2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Firmas "Namejs L" atklātās reitinga sacensības, r.v. 33-115 27.12.2009 0.50 62

Firmas "Namejs L" atklātās reitinga sacensības, r.v. 33-115 2009-12-27 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 4882-3879
2Torčinskis Staņislavs271157Galda tenisa klubs "Laura" 5384 16400
3Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 4542-2540
4Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 5619-5614
5Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 498-890
6Zolts Ģirts230864Rīga (bez kluba) 5231-1230
7Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 5744 4748
8Šiškins Sergejs280163Galda tenisa klubs "Laura" 4839-9830
9Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 5422 10432
10Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 4550-4546
11Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 5664 22686
12Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 5674 7681
13Surikovs Pāvels180350RVR sporta klubs 4242-2240
14Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 3867-1866
15Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 4857 14871
16Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5651-11640
17Kuceba Sergejs220978Jelgava (bez kluba) 4414-3411
18Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5819819
19Kalniņš Dzintars050473Policijas Centrālais sporta klubs 4331331
20Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 5505505
21Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 5728 11739
22Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 4640-7633
23Boroda Arkadijs200368GTK Babīte 5234 17251
24Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 4519-6513
25Vološins AleksandrsSporta klubs "Universitātes sports" 5608 6614
26Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 4797797
27Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 4415-5410
28Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba 41012-41008
 
par 1. - 2. vietu
Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds ~
 
Cildermanis Roalds
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Polozovs Jurijs
Temjaševs Leonīds
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Reinholds Ilmārs
Temjaševs Leonīds
Zolts Ģirts
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Marks Pitkevics
Šiškins Sergejs
Šiškins Sergejs
Kleinšmits Ģirts
Marks Pitkevics
Šikovs Nikolajs
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Surikovs Pāvels
Pāvels Kosopalovs
 
Šēnhofs Guntis ~
Šēnhofs Guntis
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs ~
 
Šutka Aleksandrs
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
Kuceba Sergejs
Šutka Aleksandrs
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Kalniņš Dzintars
Vološina Aleksandra
Skaidrīte Zāģere
Jovļevs Maksims
Jovļevs Maksims
Šutka Aleksandrs
Jahontovs Kirils
Jahontovs Kirils
Boroda Arkadijs
Vološins Aleksandrs
Dibaņins Valērijs
Vološins Aleksandrs
Vološins Aleksandrs
Jurijs Ņefedovs
Kovaļova Marina
Kovaļova Marina
Pikšteins Edgars
Jurijs Ņefedovs
 
Jurijs Ņefedovs ~
Jurijs Ņefedovs
par 3. - 4. vietu
Temjaševs Leonīds
Jurijs Ņefedovs
Jurijs Ņefedovs
par 5. - 6. vietu
Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds
Pāvels Kosopalovs
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Vološins Aleksandrs
par 7. - 8. vietu
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Vološins Aleksandrs
par 9. - 10. vietu
Torčinskis Staņislavs
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Šēnhofs Guntis
Šiškins Sergejs
Šēnhofs Guntis
Šēnhofs Guntis
(w) Jovļevs Maksims
Bergs Anrijs
Jovļevs Maksims
Jovļevs Maksims
Jovļevs Maksims
Jahontovs Kirils
Jahontovs Kirils
Kovaļova Marina
par 11. - 12. vietu
Cīrulis Māris
(w) Cīrulis Māris
Jahontovs Kirils
par 13. - 14. vietu
Torčinskis Staņislavs
Šiškins Sergejs
Šiškins Sergejs
(w) Kovaļova Marina
Bergs Anrijs
Kovaļova Marina
Kovaļova Marina
par 15. - 16. vietu
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Bergs Anrijs
par 17. - 18. vietu
 
Polozovs Jurijs ~
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
Reinholds Ilmārs
Zolts Ģirts
Zolts Ģirts
Polozovs Jurijs
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Surikovs Pāvels
Kleinšmits Ģirts
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs ~
 
Polozovs Jurijs
 
Kuceba Sergejs ~
Kuceba Sergejs
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Kalniņš Dzintars
Skaidrīte Zāģere
Boroda Arkadijs
Boroda Arkadijs
Dibaņins Valērijs
Boroda Arkadijs
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars ~
 
