2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Sporta nometnes „Drusti-2009” atklātās sacensības galda tenisā, I kārta, vīrieši 25.07.2009 0.50 146

Sporta nometnes „Drusti-2009” atklātās sacensības galda tenisā, I kārta, vīrieši 2009-07-25 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Džafarovs (AZE)Bez kluba 800
2Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 7750 11761
3Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 8439-5434
4Behovs (RUS)Bez kluba 700
5Kārkliņš Jānis101255Bez kluba 727-423
6Kartuzovs Oļegs090587Specializētā tenisa sporta skola 715011501
7Žukovs (RUS)Bez kluba 700
8Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 7703 13716
9Saulītis Jānis110555Jēkabpils Sporta skola 7169 28197
10Kenžajevs (UZB)Bez kluba 800
11Svīķis Ervins031260Valmieras galda tenisa klubs 8892-3889
12Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 5495-8487
13Salahutdinovs (RUS)Bez kluba 700
14Vēveris Indulis010142Dvīņi 3157-1156
15Lindmäe (EST)Bez kluba 800
16Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 8846-2844
17Vološins AleksandrsSporta klubs "Universitātes sports" 7549 8557
18Kokins Aivars291064Jēkabpils Sporta skola 8314-4310
19Slīpais Jānis131291Jēkabpils Sporta skola 783-677
20Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 81472 11473
21Nagumanovs (UZB)Bez kluba 700
22Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 8759-2757
23Brammanis Māris010463Cēsis (bez kluba) 7210 8218
24Tiltiņš Modris 141164Bez kluba 70-30
25Bairanovs (AZE)Bez kluba 800
26Adamovičs Edgars230144Saldus (bez kluba) 7115-2113
27Jundzis Viesturs011145Smiltenes GTK "Vidzeme" 8416 9425
28Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 8401 33434
29Matisons Jānis 021165Bez kluba 7109 1110
30Draga (UZB)Bez kluba 800
31Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 71199-121187
32Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 8775 3778
33Jankovskis Dainis280854Saldus (bez kluba) 8192 9201
34Šneiders Ēriks090294Galda tenisa klubs "Laura" 7194 1195
35Abdulajevs (AZE)Bez kluba 800
36Haļikovs (UZB)Bez kluba 800
37Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 8793-13780
38Rotačs Vladimirs171049Basketbola Akadēmija "Rīga" 8481-3478
39Roberts Jakovičs210494SSO sporta klubs "FloTe" 729 534
40Miks Lokmanis241194Galda tenisa klubs "OLIISA" 300
41Sirmovičs Oskars301191STSS 34-120
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Džafarovs (AZE)111141
2Svīķis Jānis01012 (1)2
3Pikšteins Edgars00112 (0)3
4Behovs (RUS)01001 (0)5
5Jānis Kārkliņš00011 (1)4
