2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (1995.g.dz. un jaunāki), apakšgrupas meitenes 03.04.2010 1.00 35

LR jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (1995.g.dz. un jaunāki), apakšgrupas meitenes 2010-04-03 08:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 525 4166
2Una Šķipare140495LSK "Dartija" 449 2978
3Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 924-620
4Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 866 2288
5Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4188-8180
6Ieva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 938 2462
7Pluce Alise170697LSK "Dartija" 4217 22239
8Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 970-2644
9Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 5106 8114
10Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 5356 17373
11Līga Birzniece181296Kuldīgas rajona Sporta skola 81-290
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Majorova Viktorija1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Inga Birzniece0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
83
3Beāte Jašuka0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
65
4Mežaka Lāsma0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
92
5Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
56
6Ieva Baltute0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
74
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Kalniņa Una0
0 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
63
2Pluce Alise1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
3Šīmane Beate0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
54
4Una Šķipare1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
72
5Līga Birzniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
45
11. - 15. vieta
NrDalībnieks12345PunktiVieta
1Šīmane Beate1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
811
2Līga Birzniece0
1 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
514
3Beāte Jašuka0
0 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 1
613
4Ieva Baltute0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
712
5Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
415
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Majorova Viktorija3 1 : 0Inga Birzniece-3
 4Majorova Viktorija3 1 : 0Jasuka Beate-3
 3Majorova Viktorija3 1 : 0Mežaka Lāsma-2
 3Majorova Viktorija3 1 : 0Agejeva Viktorija-2
 3Majorova Viktorija3 1 : 0Ieva Baltute-2
 8Inga Birzniece3 1 : 0Jasuka Beate-7
-11Inga Birzniece 0 : 13Mežaka Lāsma 13
 7Inga Birzniece3 1 : 0Agejeva Viktorija-6
 7Inga Birzniece3 1 : 01Ieva Baltute-6
-10Jasuka Beate1 0 : 13Mežaka Lāsma 11
 8Jasuka Beate3 1 : 01Agejeva Viktorija-7
-10Jasuka Beate1 0 : 13Ieva Baltute 11
 9Mežaka Lāsma3 1 : 01Agejeva Viktorija-8
 10Mežaka Lāsma3 1 : 0Ieva Baltute-9
-8Agejeva Viktorija 0 : 13Ieva Baltute 9
-7Kalniņa Una 0 : 13Pluce Alise 8
 6Kalniņa Una3 1 : 01Šīmane Beate-5
-12Kalniņa Una2 0 : 13Una Šķipare 15
 5Kalniņa Una3 1 : 0Līga Birzniece-4
 5Pluce Alise3 1 : 0Šīmane Beate-4
 5Pluce Alise3 1 : 0Una Šķipare-4
 4Pluce Alise3 1 : 0Līga Birzniece-3
-9Šīmane Beate 0 : 13Una Šķipare 10
 7Šīmane Beate3 1 : 01Līga Birzniece-6
 8Una Šķipare3 1 : 01Līga Birzniece-7
 7Šīmane Beate3 1 : 01Līga Birzniece-6
 10Šīmane Beate3 1 : 0Jasuka Beate-9
 8Šīmane Beate3 1 : 01Ieva Baltute-7
 8Šīmane Beate3 1 : 0Agejeva Viktorija-7
-6Līga Birzniece1 0 : 13Jasuka Beate 7
-7Līga Birzniece2 0 : 13Ieva Baltute 8
 10Līga Birzniece3 1 : 01Agejeva Viktorija-9
-10Jasuka Beate1 0 : 13Ieva Baltute 11
 8Jasuka Beate3 1 : 01Agejeva Viktorija-7
 9Ieva Baltute3 1 : 0Agejeva Viktorija-8