2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2010.gada komandu čempionāts, sievietes, fināls 28.03.2010 2.00 127

LR 2010.gada komandu čempionāts, sievietes, fināls 2010-03-28 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 5791-36755
2 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 8828-33795
3Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 3911-24887
4Makhauri Insana270898Bez kluba 10775 106881
5Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 3846 28874
6Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5895-26869
7Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 41072 61078
8Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 61095 321127
9Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 6704 54758
10Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 10862 21883
11Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 6679 76755
12Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 9899 62961
13Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 8298 94392
14Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 10195 52247
15Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 9489 136625
16Viktorija Zabalujeva250695Preiļu novada BJSS 10629 65694
17Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 7599-6593
18Mihailova Luiza030496Preiļu BJSS 837-928
19Zivtiņa Sanita030587Sporta klubs "Universitātes sports" 9593-33560
20Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" 7328-19309
21Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 6339-14325
22Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 3357-1356
23Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 10542 55597
24Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 7436 30466
25Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 9566 112678
26Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 10792 71863
27Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 10681 42723
 
I. APAKŠGRUPA
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Laura - I1
4 : 1
1
4 : 0
1
4 : 1
61
2LU – US - II0
1 : 4
1
4 : 0
1
4 : 0
52
3LU – US - III0
0 : 4
0
0 : 4
0
3 : 4
34
4Preiļi0
1 : 4
0
0 : 4
1
4 : 3
43
Laura - I41Preiļi
AVološina Aleksandra30Luiza MihailovaY
BDrozda Darja30Viktorija ZabalujevaX
CRusinova Diana30Alīna IsajevaZ
AVološina Aleksandra13Viktorija ZabalujevaX
CRusinova Diana30Luiza MihailovaY
LU – US - II40LU – US - III
APaščenko Irina30Pavāre LauraY
BUpīte Māra30Zivtiņa SanitaX
CKuzmane Gunta30Zuja SimonaZ
APaščenko Irina30Zivtiņa SanitaX
CKuzmane Gunta30Pavāre LauraY
LU – US - III04Laura - I
AMajorova Viktorija03Vološina AleksandraY
BZivtiņa Sanita03Opincāne AnželaX
CZuja Simona03Kovaļova MarinaZ
AMajorova Viktorija03Opincāne AnželaX
Preiļi04LU – US - II
AViktorija Zabalujeva03Paščenko IrinaY
BLuiza Mihailova03Kuzmane GuntaX
CAlīna Isajeva23Upīte MāraZ
AViktorija Zabalujeva03Kuzmane GuntaX
LU – US - II14Laura - I
APaščenko Irina32Drozda DarjaY
BUpīte Māra03Opincāne AnželaX
CKuzmane Gunta13Kovaļova MarinaZ
APaščenko Irina03Opincāne AnželaX
CKuzmane Gunta03Drozda DarjaY
Preiļi43LU – US - III
AViktorija Zabalujeva32Zivtiņa SanitaY