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kartuzovs Oļegs11131
2Žukovs (RUS)01122
3Ambergs Aksels00113
4Saulītis Jānis00004
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Kenžajevs (UZB)111141
2Svīķis Ervins011132
3Jahontovs Kirils001123
4Salahutdinovs (RUS)000(w) 114
5Vēveris Indulis000(w) 005
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Lindmäe (EST)111141
2Šutka Aleksandrs001123
3Vološins Aleksandrs011132
4Kokins Aivars000114
5Slīpais Jānis000005
V. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Jānis Cīrulis111141
2Nagumanovs (UZB)011132
3Krivods Guntis001123
4Brammanis Māris000114
5Modris Tiltiņš000005
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Bairanovs (AZE)111141
2Adamovičs Edgars000114
3Jundzis Viesturs010123
4Svīķis Mārtiņš011132
5Jānis Matisons000005
VII. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Draga (UZB)111141
2Siliņš Juris011132
3Pāvels Kosopalovs001123
4Jankovskis Dainis000114
5Šneiders Ēriks000005
VIII. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Abdulajevs (AZE)011132
2Haļikovs (UZB)111141
3Krūmiņš Andris001123
4Rotačs Vladimirs000114
5Roberts Jakovičs000005
par 1. - 2. vietu
Džafarovs (AZE)
Džafarovs (AZE)
Svīķis Mārtiņš
Džafarovs (AZE)
Siliņš Juris
Haļikovs (UZB)
Haļikovs (UZB)
Džafarovs (AZE)
Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis
Žukovs (RUS)
Jānis Cīrulis
Vološins Aleksandrs
Kenžajevs (UZB)
Kenžajevs (UZB)
Kartuzovs Oļegs
Lindmäe (EST)
Lindmäe (EST)
Svīķis Ervins
Lindmäe (EST)
Svīķis Jānis
Bairanovs (AZE)
Bairanovs (AZE)
Kartuzovs Oļegs
Draga (UZB)
Abdulajevs (AZE)
Abdulajevs (AZE)
Kartuzovs Oļegs
Nagumanovs (UZB)
Kartuzovs Oļegs
Kartuzovs Oļegs
par 3. - 4. vietu
Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis
Lindmäe (EST)
par 5. - 6. vietu
Haļikovs (UZB)
Kenžajevs (UZB)
Kenžajevs (UZB)
Kenžajevs (UZB)
Bairanovs (AZE)
Bairanovs (AZE)
Abdulajevs (AZE)
par 7. - 8. vietu
Haļikovs (UZB)
Abdulajevs (AZE)
Abdulajevs (AZE)
par 9. - 10. vietu
Svīķis Mārtiņš
Svīķis Mārtiņš
Siliņš Juris
Svīķis Mārtiņš
Žukovs (RUS)
Vološins Aleksandrs
Vološins Aleksandrs
Draga (UZB)
Svīķis Ervins
Svīķis Jānis
Svīķis Jānis
Draga (UZB)
Draga (UZB)
Draga (UZB)
Nagumanovs (UZB)
par 11. - 12. vietu
Vološins Aleksandrs
(w) Svīķis Jānis
Svīķis Jānis
par 13. - 14. vietu
Siliņš Juris
Žukovs (RUS)
Žukovs (RUS)
Žukovs (RUS)
Svīķis Ervins
Svīķis Ervins
Nagumanovs (UZB)
par 15. - 16. vietu
Siliņš Juris
(w) Nagumanovs (UZB)
Nagumanovs (UZB)
par 17. - 18. vietu
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Jānis Kārkliņš
Šutka Aleksandrs
