods GuntisY
BRešetņikovs Andrejs30Šikovs NikolajsZ
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Raketlons-LU4 1 : 03GTK LAURA - III
Raketlons-LU2 0 : 14BS Rīga
Raketlons-LU4 1 : 01Rebirsports-I
GTK LAURA - III3 0 : 14BS Rīga
GTK LAURA - III4 1 : 01Rebirsports-I
BS Rīga4 1 : 01Rebirsports-I
LU-Jokogama1 0 : 14Kuldīgas novada SS I komanda
LU-Jokogama4 1 : 02Dobele I
LU-Jokogama4 1 : 0GTK Laura-II
Kuldīgas novada SS I komanda4 1 : 01Dobele I
Kuldīgas novada SS I komanda4 1 : 01GTK Laura-II
Dobele I2 0 : 14GTK Laura-II
 14Puikevics Zigmārs3 1 : 02Veigurs Alberts-8
 2Dzirkalis Uldis3 1 : 01Drjagunovs Dmitrijs
-5Jegorovs Aleksandrs1 0 : 13Losāns Bruno 9
 5Dzirkalis Uldis3 1 : 01Veigurs Alberts-2
 9Puikevics Zigmārs3 1 : 02Losāns Bruno-5
 11Mirzojans Roberts3 1 : 0Amaļins Aleksandrs-6
-7Krūmiņš Andris2 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 12
-5Ambergs Aksels1 0 : 13Šēnhofs Guntis 9
 9Krūmiņš Andris3 1 : 01Amaļins Aleksandrs-5
 32Mirzojans Roberts3 1 : 0Šēnhofs Guntis-16
-8Ambergs Aksels1 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 14
Roberts Mirzojans
Aksels Ambergs
2 0 : 13Guntis Šēnhofs
Jānis (49.dz.g.) Ozols
 12Temjaševs Leonīds3 1 : 01Dobriško Uldis-7
 6Šaroks Arvis3 1 : 0Šikovs Nikolajs-3
-6Atmats Edijs2 0 : 13Krivods Guntis 11
 11Šaroks Arvis3 1 : 0Dobriško Uldis-6
 9Temjaševs Leonīds3 1 : 01Krivods Guntis-5
 14Pāvels Kosopalovs3 1 : 02Cīrulis Māris-8
 11Jovļevs Maksims3 1 : 01Motorins Aleksandrs-6
 6Gmiraks Jevgeņijs3 1 : 0Ozols Guntis-3
 11Jovļevs Maksims3 1 : 0Cīrulis Māris-6
 3Dzirkalis Uldis3 1 : 0Zuke Harijs-1
-3Jegorovs Aleksandrs1 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 6
-5Puikevics Zigmārs1 0 : 13Šēnhofs Guntis 9
 5Dzirkalis Uldis3 1 : 0Jānis (49.dz.g.) Ozols-2
-11Puikevics Zigmārs 0 : 13Zuke Harijs 20
-2Jegorovs Aleksandrs 0 : 13Šēnhofs Guntis 5
 17Ambergs Aksels3 1 : 0Veigurs Alberts-10
 12Mirzojans Roberts3 1 : 01Losāns Bruno-7
-14Bergs Anrijs2 0 : 13Rešetņikovs Andrejs 27
 11Ambergs Aksels3 1 : 0Losāns Bruno-6
 17Bergs Anrijs3 1 : 02Veigurs Alberts-10
-11Gmiraks Jevgeņijs2 0 : 13Krivods Guntis 20
-6Pāvels Kosopalovs 0 : 13Dobriško Uldis 11
 8Jovļevs Maksims3 1 : 02Šikovs Nikolajs-4
 17Pāvels Kosopalovs3 1 : 02Krivods Guntis-10
 8Gmiraks Jevgeņijs3 1 : 0Šikovs Nikolajs-4
 15Jovļevs Maksims3 1 : 0Dobriško Uldis-9
 5Šaroks Arvis3 1 : 0Ozols Guntis-2
 8Temjaševs Leonīds3 1 : 0Motorins Aleksandrs-4
-8Atmats Edijs1 0 : 13Cīrulis Māris 14
 6Šaroks Arvis3 1 : 0Motorins Aleksandrs-3
 9Atmats Edijs3 1 : 01Ozols Guntis-5
 11Puikevics Zigmārs3 1 : 02Krūmiņš Andris-6
 5Dzirkalis Uldis3 1 : 02Ambergs Aksels-2
-3Jegorovs Aleksandrs 0 : 13Bergs Anrijs 6
 3Dzirkalis Uldis3 1 : 0Krūmiņš Andris-1
-10Puikevics Zigmārs 0 : 13Bergs Anrijs 17
-3Jegorovs Aleksandrs1 0 : 13Ambergs Aksels 6
Zigmārs Puikevics
Uldis Dzirkalis
3 1 : 0Andris Krūmiņš
Anrijs Bergs
 12Zuke Harijs3 1 : 0Losāns Bruno-7
 9Amaļins Aleksandrs3 1 : 0Drjagunovs Dmitrijs-5
-14Jānis (49.dz.g.) Ozols2 0 : 13Rešetņikovs Andrejs 27
 6Zuke Harijs3 1 : 01Drjagunovs Dmitrijs-3
 11Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 02Losāns Bruno-6
-6Jovļevs Maksims 0 : 13Temjaševs Leonīds 11
