2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 62. skolēnu sporta spēles galda tenisā, meitenes 1996. g. un jaunākas 10.05.2009 1.00 42

LR 62. skolēnu sporta spēles galda tenisā, meitenes 1996. g. un jaunākas 2009-05-10 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Eihmane Iveta020396Jēkabpils Sporta skola 417-89
2Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 642 345
3Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 6314 17331
4Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 620 1232
5Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 585-877
6Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 6105 5110
7Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 678 22100
8Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 5249 20269
9Pluce Alise170697LSK "Dartija" 670 1888
10Nikola Anne Andersone280998Liepājas Kompleksā sporta skola 60-200
11Ilva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 61-190
12Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5121 7128
13Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 6224 13237
14Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 6598 11609
15Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 50-290
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rusinova Diana1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Dabra Sintija0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
3Pluce Alise0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
4Ilva Baltute0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Frīdenberga Zane1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Šīmane Beate0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
3Navicka Anna0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
4Rabinoviča Maija 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
III. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Buļmeistere Arina1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Taranda Karīna0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
4Nikola Anne Andersone0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
IV. apakšgupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Majorova Viktorija1
3 : 1
1
3 : 0
41
2Kalniņa Una0
1 : 3
1
3 : 1
32
3Eihmane Iveta0
0 : 3
0
1 : 3
23
par 1. - 2. vietu
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Navicka Anna
Rusinova Diana
Taranda Karīna
Majorova Viktorija
Majorova Viktorija
Rusinova Diana
Buļmeistere Arina
Kalniņa Una
Kalniņa Una
Frīdenberga Zane
Pluce Alise
Frīdenberga Zane
Frīdenberga Zane
par 3. - 4. vietu
Majorova Viktorija
Majorova Viktorija
Kalniņa Una
par 5. - 6. vietu
Navicka Anna
Taranda Karīna
Taranda Karīna
Buļmeistere Arina
Buļmeistere Arina
Buļmeistere Arina
Pluce Alise
par 7. - 8. vietu
Navicka Anna
Pluce Alise
Pluce Alise
par 9. - 10. vietu
 
Šīmane Beate ~
Šīmane Beate
Šīmane Beate
Nikola Anne Andersone
Nikola Anne Andersone
Eihmane Iveta
Dabra Sintija
Meimere Lauma
Meimere Lauma
Ilva Baltute
Dabra Sintija
Rabinoviča Maija
Dabra Sintija
Dabra Sintija
par 11. - 12. vietu
Nikola Anne Andersone
Meimere Lauma
Meimere Lauma
par 13. - 14. vietu
 
Eihmane Iveta ~
Eihmane Iveta
Eihmane Iveta
Ilva Baltute
Ilva Baltute
Rabinoviča Maija
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Rusinova Diana3 1 : 0Dabra Sintija
 1Rusinova Diana3 1 : 0Pluce Alise
 1Rusinova Diana3 1 : 0Ilva Baltute
-9Dabra Sintija 0 : 13Pluce Alise 10
 7Dabra Sintija3 1 : 0Ilva Baltute-6
 7Pluce Alise3 1 : 0Ilva Baltute-6
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Šīmane Beate-3
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Navicka Anna-3
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Rabinoviča Maija -2
-10Šīmane Beate 0 : 13Navicka Anna 11
 7Šīmane Beate3 1 : 0Rabinoviča Maija -6
 8Navicka Anna3 1 : 0Rabinoviča Maija -7
 6Buļmeistere Arina3 1 : 01Taranda Karīna-5
 4Buļmeistere Arina3 1 : 0Meimere Lauma-3
 4Buļmeistere Arina3 1 : 0Nikola Anne Andersone-3
 7Taranda Karīna3 1 : 0Meimere Lauma-6
 6Taranda Karīna3 1 : 0Nikola Anne Andersone-5
 9Meimere Lauma3 1 : 0Nikola Anne Andersone-8
 6Majorova Viktorija3 1 : 01Kalniņa Una-5
 4Majorova Viktorija3 1 : 0Eihmane Iveta-3
 6Kalniņa Una3 1 : 01Eihmane Iveta-5
 1Rusinova Diana 1 : 0Navicka Anna
-5Taranda Karīna 0 : 1Majorova Viktorija 6
-12Buļmeistere Arina 0 : 1Kalniņa Una 15
-3Pluce Alise 0 : 1Frīdenberga Zane 4
 3Rusinova Diana 1 : 0Majorova Viktorija-2
-4Kalniņa Una 0 : 1Frīdenberga Zane 5
 4Rusinova Diana 1 : 0Frīdenberga Zane-3
 6Majorova Viktorija 1 : 0Kalniņa Una-5
-6Navicka Anna 0 : 1Taranda Karīna 7
 5Buļmeistere Arina 1 : 0Pluce Alise-4
-5Taranda Karīna 0 : 1Buļmeistere Arina 6
-7Navicka Anna 0 : 1Pluce Alise 8
 10Nikola Anne Andersone 1 : 0Eihmane Iveta-9
 9Meimere Lauma 1 : 0Ilva Baltute-8
-6Rabinoviča Maija 0 : 1Dabra Sintija 7
 7Šīmane Beate 1 : 0Nikola Anne Andersone-6
-6Meimere Lauma 0 : 1Dabra Sintija 7
-9Šīmane Beate 0 : 1Dabra Sintija 10
-8Nikola Anne Andersone 0 : 1Meimere Lauma 9
 9Ilva Baltute 1 : 0Rabinoviča Maija -8
 9Eihmane Iveta 1 : 0Ilva Baltute-8