Rotačs Vladimirs
Jundzis Viesturs
Jundzis Viesturs
Šutka Aleksandrs
Jahontovs Kirils
Saulītis Jānis
Saulītis Jānis
Saulītis Jānis
Brammanis Māris
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Šutka Aleksandrs
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Salahutdinovs (RUS)
Krivods Guntis
Adamovičs Edgars
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Ambergs Aksels
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Kokins Aivars
Ambergs Aksels
Jankovskis Dainis
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
par 19. - 20. vietu
Saulītis Jānis
Krivods Guntis
Krivods Guntis
par 21. - 22. vietu
Jundzis Viesturs
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Pāvels Kosopalovs
Pikšteins Edgars
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
par 23. - 24. vietu
Jundzis Viesturs
Jundzis Viesturs
Pikšteins Edgars
par 25. - 26. vietu
Jānis Kārkliņš
Rotačs Vladimirs
Rotačs Vladimirs
Rotačs Vladimirs
Jahontovs Kirils
(w) Brammanis Māris
Brammanis Māris
Rotačs Vladimirs
Salahutdinovs (RUS)
Salahutdinovs (RUS)
Adamovičs Edgars
Salahutdinovs (RUS)
Kokins Aivars
Kokins Aivars
Jankovskis Dainis
par 27. - 28. vietu
Brammanis Māris
Brammanis Māris
Kokins Aivars
par 29. - 30. vietu
Jānis Kārkliņš
(w) Jānis Kārkliņš
Jahontovs Kirils
Jankovskis Dainis
Adamovičs Edgars
Jankovskis Dainis
Jankovskis Dainis
par 31. - 32. vietu
Jahontovs Kirils
(w) Adamovičs Edgars
Adamovičs Edgars
par 33. - 34. vietu
Behovs (RUS)
Behovs (RUS)
Miks Lokmanis
Behovs (RUS)
Modris Tiltiņš
Šneiders Ēriks
Šneiders Ēriks
Behovs (RUS)
Slīpais Jānis
Slīpais Jānis
Oskars Sirmovičs
Jānis Matisons
Roberts Jakovičs
Jānis Matisons
Jānis Matisons
par 35. - 36. vietu
Šneiders Ēriks
Šneiders Ēriks
Slīpais Jānis
par 37. - 38. vietu
Miks Lokmanis
Modris Tiltiņš
Modris Tiltiņš
Roberts Jakovičs
Oskars Sirmovičs
Roberts Jakovičs
Roberts Jakovičs
par 39. - 40. vietu
Miks Lokmanis
Miks Lokmanis
Oskars Sirmovičs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Svīķis Jānis 0 : 1Behovs (RUS)
Behovs (RUS) 0 : 1Kārkliņš Jānis
Džafarovs (AZE) 1 : 0Svīķis Jānis
Džafarovs (AZE) 1 : 0Pikšteins Edgars
 2Svīķis Jānis 1 : 0Pikšteins Edgars-1
Džafarovs (AZE) 1 : 0Behovs (RUS)
Pikšteins Edgars 1 : 0Behovs (RUS)
Džafarovs (AZE) 1 : 0Kārkliņš Jānis
 1Svīķis Jānis 1 : 0Kārkliņš Jānis
 1Pikšteins Edgars 1 : 0Kārkliņš Jānis-1
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Žukovs (RUS)
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Ambergs Aksels
Žukovs (RUS) 1 : 0Ambergs Aksels
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Saulītis Jānis