par 19. - 20. vietu
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Boroda Arkadijs
par 21. - 22. vietu
Zolts Ģirts
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Kuceba Sergejs
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
par 23. - 24. vietu
Zolts Ģirts
Kuceba Sergejs
Kuceba Sergejs
par 25. - 26. vietu
Reinholds Ilmārs
Surikovs Pāvels
Surikovs Pāvels
Dibaņins Valērijs
Kalniņš Dzintars
Dibaņins Valērijs
Dibaņins Valērijs
par 27. - 28. vietu
Reinholds Ilmārs
Kalniņš Dzintars
Kalniņš Dzintars
papildspēle
Jovļevs Maksims
Jovļevs Maksims
Cīrulis Māris
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 9Torčinskis Staņislavs 1 : 0Polozovs Jurijs-7
 1Cīrulis Māris 1 : 0Reinholds Ilmārs
Zolts Ģirts 0 : 1Temjaševs Leonīds 1
 1Šiškins Sergejs 1 : 0Kleinšmits Ģirts-1
-3Šikovs Nikolajs 0 : 1Pitkevics Marks 3
 1Pāvels Kosopalovs 1 : 0Surikovs Pāvels-1
 2Bergs Anrijs 1 : 0Kuceba Sergejs-2
Vološina Aleksandra 1 : 0Kalniņš Dzintars
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Jovļevs Maksims
 1Jahontovs Kirils 1 : 0Boroda Arkadijs-1
-3Dibaņins Valērijs 0 : 1Vološins Aleksandrs 4
Kovaļova Marina 1 : 0Pikšteins Edgars
 1Cildermanis Roalds 1 : 0Torčinskis Staņislavs-1
-3Cīrulis Māris 0 : 1Temjaševs Leonīds 3
-7Šiškins Sergejs 0 : 1Pitkevics Marks 9
 9Pāvels Kosopalovs 1 : 0Šēnhofs Guntis-7
 2Šutka Aleksandrs 1 : 0Bergs Anrijs-2
Vološina Aleksandra 1 : 0Jovļevs Maksims
-5Jahontovs Kirils 0 : 1Vološins Aleksandrs 6
Kovaļova Marina 0 : 1Ņefedovs Jurijs
-6Cildermanis Roalds 0 : 1Temjaševs Leonīds 8
 5Pitkevics Marks 1 : 0Pāvels Kosopalovs-5
Šutka Aleksandrs 1 : 0Vološina Aleksandra
-1Vološins Aleksandrs 0 : 1Ņefedovs Jurijs 1
-6Temjaševs Leonīds 0 : 1Pitkevics Marks 7
 9Šutka Aleksandrs 1 : 0Ņefedovs Jurijs-7
-2Pitkevics Marks 0 : 1Šutka Aleksandrs 3
-2Temjaševs Leonīds 0 : 1Ņefedovs Jurijs 2
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Pāvels Kosopalovs-2
Vološina Aleksandra 1 : 0Vološins Aleksandrs
Cildermanis Roalds 0 : 1Vološina Aleksandra
 4Pāvels Kosopalovs 1 : 0Vološins Aleksandrs-3
-2Torčinskis Staņislavs 0 : 1Cīrulis Māris 2
-4Šiškins Sergejs 0 : 1Šēnhofs Guntis 4
-3Bergs Anrijs 0 : 1Jovļevs Maksims 4
Jahontovs Kirils 1 : 0Kovaļova Marina
-2Cīrulis Māris 0 : 1Šēnhofs Guntis 2
 4Jovļevs Maksims 1 : 0Jahontovs Kirils-3
-1Torčinskis Staņislavs 0 : 1Šiškins Sergejs 1
Bergs Anrijs 0 : 1Kovaļova Marina
 11Torčinskis Staņislavs 1 : 0Bergs Anrijs-8
-3Reinholds Ilmārs 0 : 1Zolts Ģirts 3
 3Kleinšmits Ģirts 1 : 0Surikovs Pāvels-2
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Kalniņš Dzintars
 11Boroda Arkadijs 1 : 0Dibaņins Valērijs-8
 2Polozovs Jurijs 1 : 0Zolts Ģirts-1
 8Kleinšmits Ģirts 1 : 0Šikovs Nikolajs-6
Kuceba Sergejs 0 : 1Skaidrīte Zāģere
 9Boroda Arkadijs 1 : 0Pikšteins Edgars-7
 3Polozovs Jurijs 1 : 0Kleinšmits Ģirts-3
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Boroda Arkadijs
Polozovs Jurijs 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 3Kleinšmits Ģirts 1 : 0Boroda Arkadijs-2
-1Zolts Ģirts 0 : 1Šikovs Nikolajs 2
-4Kuceba Sergejs 0 : 1Pikšteins Edgars 5
 3Šikovs Nikolajs 1 : 0Pikšteins Edgars-3
-2Zolts Ģirts 0 : 1Kuceba Sergejs 3
-3Reinholds Ilmārs 0 : 1Surikovs Pāvels 3
-2Kalniņš Dzintars 0 : 1Dibaņins Valērijs 3
-2Surikovs Pāvels 0 : 1Dibaņins Valērijs 2
-2Reinholds Ilmārs 0 : 1Kalniņš Dzintars 2
 3Jovļevs Maksims 1 : 0Cīrulis Māris-3