2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, III kārta, 1. līga 15.01.2011 0.50 56

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, III kārta, 1. līga 2011-01-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pluce Alise170697LSK "Dartija" 7312312 20
2Goba Arnis230694Bez kluba 816 1531 15
3Malanka Aigars021094Bauskas rajona BJSS 797 12109 10
4Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 7131-2129 8
5Pēteris Madžuls310847LSK "Dartija" 622 830 6
6Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 6135135 5
7Raimonds Mucenieks280757Vecumnieki (bez kluba) 71 1213 4
8Kaspars Ārents180196Bauskas rajona BJSS 68 19 3
9Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 7101 4105
10Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 6118 1119
11Una Šķipare140495LSK "Dartija" 69191
12Gāže Dāvis 141195Bez kluba 71-30
13Vitālijs Cukanovs140694Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme" 71 45
14Dāvis Brūvelis280998Bauskas rajona BJSS 663-1449
15Iļjins Aleksis140195Bez kluba 60-50
16Kapteinis Jānis181295Bez kluba 70-120
17Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 629-326
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Krjukovs Normunds0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
3Kaspars Ārents0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
22
4Aleksis Iļjins0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
04
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Arnis Goba1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
32
2Šīmane Beate0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
3Raimonds Mucenieks1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
4Jānis Kapteinis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
14
5Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
05
3. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Eņģele Liesma0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
2Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
3Vitālijs Cukanovs0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
04
4Dāvis Gāže0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
13
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pēteris Madžuls0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
2 (5:4)1
2Malanka Aigars1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 1
2 (5:5)2
3Una Šķipare0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
2 (4:5)3
4Dāvis Brūvelis0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
04
1. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 1
1
3 : 0
 1*
3 : 0
31
2Pēteris Madžuls0
1 : 3
 0*
2 : 3
1
3 : 0
13
3Malanka Aigars0
0 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 2
22
4Kaspars Ārents 0*
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
04
2. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Raimonds Mucenieks0
2 : 3
0
1 : 3
 1*
3 : 0
1 (0)4
2Puriņš Roberts1
3 : 2
 1*
3 : 0
0
0 : 3
2 (0)2
3Eņģele Liesma1
3 : 1
 0*
0 : 3
0
0 : 3
1 (1)3
4Arnis Goba 0*
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
2 (1)1
par 1. - 2. vietu
Pluce Alise
Pluce Alise
Puriņš Roberts
Pluce Alise
Arnis Goba
Arnis Goba
Malanka Aigars
par 3. - 4. vietu
Puriņš Roberts
Malanka Aigars
Malanka Aigars
par 5. - 6. vietu
Pēteris Madžuls
Pēteris Madžuls
Eņģele Liesma
par 7. - 8. vietu
Kaspars Ārents
Raimonds Mucenieks
Raimonds Mucenieks
1. apakšgrupa (9.-16.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Krjukovs Normunds1
3 : 2
1
3 : 1
 1*
3 : 0
31
2Una Šķipare0
2 : 3
 1*
3 : 0
1
3 : 0
22
3Dāvis Brūvelis0
1 : 3
 0*
0 : 3
1
3 : 2
13
4Aleksis Iļjins 0*
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
04
2. apakšgrupa (9.-16.v.)