Žukovs (RUS) 1 : 0Saulītis Jānis
 1Ambergs Aksels 1 : 0Saulītis Jānis
Kenžajevs (UZB) 1 : 0Svīķis Ervins
Kenžajevs (UZB) 1 : 0Jahontovs Kirils
 2Svīķis Ervins 1 : 0Jahontovs Kirils-1
Kenžajevs (UZB) 1 : 0Salahutdinovs (RUS)
Svīķis Ervins 1 : 0Salahutdinovs (RUS)
Jahontovs Kirils 1 : 0Salahutdinovs (RUS)
Kenžajevs (UZB) 1 : 0Vēveris Indulis
 1Svīķis Ervins 1 : 0Vēveris Indulis
 2Jahontovs Kirils 1 : 0Vēveris Indulis-1
-8Šutka Aleksandrs 0 : 1Vološins Aleksandrs 11
Lindmäe (EST) 1 : 0Šutka Aleksandrs
Lindmäe (EST) 1 : 0Vološins Aleksandrs
Lindmäe (EST) 1 : 0Kokins Aivars
 1Šutka Aleksandrs 1 : 0Kokins Aivars
 2Vološins Aleksandrs 1 : 0Kokins Aivars-2
Lindmäe (EST) 1 : 0Slīpais Jānis
Šutka Aleksandrs 1 : 0Slīpais Jānis
 1Vološins Aleksandrs 1 : 0Slīpais Jānis-1
 2Kokins Aivars 1 : 0Slīpais Jānis-2
Jānis Cīrulis 1 : 0Nagumanovs (UZB)
 1Jānis Cīrulis 1 : 0Krivods Guntis
Nagumanovs (UZB) 1 : 0Krivods Guntis
Jānis Cīrulis 1 : 0Brammanis Māris
Nagumanovs (UZB) 1 : 0Brammanis Māris
 1Krivods Guntis 1 : 0Brammanis Māris
Jānis Cīrulis 1 : 0Tiltiņš Modris
Nagumanovs (UZB) 1 : 0Tiltiņš Modris
Krivods Guntis 1 : 0Tiltiņš Modris
 2Brammanis Māris 1 : 0Tiltiņš Modris-2
-1Adamovičs Edgars 0 : 1Jundzis Viesturs 2
-2Adamovičs Edgars 0 : 1Svīķis Mārtiņš 2
-5Jundzis Viesturs 0 : 1Svīķis Mārtiņš 5
Bairanovs (AZE) 1 : 0Adamovičs Edgars
Bairanovs (AZE) 1 : 0Jundzis Viesturs
Bairanovs (AZE) 1 : 0Svīķis Mārtiņš
Bairanovs (AZE) 1 : 0Matisons Jānis
 5Adamovičs Edgars 1 : 0Matisons Jānis-4
 2Jundzis Viesturs 1 : 0Matisons Jānis-1
 2Svīķis Mārtiņš 1 : 0Matisons Jānis-2
Draga (UZB) 1 : 0Siliņš Juris
Draga (UZB) 1 : 0Pāvels Kosopalovs
 1Siliņš Juris 1 : 0Pāvels Kosopalovs-1
Draga (UZB) 1 : 0Jankovskis Dainis
Siliņš Juris 1 : 0Jankovskis Dainis
 1Pāvels Kosopalovs 1 : 0Jankovskis Dainis
Draga (UZB) 1 : 0Šneiders Ēriks
Siliņš Juris 1 : 0Šneiders Ēriks
 1Pāvels Kosopalovs 1 : 0Šneiders Ēriks
 5Jankovskis Dainis 1 : 0Šneiders Ēriks-5
Abdulajevs (AZE) 0 : 1Haļikovs (UZB)
Abdulajevs (AZE) 1 : 0Krūmiņš Andris
Haļikovs (UZB) 1 : 0Krūmiņš Andris
Abdulajevs (AZE) 1 : 0Rotačs Vladimirs
Haļikovs (UZB) 1 : 0Rotačs Vladimirs
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Rotačs Vladimirs-1
Abdulajevs (AZE) 1 : 0Roberts Jakovičs
Haļikovs (UZB) 1 : 0Roberts Jakovičs
Krūmiņš Andris 1 : 0Roberts Jakovičs
 1Rotačs Vladimirs 1 : 0Roberts Jakovičs-1
Džafarovs (AZE) 1 : 0Svīķis Mārtiņš
Siliņš Juris 0 : 1Haļikovs (UZB)
Jānis Cīrulis 1 : 0Žukovs (RUS)
Vološins Aleksandrs 0 : 1Kenžajevs (UZB)
Lindmäe (EST) 1 : 0Svīķis Ervins