-6Gmiraks Jevgeņijs 0 : 13Šaroks Arvis 11
-10Pāvels Kosopalovs 0 : 13Atmats Edijs 17
 23Jovļevs Maksims3 1 : 02Šaroks Arvis-12
-5Pāvels Kosopalovs1 0 : 13Temjaševs Leonīds 9
 20Šikovs Nikolajs3 1 : 01Motorins Aleksandrs-11
 8Krivods Guntis3 1 : 01Ozols Guntis-4
-2Boļšakovs Pāvils 0 : 13Cīrulis Māris 5
-11Krivods Guntis1 0 : 13Motorins Aleksandrs 20
-6Šikovs Nikolajs1 0 : 13Cīrulis Māris 11
-3Boļšakovs Pāvils 0 : 13Ozols Guntis 6
BS Rīga3 0 : 14Kuldīgas novada SS I komanda
BS Rīga3 0 : 14LU-Jokogama
Kuldīgas novada SS I komanda3 0 : 14Raketlons-LU
LU-Jokogama4 1 : 02Raketlons-LU
GTK LAURA - III4 1 : 02GTK Laura-II
GTK LAURA - III3 0 : 14Dobele I
GTK Laura-II3 0 : 14Rebirsports-I
Dobele I2 0 : 14Rebirsports-I
 8Šēnhofs Guntis3 1 : 0Pāvels Kosopalovs-4
-6Jānis (49.dz.g.) Ozols 0 : 13Jovļevs Maksims 11
 23Zuke Harijs3 1 : 01Gmiraks Jevgeņijs-12
-11Šēnhofs Guntis2 0 : 13Jovļevs Maksims 20
 15Zuke Harijs3 1 : 02Pāvels Kosopalovs-9
-6Jānis (49.dz.g.) Ozols1 0 : 13Gmiraks Jevgeņijs 11
Guntis Šēnhofs
Harijs Zuke
1 0 : 13Maksims Jovļevs
Jevgeņijs Gmiraks
-3Šaroks Arvis1 0 : 13Dzirkalis Uldis 6
 5Temjaševs Leonīds3 1 : 01Jegorovs Aleksandrs-2
-6Atmats Edijs1 0 : 13Puikevics Zigmārs 11
-3Temjaševs Leonīds 0 : 13Dzirkalis Uldis 6
 9Šaroks Arvis3 1 : 01Puikevics Zigmārs-5
 8Atmats Edijs3 1 : 02Jegorovs Aleksandrs-4
Leonīds Temjaševs
Arvis Šaroks
2 0 : 13Zigmārs Puikevics
Uldis Dzirkalis
 15Ambergs Aksels3 1 : 0Krivods Guntis-9
 11Krūmiņš Andris3 1 : 01Šikovs Nikolajs-6
-5Mirzojans Roberts1 0 : 13Dobriško Uldis 9
-6Krūmiņš Andris 0 : 13Krivods Guntis 11
-6Ambergs Aksels2 0 : 13Dobriško Uldis 11
 12Mirzojans Roberts3 1 : 0Šikovs Nikolajs-7
Andris Krūmiņš
Aksels Ambergs
0 : 13Guntis Krivods
Nikolajs Šikovs
 20Motorins Aleksandrs3 1 : 01Veigurs Alberts-11
 6Cīrulis Māris3 1 : 0Drjagunovs Dmitrijs-3
-6Ozols Guntis 0 : 13Losāns Bruno 11
-6Cīrulis Māris2 0 : 13Veigurs Alberts 11
 12Motorins Aleksandrs3 1 : 01Losāns Bruno-7
-11Ozols Guntis2 0 : 13Drjagunovs Dmitrijs 20
Aleksandrs Motorins
Māris Cīrulis
1 0 : 13Bruno Losāns
Alberts Veigurs
-2Amaļins Aleksandrs 0 : 13Šaroks Arvis 5
 12Šēnhofs Guntis3 1 : 01Temjaševs Leonīds-7
 11Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 0Atmats Edijs-6
-5Amaļins Aleksandrs1 0 : 13Atmats Edijs 9
 23Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 0Temjaševs Leonīds-12
Aleksandrs Amaļins
Jānis (49.dz.g.) Ozols
1 0 : 13Edijs Atmats
Arvis Šaroks
 17Pāvels Kosopalovs3 1 : 01Puikevics Zigmārs-10
-3Gmiraks Jevgeņijs1 0 : 13Dzirkalis Uldis 6
-2Pāvels Kosopalovs 0 : 13Dzirkalis Uldis 5
 14Jovļevs Maksims3 1 : 02Puikevics Zigmārs-8
 8Bergs Anrijs3 1 : 0Ozols Guntis-4
-8Mirzojans Roberts1 0 : 13Motorins Aleksandrs 14
 15Krūmiņš Andris3 1 : 0Cīrulis Māris-9
 9Mirzojans Roberts3 1 : 02Ozols Guntis-5
-10Bergs Anrijs2 0 : 13Cīrulis Māris 17
 14Krūmiņš Andris3 1 : 01Motorins Aleksandrs-8
-8Krivods Guntis2 0 : 13Veigurs Alberts 14
 6Dobriško Uldis3 1 : 0Rešetņikovs Andrejs-3
-8Šikovs Nikolajs1 0 : 13Losāns Bruno 14
-10Dobriško Uldis 0 : 13Veigurs Alberts 17
 11Krivods Guntis3 1 : 01Losāns Bruno-6
-11Šikovs Nikolajs 0 : 13Rešetņikovs Andrejs 20