BLuiza Mihailova03Zuja SimonaX
CAlīna Isajeva32Pavāre LauraZ
AViktorija Zabalujeva30Zuja SimonaX
CAlīna Isajeva03Zivtiņa SanitaY
BLuiza Mihailova03Pavāre LauraZ
DSViktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
32Zivtiņa Sanita
Pavāre Laura
DS
II. APAKŠGRUPA
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1LU – US - I1
4 : 2
1
4 : 3
1
4 : 1
61
2RTU0
2 : 4
0
2 : 4
1
4 : 2
43
3Jēkabpils SC0
3 : 4
1
4 : 2
1
4 : 3
52
4Tukuma SAK0
1 : 4
0
2 : 4
0
3 : 4
34
Tukuma SAK14LU – US - I
ASkaidrīte Zāģere31 Ieva VējaY
BBirzniece Austra03Insana MakhauriX
CVērdiņa Inga03Žuromska MargaritaZ
ASkaidrīte Zāģere13Insana MakhauriX
CVērdiņa Inga23 Ieva VējaY
RTU24Jēkabpils SC
ASveile Sanita31Homiča AldonaY
BMazjāne Ieva23Bogdanova JekaterinaX
C0wŠinkarjova KristinaZ
ASveile Sanita31Bogdanova JekaterinaX
C0wHomiča AldonaY
BMazjāne Ieva23Šinkarjova KristinaZ
Jēkabpils SC34LU – US - I
ABogdanova Jekaterina32 Ieva VējaY
BHomiča Aldona31Insana MakhauriX
CŠinkarjova Kristina13Galsone RamonaZ
ABogdanova Jekaterina13Insana MakhauriX
CŠinkarjova Kristina03 Ieva VējaY
BHomiča Aldona32Galsone RamonaZ
DSBogdanova Jekaterina
Homiča Aldona
13Insana Makhauri
Galsone Ramona
DS
RTU42Tukuma SAK
ASveile Sanita30Skaidrīte ZāģereY
BMazjāne Ieva32Vērdiņa IngaX
C0wBirzniece AustraZ
ASveile Sanita30Vērdiņa IngaX
C0wSkaidrīte ZāģereY
BMazjāne Ieva30Birzniece AustraZ
LU – US - I42RTU
AInsana Makhauri31Mazjāne IevaY
B Ieva Vēja23Sveile SanitaX
CGalsone Ramonaw0Z
AInsana Makhauri31Sveile SanitaX
CGalsone Ramona13Mazjāne IevaY
B Ieva Vējaw0Z
Jēkabpils SC43Tukuma SAK
AHomiča Aldona30Vērdiņa IngaY
BBogdanova Jekaterina03Skaidrīte ZāģereX
CŠinkarjova Kristina23Birzniece AustraZ
AHomiča Aldona03Skaidrīte ZāģereX
CŠinkarjova Kristina31Vērdiņa IngaY
BBogdanova Jekaterina32Birzniece AustraZ
DSBogdanova Jekaterina
Homiča Aldona
30Skaidrīte Zāģere
Vērdiņa Inga
DS
1. - 4. vieta
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Laura - I1
4 : 1
1
4 : 1
1
4 : 1
61
2LU – US - I0
1 : 4
1
4 : 3
0
3 : 4
43
3Jēkabpils SC0
1 : 4
0
3 : 4
0
0 : 4
34
4LU – US - II0
1 : 4
1
4 : 3
1
4 : 0
52
Laura - I41Jēkabpils SC
AVološina Aleksandra23Homiča AldonaY
BKovaļova Marina32Bogdanova JekaterinaX
CRusinova Diana32Šinkarjova KristinaZ
AVološina Aleksandra30Bogdanova JekaterinaX
CRusinova Diana30Homiča AldonaY
LU – US - II43LU – US - I
APaščenko Irina32 Ieva VējaY
BKuzmane Gunta23Insana MakhauriX
CUpīte Māra31Žuromska MargaritaZ
APaščenko Irina13Insana MakhauriX
CUpīte Māra23 Ieva VējaY
BKuzmane Gunta31Žuromska MargaritaZ
DSUpīte Māra
Kuzmane Gunta
30Insana Makhauri
Žuromska Margarita
DS
LU – US - I14Laura - I
AInsana Makhauri31Rusinova DianaY
B Ieva Vēja23Opincāne AnželaX
CGalsone Ramona23Drozda DarjaZ
AInsana Makhauri13Opincāne AnželaX
CGalsone Ramona13Rusinova DianaY
LU – US - II40Jēkabpils SC
APaščenko Irina31Bogdanova JekaterinaY
BUpīte Māra32Homiča AldonaX
CKuzmane Gunta30Šinkarjova KristinaZ
APaščenko Irina30Homiča AldonaX
CKuzmane Gunta31Bogdanova JekaterinaY
5. - 8. vieta
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Preiļi0
2 : 4
1
4 : 1
1
4 : 3
56
2RTU1
4 : 2
1
4 : 2
1