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Šīmane Beate1
3 : 0
1
3 : 1
 1*
3 : 0
 1*
3 : 0
41
2Dāvis Gāže0
0 : 3
 1*
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 1
2 (4:5)4
3Vitālijs Cukanovs0
1 : 3
 0*
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
2 (5:4)2
4Jānis Kapteinis 0*
0 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
 1*
3 : 2
2 (4:4)3
5Meimere Lauma 0*
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
 0*
2 : 3
05
par 9. - 10. vietu
Krjukovs Normunds
Šīmane Beate
Šīmane Beate
par 11. - 12. vietu
Una Šķipare
Una Šķipare
Dāvis Gāže
par 13. - 14. vietu
Dāvis Brūvelis
Vitālijs Cukanovs
Vitālijs Cukanovs
par 15. - 16. vietu
Aleksis Iļjins
Aleksis Iļjins
Jānis Kapteinis
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Pluce Alise3 1 : 01Krjukovs Normunds
Pluce Alise3 1 : 0Kaspars Ārents
Pluce Alise3 1 : 0Iļjins Aleksis
-6Krjukovs Normunds 0 : 13Kaspars Ārents 8
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Iļjins Aleksis-3
 5Kaspars Ārents3 1 : 01Iļjins Aleksis-4
Goba Arnis3 1 : 01Šīmane Beate
-5Goba Arnis 0 : 13Raimonds Mucenieks 5
 5Goba Arnis3 1 : 0Kapteinis Jānis-4
Goba Arnis3 1 : 0Meimere Lauma
Šīmane Beate 0 : 13Raimonds Mucenieks
Šīmane Beate3 1 : 0Kapteinis Jānis
 4Šīmane Beate3 1 : 0Meimere Lauma-3
 5Raimonds Mucenieks3 1 : 0Kapteinis Jānis-4
Raimonds Mucenieks3 1 : 0Meimere Lauma
Kapteinis Jānis3 1 : 02Meimere Lauma
Eņģele Liesma 0 : 13Puriņš Roberts
Eņģele Liesma3 1 : 01Vitālijs Cukanovs
Eņģele Liesma3 1 : 0Gāže Dāvis
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Vitālijs Cukanovs-3
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Gāže Dāvis-3
-5Vitālijs Cukanovs2 0 : 13Gāže Dāvis 5
-3Pēteris Madžuls2 0 : 13Malanka Aigars 4
Pēteris Madžuls3 1 : 01Una Šķipare
 6Pēteris Madžuls3 1 : 0Dāvis Brūvelis-5
Malanka Aigars2 0 : 13Una Šķipare
 4Malanka Aigars3 1 : 01Dāvis Brūvelis-4
Una Šķipare3 1 : 0Dāvis Brūvelis
Pluce Alise3 1 : 01Pēteris Madžuls
Pluce Alise3 1 : 0Malanka Aigars
 5Pēteris Madžuls3 1 : 0Kaspars Ārents-4
 4Malanka Aigars3 1 : 02Kaspars Ārents-3
-3Raimonds Mucenieks2 0 : 13Puriņš Roberts 3
Raimonds Mucenieks1 0 : 13Eņģele Liesma
-6Puriņš Roberts 0 : 13Goba Arnis 8
Eņģele Liesma 0 : 13Goba Arnis
Pluce Alise3 1 : 01Puriņš Roberts
 7Goba Arnis3 1 : 02Malanka Aigars-6
Pluce Alise3 1 : 0Goba Arnis
-5Puriņš Roberts1 0 : 13Malanka Aigars 6
Pēteris Madžuls3 1 : 02Eņģele Liesma
-5Kaspars Ārents 0 : 13Raimonds Mucenieks 5
Krjukovs Normunds3 1 : 02Una Šķipare
 4Krjukovs Normunds3 1 : 01Dāvis Brūvelis-3
Una Šķipare3 1 : 0Iļjins Aleksis
 4Dāvis Brūvelis3 1 : 02Iļjins Aleksis-3
Šīmane Beate3 1 : 0Gāže Dāvis
Šīmane Beate3 1 : 01Vitālijs Cukanovs
-5Gāže Dāvis1 0 : 13Kapteinis Jānis 5
Gāže Dāvis3 1 : 01Meimere Lauma
 5Vitālijs Cukanovs3 1 : 01Kapteinis Jānis-4
Vitālijs Cukanovs3 1 : 0Meimere Lauma
Krjukovs Normunds1 0 : 13Šīmane Beate
Una Šķipare3 1 : 02Gāže Dāvis
-6Dāvis Brūvelis 0 : 13Vitālijs Cukanovs 7
 5Iļjins Aleksis3 1 : 02Kapteinis Jānis-5