2019. gada 24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rēzeknes pilsētas 2009. gada Kausa izcīņa galda tenisā 17.05.2009 0.50 62

Rēzeknes pilsētas 2009. gada Kausa izcīņa galda tenisā 2009-05-17 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 7756-6750
2Burjakovs Oļegs251086Preiļu rajona BJSS 7650 22672
3Limans Voldemārs290450Preiļu rajona BJSS 7584 6590
4Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 6557557
5Kogans Boriss290960Rīgas 37.vidusskola 4562-4558
6Mūrnieks Ainārs080885Preiļu rajona BJSS 6500 19519
7Vitānis Raimonds230955Daugavpils galda tenisa klubs 6398 3401
8Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 7427-13414
9Drjagunovs Dmitrijs030671Rebirs sports s/o 7331-10321
10Stefanovičs Eduards281180Daugavpils galda tenisa klubs 7313 8321
11Kokins Aivars291064Jēkabpils Sporta skola 7306 8314
12Dikulis Juris270460Rebirs sports s/o 4214-12202
13Skrinda Ilgonis071265Daugavpils (bez kluba) 7100-397
14Mališevs Aigars180890Daugavpils (bez kluba) 472 779
15Matisons Jānis 021165Bez kluba 792-488
16Beļakovs Pāvels240386Rēzekne (bez kluba) 834 2155
17Buļs Andrejs100975Rebirs sports s/o 41-80
18Sergejs Nazarovs301280Rēzekne (bez kluba) 80 1313
19Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 713851385
20Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 4332332
 
kvalifikācija
Dikulis Juris
Sergejs Nazarovs
Sergejs Nazarovs
kvalifikācija
Gurtajute Vera
Jānis Matisons
Jānis Matisons
kvalifikācija
Mališevs Aigars
Beļakovs Pāvels
Beļakovs Pāvels
kvalifikācija
Andrejs Buļs
Skrinda Ilgonis
Skrinda Ilgonis
1. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šmagra Jurijs1
4 : 0
1
4 : 0
1
4 : 2
31
2Vitānis Raimonds0
0 : 4
1
4 : 1
1
4 : 0
22
3Pikšteins Edgars0
0 : 4
0
1 : 4
1
4 : 0
13
4Skrinda Ilgonis0
2 : 4
0
0 : 4
0
0 : 4
04
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Burjakovs Oļegs1
4 : 3
1
4 : 1
1
4 : 0
31
2Mūrnieks Ainārs0
3 : 4
1
4 : 0
1
4 : 2
22
3Drjagunovs Dmitrijs0
1 : 4
0
0 : 4
0
2 : 4
04
4Beļakovs Pāvels0
0 : 4
0
2 : 4
1
4 : 2
13
3. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Limans Voldemārs1
4 : 1
1
4 : 0
1
4 : 0
31
2Kogans Boriss0
1 : 4
1
4 : 0
1
4 : 1
22
3Stefanovičs Eduards0
0 : 4
0
0 : 4
1
4 : 1
13
4Jānis Matisons0
0 : 4
0
1 : 4
0
1 : 4
04
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jozepsone Ina1
4 : 0
1
4 : 0
1
4 : 0
31
2Losāns Bruno0
0 : 4
1
4 : 2
1
4 : 1
22
3Kokins Aivars0
0 : 4
0
2 : 4
1
4 : 1
13
4Sergejs Nazarovs0
0 : 4
0
1 : 4
0
1 : 4
04
I. apakšgupa 1-8
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šmagra Jurijs0
0 : 4
1
4 : 2
 1*
4 : 0
22
2Jozepsone Ina1
4 : 0
 1*
4 : 0
1
4 : 0
31
3Losāns Bruno0
2 : 4
 0*
0 : 4
1
4 : 0
13
4Vitānis Raimonds 0*
0 : 4
0
0 : 4
0
0 : 4
04
II. apakšgupa 1-8
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Burjakovs Oļegs1
4 : 2
1
4 : 1
 1*
4 : 3
31
2Limans Voldemārs0
2 : 4
 1*
4 : 1
0
0 : 4
13
3Kogans Boriss0
1 : 4
 0*
1 : 4
(w) 004
4Mūrnieks Ainārs 0*
3 : 4
1
4 : 0
(w) 122
I. apakšgupa 9-16
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pikšteins Edgars0
0 : 4
1
4 : 2
 1*
4 : 0
22
2Kokins Aivars1
4 : 0
 1*
4 : 0
1
4 : 0
31
3Sergejs Nazarovs0
2 : 4
 0*
0 : 4
1
4 : 0
13
4Skrinda Ilgonis 0*
0 : 4
0
0 : 4
0
0 : 4
04
II. apakšgupa 9-16
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Beļakovs Pāvels1
4 : 3
0
1 : 4
 1*
4 : 2
2 (1)1
2Stefanovičs Eduards0
3 : 4
 1*
4 : 1
1
4 : 1
2 (0)2
3Jānis Matisons1
4 : 1
 0*
1 : 4
0
3 : 4
1 (0)4
4Drjagunovs Dmitrijs 0*
2 : 4
0
1 : 4
1
4 : 3
1 (1)3
par 1. - 2. vietu
Jozepsone Ina
Jozepsone Ina
Mūrnieks Ainārs
Jozepsone Ina
Šmagra Jurijs
Burjakovs Oļegs
Burjakovs Oļegs
par 3. - 4. vietu
Mūrnieks Ainārs