4 : 1
65
3Tukuma SAK0
1 : 4
0
2 : 4
1
4 : 0
47
4LU – US - III0
3 : 4
0
1 : 4
0
0 : 4
38
Preiļi41Tukuma SAK
AViktorija Zabalujeva31Vērdiņa IngaY
BLuiza Mihailova03Skaidrīte ZāģereX
CAlīna Isajeva32Birzniece AustraZ
AViktorija Zabalujeva32Skaidrīte ZāģereX
CAlīna Isajeva31Vērdiņa IngaY
BLuiza Mihailova03Birzniece AustraZ
LU – US - III14RTU
AZivtiņa Sanita23Mazjāne IevaY
BMajorova Viktorija03Sveile SanitaX
CPavāre Lauraw0Z
AZivtiņa Sanita13Sveile SanitaX
CPavāre Laura13Mazjāne IevaY
RTU42Preiļi
ASveile Sanita30Alīna IsajevaY
BMazjāne Ieva31Viktorija ZabalujevaX
C0wLuiza MihailovaZ
ASveile Sanita31Viktorija ZabalujevaX
C0wAlīna IsajevaY
BMazjāne Ieva30Luiza MihailovaZ
Tukuma SAK40LU – US - III
ASkaidrīte Zāģere31Zuja SimonaY
BBirzniece Austra30Zivtiņa SanitaX
CVērdiņa Inga31Pavāre LauraZ
ASkaidrīte Zāģere31Zivtiņa SanitaX
CVērdiņa Inga30Zuja SimonaY
BBirzniece Austra30Pavāre LauraZ
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 01LU – US - I
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 0LU – US - I
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 01Preiļi
LU – US - I4 1 : 0LU – US - I
LU – US - I4 1 : 0Preiļi
LU – US - I3 0 : 14Preiļi
Vološina Aleksandra3 1 : 0Mihailova Luiza
 4Drozda Darja3 1 : 0Viktorija Zabalujeva-1
 12Rusinova Diana3 1 : 0Isajeva Alīna-5
-16Vološina Aleksandra1 0 : 13Viktorija Zabalujeva 42
 2Rusinova Diana3 1 : 0Mihailova Luiza
 2Paščenko Irina3 1 : 0Pavāre Laura
 14Upīte Māra3 1 : 0Zivtiņa Sanita-6
 2Kuzmane Gunta3 1 : 0Zuja Simona
 6Paščenko Irina3 1 : 0Zivtiņa Sanita-2
 2Kuzmane Gunta3 1 : 0Pavāre Laura
 2Vološina Aleksandra3 1 : 0Majorova Viktorija
 2Opincāne Anžela3 1 : 0Zivtiņa Sanita
 2Kovaļova Marina3 1 : 0Zuja Simona
 2Opincāne Anžela3 1 : 0Majorova Viktorija
 8Paščenko Irina3 1 : 0Viktorija Zabalujeva-3
Kuzmane Gunta3 1 : 0Mihailova Luiza
 14Upīte Māra3 1 : 02Isajeva Alīna-6
 8Kuzmane Gunta3 1 : 0Viktorija Zabalujeva-3
-14Drozda Darja2 0 : 13Paščenko Irina 36
 4Opincāne Anžela3 1 : 0Upīte Māra-1
 20Kovaļova Marina3 1 : 01Kuzmane Gunta-9
 10Opincāne Anžela3 1 : 0Paščenko Irina-4
 8Drozda Darja3 1 : 0Kuzmane Gunta-3
-7Zivtiņa Sanita2 0 : 13Viktorija Zabalujeva 16
 6Zuja Simona3 1 : 0Mihailova Luiza-2
-3Pavāre Laura2 0 : 13Isajeva Alīna 8
-3Zuja Simona 0 : 13Viktorija Zabalujeva 8
 20Zivtiņa Sanita3 1 : 0Isajeva Alīna-9
 8Pavāre Laura3 1 : 0Mihailova Luiza-3
2 0 : 13Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
LU – US - II4 1 : 02RTU
LU – US - II4 1 : 03Jēkabpils SC
LU – US - II4 1 : 01Tukuma SAK
RTU2 0 : 14Jēkabpils SC
RTU4 1 : 02Tukuma SAK
Jēkabpils SC4 1 : 03Tukuma SAK
-18 Ieva Vēja1 0 : 13Skaidrīte Zāģere 48
 4Makhauri Insana3 1 : 0Birzniece Austra-1
 2Žuromska Margarita3 1 : 0Vērdiņa Inga
 8Makhauri Insana3 1 : 01Skaidrīte Zāģere-3
 2 Ieva Vēja3 1 : 02Vērdiņa Inga
 8Sveile Sanita3 1 : 01Homiča Aldona-3
-12Mazjāne Ieva2 0 : 13Bogdanova Jekaterina 30
 8Sveile Sanita3 1 : 01Bogdanova Jekaterina-3
-16Mazjāne Ieva2 0 : 13Šinkarjova Kristina 42
-16 Ieva Vēja2 0 : 13Bogdanova Jekaterina 42
-16Makhauri Insana1 0 : 13Homiča Aldona 42
 6Galsone Ramona3 1 : 01Šinkarjova Kristina-2
