2019. gada 24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR čempionāts "D" grupā (1998.g.dz. un jaunāki), meitenes 12.12.2009 1.00 71

LR čempionāts "D" grupā (1998.g.dz. un jaunāki), meitenes 2009-12-12 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Zaumane Monta290198Bez kluba 90 5555
2Dukure Annemarija280500Bez kluba 101-480
3Krista Kovaļeva070700Kuldīgas rajona Sporta skola 100 3030
4Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 954 51105
5Grundmane Aivija110898Bez kluba 91-60
6Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 918 5169
7Arta Lauberga Laukenberga130800LSK "Dartija" 90-200
8Ansone Anna081100LSK "Dartija" 90-320
9Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 10128 61189
10Rozenbaha Jolanta270601Bez kluba 81-680
11Nikola Anne Andersone280998Liepājas Kompleksā sporta skola 90-40
12Megija Druskina050598Liepājas Kompleksā sporta skola 90 2525
13Puziņa Līga160200Bez kluba 101 1516
14Tumasa Dita130200Bez kluba 71 1314
15Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 71-220
16Tauriņa Abita 010802Bez kluba 81-300
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Kalniņa Una1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Līga Puziņa0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
3Annemarija Dukure0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
74
4Jolanta Rozenbaha0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
5Krista Kovaļeva0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
83
6Abita Tauriņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
65
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Dita Tumasa0
0 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
5 (1)5
3Aivija Grundmane0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
0
2 : 3
5 (2)4
4Nikola Anne Andersone0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
0
2 : 3
6 (1)3
5Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
6 (2)2
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Inga Birzniece1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Monta Zaumane0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
63
3Arta Lauberga Laukenberga0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
54
4Megija Druskina0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
5Sibilla Salgrāve0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
45
par 1. - 6. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Kalniņa Una1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Līga Puziņa0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
0
1 : 3
65
3Beāte Jašuka0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 2
83
4Ansone Anna0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
5Inga Birzniece0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
6Megija Druskina0
0 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
74
par 7. - 12. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Krista Kovaļeva1
3 : 0
1
3 : 1
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
8 (1)9
2Annemarija Dukure0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
512
3Nikola Anne Andersone0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
0
1 : 3
0
1 : 3
7 (1)11
4Aivija Grundmane1
3 : 1
1
3 : 0
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
8 (2)8
5Monta Zaumane1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 1
107
6Arta Lauberga Laukenberga0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
0
1 : 3
0
1 : 3
7 (2)10
par 13. - 16. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Abita Tauriņa0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
415
2Dita Tumasa1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
613
3Sibilla Salgrāve1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
514
4Jolanta Rozenbaha0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
316
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 6Kalniņa Una3 1 : 0Puziņa Līga-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Dukure Annemarija-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Krista Kovaļeva-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Tauriņa Abita-5
 10Puziņa Līga3 1 : 0Dukure Annemarija-9
 10Puziņa Līga3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-9
 9Puziņa Līga3 1 : 0Krista Kovaļeva-8
 10Puziņa Līga3 1 : 0Tauriņa Abita-9
 10Dukure Annemarija3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-9
-9Dukure Annemarija 0 : 13Krista Kovaļeva 10
 10Dukure Annemarija3 1 : 0Tauriņa Abita-9
-9Rozenbaha Jolanta 0 : 13Krista Kovaļeva 10
-9Rozenbaha Jolanta 0 : 13Tauriņa Abita 10
 10Krista Kovaļeva3 1 : 0Tauriņa Abita-9
 9Jasuka Beate3 1 : 0Tumasa Dita-8
 9Jasuka Beate3 1 : 0Grundmane Aivija-8
 9Jasuka Beate3 1 : 0Nikola Anne Andersone-8
 9Jasuka Beate3 1 : 0Ansone Anna-8
-9Tumasa Dita2 0 : 13Grundmane Aivija 10
-9Tumasa Dita2 0 : 13Nikola Anne Andersone 10
 9Tumasa Dita3 1 : 0Ansone Anna-8
-9Grundmane Aivija1 0 : 13Nikola Anne Andersone 10
-9Grundmane Aivija2 0 : 13Ansone Anna 10
-9Nikola Anne Andersone2 0 : 13Ansone Anna 10
 7Inga Birzniece3 1 : 0Zaumane Monta-6
 7Inga Birzniece3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga-6
 7Inga Birzniece3 1 : 0Megija Druskina-6
 7Inga Birzniece3 1 : 0Sibilla Salgrāve-6
 10Zaumane Monta3 1 : 01Arta Lauberga Laukenberga-9
-9Zaumane Monta 0 : 13Megija Druskina 10
 10Zaumane Monta3 1 : 0Sibilla Salgrāve-9
-9Arta Lauberga Laukenberga 0 : 13Megija Druskina 10
 10Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 01Sibilla Salgrāve-9
 10Megija Druskina3 1 : 0Sibilla Salgrāve-9
 6Kalniņa Una3 1 : 0Puziņa Līga-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Jasuka Beate-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Ansone Anna-5
 7Kalniņa Una3 1 : 0Inga Birzniece-6
 6Kalniņa Una3 1 : 0Megija Druskina-5
-8Puziņa Līga 0 : 13Jasuka Beate 9
 9Puziņa Līga3 1 : 02Ansone Anna-8
-6Puziņa Līga 0 : 13Inga Birzniece 7
-9Puziņa Līga1 0 : 13Megija Druskina 10
 9Jasuka Beate3 1 : 0Ansone Anna-8
-7Jasuka Beate 0 : 13Inga Birzniece 8
 9Jasuka Beate3 1 : 02Megija Druskina-8
-6Ansone Anna 0 : 13Inga Birzniece 7
-9Ansone Anna 0 : 13Megija Druskina 10
 7Inga Birzniece3 1 : 0Megija Druskina-6
 10Krista Kovaļeva3 1 : 0Dukure Annemarija-9
 10Krista Kovaļeva3 1 : 01Nikola Anne Andersone-9
-8Krista Kovaļeva1 0 : 13Grundmane Aivija 9
-9Krista Kovaļeva 0 : 13Zaumane Monta 10
 10Krista Kovaļeva3 1 : 01Arta Lauberga Laukenberga-9
-9Dukure Annemarija 0 : 13Nikola Anne Andersone 10
-9Dukure Annemarija 0 : 13Grundmane Aivija 10
-9Dukure Annemarija 0 : 13Zaumane Monta 10
-9Dukure Annemarija 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 10
 10Nikola Anne Andersone3 1 : 01Grundmane Aivija-9
-9Nikola Anne Andersone1 0 : 13Zaumane Monta 10
-9Nikola Anne Andersone1 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 10
-9Grundmane Aivija1 0 : 13Zaumane Monta 10
 9Grundmane Aivija3 1 : 01Arta Lauberga Laukenberga-8
 10Zaumane Monta3 1 : 01Arta Lauberga Laukenberga-9
-9Tauriņa Abita 0 : 13Tumasa Dita 10
-9Tauriņa Abita1 0 : 13Sibilla Salgrāve 10
 10Tauriņa Abita3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-9
 10Tumasa Dita3 1 : 0Sibilla Salgrāve-9
 10Tumasa Dita3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-9
 10Sibilla Salgrāve3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-9