Mūrnieks Ainārs
Šmagra Jurijs
par 5. - 6. vietu
Losāns Bruno
(w) Losāns Bruno
Kogans Boriss
Limans Voldemārs
Vitānis Raimonds
Limans Voldemārs
Limans Voldemārs
par 7. - 8. vietu
Kogans Boriss
(w) Vitānis Raimonds
Vitānis Raimonds
par 9. - 10. vietu
Pikšteins Edgars
Stefanovičs Eduards
Stefanovičs Eduards
Stefanovičs Eduards
Kokins Aivars
Kokins Aivars
Beļakovs Pāvels
par 11. - 12. vietu
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Beļakovs Pāvels
par 13. - 14. vietu
Skrinda Ilgonis
(w) Jānis Matisons
Jānis Matisons
Drjagunovs Dmitrijs
Sergejs Nazarovs
Drjagunovs Dmitrijs
Drjagunovs Dmitrijs
par 15. - 16. vietu
Skrinda Ilgonis
Skrinda Ilgonis
Sergejs Nazarovs
par 17. - 20. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Dikulis Juris0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
119
2Gurtajute Vera1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
317
3Mališevs Aigars1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 1
218
4Andrejs Buļs0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
020
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-8Dikulis Juris 0 : 1Sergejs Nazarovs 11
Gurtajute Vera 0 : 1Matisons Jānis
-5Mališevs Aigars 0 : 1Beļakovs Pāvels 6
-3Buļs Andrejs 0 : 1Skrinda Ilgonis 4
 2Šmagra Jurijs4 1 : 0Vitānis Raimonds-1
 2Šmagra Jurijs4 1 : 0Pikšteins Edgars-1
 1Šmagra Jurijs4 1 : 02Skrinda Ilgonis
 6Vitānis Raimonds4 1 : 01Pikšteins Edgars-5
 2Vitānis Raimonds4 1 : 0Skrinda Ilgonis-2
 2Pikšteins Edgars4 1 : 0Skrinda Ilgonis-1
 3Burjakovs Oļegs4 1 : 03Mūrnieks Ainārs-3
 2Burjakovs Oļegs4 1 : 01Drjagunovs Dmitrijs-1
 1Burjakovs Oļegs4 1 : 0Beļakovs Pāvels
 3Mūrnieks Ainārs4 1 : 0Drjagunovs Dmitrijs-2
 1Mūrnieks Ainārs4 1 : 02Beļakovs Pāvels-1
-8Drjagunovs Dmitrijs2 0 : 14Beļakovs Pāvels 11
 5Limans Voldemārs4 1 : 01Kogans Boriss-4
 2Limans Voldemārs4 1 : 0Stefanovičs Eduards-2
 1Limans Voldemārs4 1 : 0Matisons Jānis-1
 2Kogans Boriss4 1 : 0Stefanovičs Eduards-2
 1Kogans Boriss4 1 : 01Matisons Jānis-1
 2Stefanovičs Eduards4 1 : 01Matisons Jānis-2
Jozepsone Ina4 1 : 0Losāns Bruno
Jozepsone Ina4 1 : 0Kokins Aivars
Jozepsone Ina4 1 : 0Sergejs Nazarovs
 2Losāns Bruno4 1 : 02Kokins Aivars-2
 1Losāns Bruno4 1 : 01Sergejs Nazarovs
 2Kokins Aivars4 1 : 01Sergejs Nazarovs-1
Šmagra Jurijs 0 : 14Jozepsone Ina
 3Šmagra Jurijs4 1 : 02Losāns Bruno-2
Jozepsone Ina4 1 : 0Vitānis Raimonds
 3Losāns Bruno4 1 : 0Vitānis Raimonds-2
 4Burjakovs Oļegs4 1 : 02Limans Voldemārs-3
 4Burjakovs Oļegs4 1 : 01Kogans Boriss-3
-6Limans Voldemārs 0 : 14Mūrnieks Ainārs 7
-6Pikšteins Edgars 0 : 14Kokins Aivars 8
 1Pikšteins Edgars4 1 : 02Sergejs Nazarovs-1
 2Kokins Aivars4 1 : 0Skrinda Ilgonis-2
 8Sergejs Nazarovs4 1 : 0Skrinda Ilgonis-6
 11Beļakovs Pāvels4 1 : 03Stefanovičs Eduards-8
-3Beļakovs Pāvels1 0 : 14Matisons Jānis 4
 5Stefanovičs Eduards4 1 : 01Drjagunovs Dmitrijs-5
-2Matisons Jānis3 0 : 14Drjagunovs Dmitrijs 2
Jozepsone Ina 1 : 0Mūrnieks Ainārs
-6Šmagra Jurijs 0 : 1Burjakovs Oļegs 8
Jozepsone Ina 1 : 0Burjakovs Oļegs
 11Mūrnieks Ainārs 1 : 0Šmagra Jurijs-8
-2Vitānis Raimonds 0 : 1Limans Voldemārs 3
-4Losāns Bruno 0 : 1Limans Voldemārs 4
-6Pikšteins Edgars 0 : 1Stefanovičs Eduards 8
 2Kokins Aivars 1 : 0Beļakovs Pāvels-2
 5Stefanovičs Eduards 1 : 0Kokins Aivars-4
 2Pikšteins Edgars 1 : 0Beļakovs Pāvels-1
-1Sergejs Nazarovs 0 : 1Drjagunovs Dmitrijs 2
-2Matisons Jānis1 0 : 14Drjagunovs Dmitrijs 2
 4Skrinda Ilgonis4 1 : 0Sergejs Nazarovs-3
Dikulis Juris2 0 : 13Gurtajute Vera
-6Dikulis Juris 0 : 13Mališevs Aigars 8
 2Dikulis Juris3 1 : 01Buļs Andrejs-2
Gurtajute Vera3 1 : 01Mališevs Aigars
Gurtajute Vera3 1 : 0Buļs Andrejs
 4Mališevs Aigars3 1 : 01Buļs Andrejs-3