 8Makhauri Insana3 1 : 01Bogdanova Jekaterina-3
 6 Ieva Vēja3 1 : 0Šinkarjova Kristina-2
-16Galsone Ramona2 0 : 13Homiča Aldona 42
Insana Makhauri
Ramona Galsone
3 1 : 01Jekaterina Bogdanova
Aldona Homiča
 6Sveile Sanita3 1 : 0Skaidrīte Zāģere-2
 4Mazjāne Ieva3 1 : 02Vērdiņa Inga-1
 2Sveile Sanita3 1 : 0Vērdiņa Inga
 6Mazjāne Ieva3 1 : 0Birzniece Austra-2
 14Makhauri Insana3 1 : 01Mazjāne Ieva-6
-10 Ieva Vēja2 0 : 13Sveile Sanita 22
 20Makhauri Insana3 1 : 01Sveile Sanita-9
-12Galsone Ramona1 0 : 13Mazjāne Ieva 30
 6Homiča Aldona3 1 : 0Vērdiņa Inga-2
-11Bogdanova Jekaterina 0 : 13Skaidrīte Zāģere 26
-12Šinkarjova Kristina2 0 : 13Birzniece Austra 30
-11Homiča Aldona 0 : 13Skaidrīte Zāģere 26
 8Šinkarjova Kristina3 1 : 01Vērdiņa Inga-3
 8Bogdanova Jekaterina3 1 : 02Birzniece Austra-3
Jekaterina Bogdanova
Aldona Homiča
3 1 : 0Skaidrīte Zāģere
Inga Vērdiņa
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 01LU – US - II
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 01Jēkabpils SC
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 01LU – US - I
LU – US - II4 1 : 03Jēkabpils SC
LU – US - II3 0 : 14LU – US - I
Jēkabpils SC 0 : 14LU – US - I
-18Vološina Aleksandra2 0 : 13Homiča Aldona 48
 6Kovaļova Marina3 1 : 02Bogdanova Jekaterina-2
 8Rusinova Diana3 1 : 02Šinkarjova Kristina-3
 6Vološina Aleksandra3 1 : 0Bogdanova Jekaterina-2
 12Rusinova Diana3 1 : 0Homiča Aldona-5
-6 Ieva Vēja2 0 : 13Paščenko Irina 14
 26Makhauri Insana3 1 : 02Kuzmane Gunta-11
-16Žuromska Margarita1 0 : 13Upīte Māra 42
 30Makhauri Insana3 1 : 01Paščenko Irina-12
 12 Ieva Vēja3 1 : 02Upīte Māra-5
-10Žuromska Margarita1 0 : 13Kuzmane Gunta 22
Insana Makhauri
Margarita Žuromska
0 : 13Māra Upīte
Gunta Kuzmane
-6Rusinova Diana1 0 : 13Makhauri Insana 14
 8Opincāne Anžela3 1 : 02 Ieva Vēja-3
 8Drozda Darja3 1 : 02Galsone Ramona-3
 6Opincāne Anžela3 1 : 01Makhauri Insana-2
 26Rusinova Diana3 1 : 01Galsone Ramona-11
-2Bogdanova Jekaterina1 0 : 13Paščenko Irina 6
-5Homiča Aldona2 0 : 13Upīte Māra 12
-1Šinkarjova Kristina 0 : 13Kuzmane Gunta 4
-2Homiča Aldona 0 : 13Paščenko Irina 6
-2Bogdanova Jekaterina1 0 : 13Kuzmane Gunta 6
Preiļi2 0 : 14RTU
Preiļi4 1 : 01Tukuma SAK
Preiļi4 1 : 03LU – US - I
RTU4 1 : 02Tukuma SAK
RTU4 1 : 01LU – US - I
Tukuma SAK4 1 : 0LU – US - I
 4Viktorija Zabalujeva3 1 : 01Vērdiņa Inga-1
-1Mihailova Luiza 0 : 13Skaidrīte Zāģere 4
 6Isajeva Alīna3 1 : 02Birzniece Austra-2
 12Viktorija Zabalujeva3 1 : 02Skaidrīte Zāģere-5
 4Isajeva Alīna3 1 : 01Vērdiņa Inga-1
-3Mihailova Luiza 0 : 13Birzniece Austra 8
 14Mazjāne Ieva3 1 : 02Zivtiņa Sanita-6
 4Sveile Sanita3 1 : 0Majorova Viktorija-1
 10Sveile Sanita3 1 : 01Zivtiņa Sanita-4
 6Mazjāne Ieva3 1 : 01Pavāre Laura-2
-4Isajeva Alīna 0 : 13Sveile Sanita 10
-6Viktorija Zabalujeva1 0 : 13Mazjāne Ieva 14
-4Viktorija Zabalujeva1 0 : 13Sveile Sanita 10
Mihailova Luiza 0 : 13Mazjāne Ieva 2
 12Skaidrīte Zāģere3 1 : 01Zuja Simona-5
 42Birzniece Austra3 1 : 0Zivtiņa Sanita-16
 30Vērdiņa Inga3 1 : 01Pavāre Laura-12
 30Skaidrīte Zāģere3 1 : 01Zivtiņa Sanita-12
 30Vērdiņa Inga3 1 : 0Zuja Simona-12
 22Birzniece Austra3 1 : 0Pavāre Laura-10