2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1992.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 01.05.2010 1.00 19

LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1992.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 2010-05-01 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 3778 7785
2Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 50-190
3Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 590 797
4Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 4426 5431
5Viktorija Zabalujeva250695Preiļu novada BJSS 4707 7714
6Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 3597-1596
7Ilva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 562 769
8Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 560-1050
9Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 4112 16128
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rusinova Diana1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Alīna Isajeva0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Jekaterina Jekaraševa0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
43
4Eņģele Liesma0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Viktorija Zabalujeva1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Černauska Lauma0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Navicka Anna0
0 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
54
4Ilva Baltute0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
63
5Rabinoviča Maija 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
45
Par iekļūšanu astotniekā (un 8. - 9. vietu)
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Jekaterina Jekaraševa1
3 : 0
28
2Ilva Baltute0
0 : 3
19
par 10. - 12. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Eņģele Liesma1
3 : 2
1
3 : 0
410
2Navicka Anna0
2 : 3
 1*
3 : 1
311
3Rabinoviča Maija 0
0 : 3
 0*
1 : 3
212
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Rusinova Diana3 1 : 01Isajeva Alīna-4
 1Rusinova Diana3 1 : 0Jekaraševa Jekaterina
 1Rusinova Diana3 1 : 0Eņģele Liesma
 2Isajeva Alīna3 1 : 01Jekaraševa Jekaterina-1
 1Isajeva Alīna3 1 : 0Eņģele Liesma
 9Jekaraševa Jekaterina3 1 : 02Eņģele Liesma-8
 4Viktorija Zabalujeva3 1 : 0Černauska Lauma-3
 1Viktorija Zabalujeva3 1 : 0Navicka Anna
 1Viktorija Zabalujeva3 1 : 0Ilva Baltute
 1Viktorija Zabalujeva3 1 : 0Rabinoviča Maija
 3Černauska Lauma3 1 : 02Navicka Anna-2
 3Černauska Lauma3 1 : 0Ilva Baltute-2
 2Černauska Lauma3 1 : 0Rabinoviča Maija -1
-8Navicka Anna2 0 : 13Ilva Baltute 9
 7Navicka Anna3 1 : 01Rabinoviča Maija -6
 7Ilva Baltute3 1 : 0Rabinoviča Maija -6
 8Jekaraševa Jekaterina3 1 : 0Ilva Baltute-7
 8Eņģele Liesma3 1 : 02Navicka Anna-7
 7Eņģele Liesma3 1 : 0Rabinoviča Maija -6