Svīķis Jānis 0 : 1Bairanovs (AZE)
Draga (UZB) 0 : 1Abdulajevs (AZE)
Nagumanovs (UZB) 0 : 1Kartuzovs Oļegs
Džafarovs (AZE) 1 : 0Haļikovs (UZB)
Jānis Cīrulis 1 : 0Kenžajevs (UZB)
Lindmäe (EST) 1 : 0Bairanovs (AZE)
Abdulajevs (AZE) 0 : 1Kartuzovs Oļegs
Džafarovs (AZE) 1 : 0Jānis Cīrulis
Lindmäe (EST) 0 : 1Kartuzovs Oļegs
Džafarovs (AZE) 0 : 1Kartuzovs Oļegs
Jānis Cīrulis 1 : 0Lindmäe (EST)
Haļikovs (UZB) 0 : 1Kenžajevs (UZB)
Bairanovs (AZE) 1 : 0Abdulajevs (AZE)
Kenžajevs (UZB) 1 : 0Bairanovs (AZE)
Haļikovs (UZB) 0 : 1Abdulajevs (AZE)
 16Svīķis Mārtiņš 1 : 0Siliņš Juris-13
Žukovs (RUS) 0 : 1Vološins Aleksandrs
-6Svīķis Ervins 0 : 1Svīķis Jānis 8
Draga (UZB) 1 : 0Nagumanovs (UZB)
 8Svīķis Mārtiņš 1 : 0Vološins Aleksandrs-6
Svīķis Jānis 0 : 1Draga (UZB)
Svīķis Mārtiņš 0 : 1Draga (UZB)
Siliņš Juris 0 : 1Žukovs (RUS)
Svīķis Ervins 1 : 0Nagumanovs (UZB)
Žukovs (RUS) 1 : 0Svīķis Ervins
Šutka Aleksandrs 1 : 0Kārkliņš Jānis
-6Rotačs Vladimirs 0 : 1Jundzis Viesturs 7
-9Jahontovs Kirils 0 : 1Saulītis Jānis 12
Brammanis Māris 0 : 1Krūmiņš Andris 1
Krivods Guntis 1 : 0Salahutdinovs (RUS)
-1Adamovičs Edgars 0 : 1Pikšteins Edgars 2
 1Pāvels Kosopalovs 1 : 0Kokins Aivars-1
Jankovskis Dainis 0 : 1Ambergs Aksels 1
 1Šutka Aleksandrs 1 : 0Jundzis Viesturs-1
 16Saulītis Jānis 1 : 0Krūmiņš Andris-13
 2Krivods Guntis 1 : 0Pikšteins Edgars-1
-6Pāvels Kosopalovs 0 : 1Ambergs Aksels 7
 1Šutka Aleksandrs 1 : 0Saulītis Jānis
-6Krivods Guntis 0 : 1Ambergs Aksels 7
 3Šutka Aleksandrs 1 : 0Ambergs Aksels-3
Saulītis Jānis 0 : 1Krivods Guntis 1
-1Jundzis Viesturs 0 : 1Krūmiņš Andris 2
-1Pikšteins Edgars 0 : 1Pāvels Kosopalovs 2
-5Krūmiņš Andris 0 : 1Pāvels Kosopalovs 5
 5Jundzis Viesturs 1 : 0Pikšteins Edgars-5
-1Kārkliņš Jānis 0 : 1Rotačs Vladimirs 1
Salahutdinovs (RUS) 1 : 0Adamovičs Edgars
 3Kokins Aivars 1 : 0Jankovskis Dainis-3
 2Rotačs Vladimirs 1 : 0Brammanis Māris-2
Salahutdinovs (RUS) 1 : 0Kokins Aivars
Rotačs Vladimirs 1 : 0Salahutdinovs (RUS)
 8Brammanis Māris 1 : 0Kokins Aivars-6
-3Adamovičs Edgars 0 : 1Jankovskis Dainis 4
-2Kārkliņš Jānis 0 : 1Jankovskis Dainis 3
Behovs (RUS) 1 : 0Miks Lokmanis
-2Tiltiņš Modris 0 : 1Šneiders Ēriks 3
 4Slīpais Jānis 1 : 0Sirmovičs Oskars-3
-3Roberts Jakovičs 0 : 1Matisons Jānis 4
Behovs (RUS) 1 : 0Šneiders Ēriks
-4Slīpais Jānis 0 : 1Matisons Jānis 4
Behovs (RUS) 1 : 0Matisons Jānis
 3Šneiders Ēriks 1 : 0Slīpais Jānis-3
-5Miks Lokmanis 0 : 1Tiltiņš Modris 5
-4Sirmovičs Oskars 0 : 1Roberts Jakovičs 5
-4Tiltiņš Modris 0 : 1Roberts Jakovičs 4
 5Miks Lokmanis 1 : 0Sirmovičs Oskars-5