2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, I kārta, 2. līga 23.10.2010 0.50 52

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, I kārta, 2. līga 2010-10-23 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 770 474 20
2Arta Lauberga Laukenberga130800LSK "Dartija" 640-238
3Ansone Anna081100LSK "Dartija" 60 11
4Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 60-80
5Tauriņa Abita 010802Bez kluba 70-120
6Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 31-90
7Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 625 530 6
8Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 619-514 3
9Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 61 12
10Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 71-150
11Solzemniece Agita 010996Bez kluba 61 1617
12Kugrēns Kristofers 130397Bez kluba 71 1516 15
13Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 638 846 10
14Šumins Elgars 071197Bez kluba 61-70 5
15Valts Artūrs 010798Bez kluba 711
16Zariņa Amanda200697Bez kluba 60 1616 8
17Gailiša Karīna041198Bez kluba 611 4
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Kristofers Kugrēns0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Artūrs Valts0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Artūrs Jankovičs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
5Abita Tauriņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Māris Eņģelis1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
61
2Elgars Šumins0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Agita Solzemniece0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
43
4Sibilla Salgrāve0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Mareks Eņģelis0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Amanda Zariņa1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Arta Lauberga Laukenberga0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
4Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Mucenieks Ģirts 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Gailiša Karīna0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Mārtiņš Bergmanis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
4Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
par 1. - 2. vietu
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
Mareks Eņģelis
Beāte Jašuka
Elgars Šumins
Mucenieks Ģirts
Mucenieks Ģirts
Beāte Jašuka
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Gailiša Karīna
Kristofers Kugrēns
Kristofers Kugrēns
Kristofers Kugrēns
Māris Eņģelis
par 3. - 4. vietu
Mucenieks Ģirts
Mucenieks Ģirts
Amanda Zariņa
par 5. - 6. vietu
Mareks Eņģelis
Elgars Šumins
Elgars Šumins
Māris Eņģelis
Gailiša Karīna
Māris Eņģelis
Māris Eņģelis
par 7. - 8. vietu
Mareks Eņģelis
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
par 9. - 10. vietu
Artūrs Valts
Artūrs Valts
Ansone Anna
Artūrs Valts
Sibilla Salgrāve
Sibilla Salgrāve
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Valts
Arta Lauberga Laukenberga
Arta Lauberga Laukenberga
Artūrs Jankovičs
Agita Solzemniece
Abita Tauriņa
Agita Solzemniece
Agita Solzemniece
par 11. - 12. vietu
Sibilla Salgrāve
Arta Lauberga Laukenberga
Arta Lauberga Laukenberga
par 13. - 14. vietu
Ansone Anna
Mārtiņš Bergmanis
Mārtiņš Bergmanis
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs
Artūrs Jankovičs
Abita Tauriņa
par 15. - 16. vietu
Ansone Anna
Ansone Anna
Abita Tauriņa
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Jasuka Beate3 1 : 01Kugrēns Kristofers
Jasuka Beate3 1 : 01Valts Artūrs
Jasuka Beate3 1 : 0Artūrs Jankovičs
 4Jasuka Beate3 1 : 0Tauriņa Abita-3
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Valts Artūrs-5
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Artūrs Jankovičs-5
Kugrēns Kristofers3 1 : 0Tauriņa Abita
 5Valts Artūrs3 1 : 0Artūrs Jankovičs-5
Valts Artūrs3 1 : 0Tauriņa Abita
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Tauriņa Abita
 5Māris Eņģelis3 1 : 01Šumins Elgars-4
Māris Eņģelis3 1 : 02Solzemniece Agita
Māris Eņģelis3 1 : 0Sibilla Salgrāve
Šumins Elgars3 1 : 01Solzemniece Agita
Šumins Elgars3 1 : 0Sibilla Salgrāve
 5Solzemniece Agita3 1 : 0Sibilla Salgrāve-4
Mareks Eņģelis1 0 : 13Zariņa Amanda
Mareks Eņģelis3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga
Mareks Eņģelis3 1 : 0Terēza Druviņa
 6Zariņa Amanda3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga-5
 5Zariņa Amanda3 1 : 0Terēza Druviņa-5
 4Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 01Terēza Druviņa-4
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Gailiša Karīna
 4Mucenieks Ģirts3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis-4
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Ansone Anna
Gailiša Karīna3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
 5Gailiša Karīna3 1 : 0Ansone Anna-4
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 02Ansone Anna
Jasuka Beate3 1 : 01Mareks Eņģelis
-4Šumins Elgars2 0 : 13Mucenieks Ģirts 4
 5Zariņa Amanda3 1 : 02Gailiša Karīna-5
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 02Māris Eņģelis-5
Jasuka Beate3 1 : 01Mucenieks Ģirts
Zariņa Amanda2 0 : 13Kugrēns Kristofers
Jasuka Beate3 1 : 0Kugrēns Kristofers
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Zariņa Amanda
-5Mareks Eņģelis2 0 : 13Šumins Elgars 5
Gailiša Karīna1 0 : 13Māris Eņģelis
-4Šumins Elgars2 0 : 13Māris Eņģelis 5
Mareks Eņģelis2 0 : 13Gailiša Karīna
Valts Artūrs3 1 : 0Ansone Anna
Sibilla Salgrāve3 1 : 02Mārtiņš Bergmanis
Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 0Artūrs Jankovičs
-4Tauriņa Abita 0 : 13Solzemniece Agita 5
Valts Artūrs3 1 : 0Sibilla Salgrāve
-5Arta Lauberga Laukenberga2 0 : 13Solzemniece Agita 6
Valts Artūrs3 1 : 01Solzemniece Agita
-4Sibilla Salgrāve 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 4
Ansone Anna2 0 : 13Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Tauriņa Abita
 5Mārtiņš Bergmanis3 1 : 01Artūrs Jankovičs-5
 5Ansone Anna3 1 : 0Tauriņa Abita-5