2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, fināls, 1996.-1997. dz. g., meitenes 16.05.2009 1.00 18

LR komandu čempionāts jauniešiem, fināls, 1996.-1997. dz. g., meitenes 2009-05-16 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 2106 4110
2Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 3237 4241
3Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4331 19350
4Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 2100-1486
5Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 234-925
6Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 235-1223
7Pluce Alise170697LSK "Dartija" 388 14102
8Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 2110 4114
 
par 1. - 2. vietu
Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Iecavas novada sporta skola Dartija – I
Kuldīgas rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola
GTK Laura
par 3. - 4. vietu
Iecavas novada sporta skola Dartija – I
GTK Laura
GTK Laura
Iecavas novada sporta skola Dartija – II30Iecavas novada sporta skola Dartija – I
ATaranda Karīna31Januševiča SintijaX
BPluce Alise30Mežaka LāsmaY
DSTaranda Karīna
Pluce Alise
30Januševiča Sintija
Mežaka Lāsma
DS
GTK Laura13Kuldīgas rajona sporta skola
ABuļmeistere Arina30Dabra SintijaX
BPivnjuka Sofija03Frīdenberga ZaneY
DSBuļmeistere Arina
Pivnjuka Sofija
23Dabra Sintija
Frīdenberga Zane
DS
ABuļmeistere Arina03Frīdenberga ZaneY
Iecavas novada sporta skola Dartija – I03GTK Laura
AJanuševiča Sintija13Pivnjuka SofijaX
BMežaka Lāsma03Buļmeistere ArinaY
DSJanuševiča Sintija
Mežaka Lāsma
03Buļmeistere Arina
Pivnjuka Sofija
DS
Kuldīgas rajona sporta skola31Iecavas novada sporta skola Dartija – II
AFrīdenberga Zane30Taranda KarīnaX
BDabra Sintija03Pluce AliseY
DSDabra Sintija
Frīdenberga Zane
31Taranda Karīna
Pluce Alise
DS
AFrīdenberga Zane32Pluce AliseY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Kuldīgas rajona sporta skola - I3 1 : 01GTK LAURA - III
Iecavas novada SS Dartija – III1 0 : 13Kuldīgas rajona sporta skola - I
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13GTK LAURA - III
 7Taranda Karīna3 1 : 01Januševiča Sintija-6
 7Pluce Alise3 1 : 0Mežaka Lāsma-6
Karīna Taranda
Alise Pluce
3 1 : 0Sintija Januševiča
Lāsma Mežaka
-5Dabra Sintija 0 : 13Buļmeistere Arina 6
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Pivnjuka Sofija-3
Sintija Dabra
Zane Frīdenberga
3 1 : 02Arina Buļmeistere
Sofija Pivnjuka
 7Frīdenberga Zane3 1 : 0Buļmeistere Arina-6
-6Januševiča Sintija1 0 : 13Pivnjuka Sofija 7
-3Mežaka Lāsma 0 : 13Buļmeistere Arina 4
Sintija Januševiča
Lāsma Mežaka
0 : 13Arina Buļmeistere
Sofija Pivnjuka
-3Taranda Karīna 0 : 13Frīdenberga Zane 4
 10Pluce Alise3 1 : 0Dabra Sintija-9
Karīna Taranda
Alise Pluce
1 0 : 13Sintija Dabra
Zane Frīdenberga
-3Pluce Alise2 0 : 13Frīdenberga Zane 4