2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2009. gada komandu čempionāts, sievietes, I. līga 12.04.2009 2.00 36

LR 2009. gada komandu čempionāts, sievietes, I. līga 2009-04-12 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 61255 221277
2 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 5775 60835
3Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 4871 27898
4Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 5796 9805
5Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5801-19782
6Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 6936 34970
7Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 6861 32893
8Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 4651 34685
9Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 5856-2854
10Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 3578-9569
11Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 5379-4375
12Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 4262-2260
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1LU – US - I1
4 : 1
1
4 : 1
1
4 : 0
61
2Laura - I0
1 : 4
1
4 : 3
1
4 : 0
52
3LU – US - II0
1 : 4
0
3 : 4
1
4 : 0
43
4Bauskas raj.0
0 : 4
0
0 : 4
0
0 : 4
34
Bauskas raj.04LU – US - I
AČernauska Lauma03 Ieva VējaY
BIndriksone Gunita03Krūmiņa LauraX
CMazjāne Ieva03Žuromska MargaritaZ
AČernauska Lauma03Krūmiņa LauraX
Laura - I43LU – US - II
AKovaļova Marina23Kuzmane GuntaY
BVološina Aleksandra23Paščenko IrinaX
CDrozda Darja31Upīte MāraZ
AKovaļova Marina30Paščenko IrinaX
CDrozda Darja30Kuzmane GuntaY
BVološina Aleksandra03Upīte MāraZ
DSDrozda Darja
Kovaļova Marina
30Kuzmane Gunta
Upīte Māra
DS
LU – US - I41LU – US - II
AKrūmiņa Laura30Paščenko IrinaY
BŽuromska Margarita13Kuzmane GuntaX
C Ieva Vēja30Upīte MāraZ
AKrūmiņa Laura31Kuzmane GuntaX
C Ieva Vēja31Paščenko IrinaY
Bauskas raj.04Laura - I
AČernauska Lauma03Kovaļova MarinaY
BIndriksone Gunita03Drozda DarjaX
CMazjāne Ieva13Vološina AleksandraZ
AČernauska Lauma13Drozda DarjaX
Laura - I14LU – US - I
ADrozda Darja31 Ieva VējaY
BVološina Aleksandra03Krūmiņa LauraX
CKovaļova Marina13Žuromska MargaritaZ
ADrozda Darja13Krūmiņa LauraX
CKovaļova Marina23 Ieva VējaY
BVološina Aleksandra23Žuromska MargaritaZ
LU – US - II40Bauskas raj.
AKuzmane Gunta30Černauska LaumaY
BUpīte Māra30Indriksone GunitaX
CPaščenko Irina30Mazjāne IevaZ
AKuzmane Gunta30Indriksone GunitaX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
LU – US - II4 1 : 01Ivanovs Aleksandrs -Laura
LU – US - II4 1 : 01LU – US - I
LU – US - II4 1 : 0Bauskas raj.
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 03LU – US - I
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 0Bauskas raj.
LU – US - I4 1 : 0Bauskas raj.
 6 Ieva Vēja3 1 : 0Černauska Lauma-2
Krūmiņa Laura3 1 : 0Indriksone Gunita
 8Žuromska Margarita3 1 : 0Mazjāne Ieva-3
Krūmiņa Laura3 1 : 0Černauska Lauma
-6Kovaļova Marina2 0 : 13Kuzmane Gunta 14
-6Vološina Aleksandra2 0 : 13Paščenko Irina 14
 8Drozda Darja3 1 : 01Upīte Māra-3
 26Kovaļova Marina3 1 : 0Paščenko Irina-11
 14Drozda Darja3 1 : 0Kuzmane Gunta-6
-14Vološina Aleksandra 0 : 13Upīte Māra 36
Darja Drozda
Marina Kovaļova
3 1 : 0Gunta Kuzmane
Māra Upīte
 6Krūmiņa Laura3 1 : 0Paščenko Irina-2
-9Žuromska Margarita1 0 : 13Kuzmane Gunta 20
 12 Ieva Vēja3 1 : 0Upīte Māra-5
 6Krūmiņa Laura3 1 : 01Kuzmane Gunta-2
 26 Ieva Vēja3 1 : 01Paščenko Irina-11
 4Kovaļova Marina3 1 : 0Černauska Lauma-1
 2Drozda Darja3 1 : 0Indriksone Gunita
 8Vološina Aleksandra3 1 : 01Mazjāne Ieva-3
 2Drozda Darja3 1 : 01Černauska Lauma
-4 Ieva Vēja1 0 : 13Drozda Darja 10
 4Krūmiņa Laura3 1 : 0Vološina Aleksandra-1
 14Žuromska Margarita3 1 : 01Kovaļova Marina-6
 6Krūmiņa Laura3 1 : 01Drozda Darja-2
 20 Ieva Vēja3 1 : 02Kovaļova Marina-9
 14Žuromska Margarita3 1 : 02Vološina Aleksandra-6
 4Kuzmane Gunta3 1 : 0Černauska Lauma-1
 6Upīte Māra3 1 : 0Indriksone Gunita-2
 8Paščenko Irina3 1 : 0Mazjāne Ieva-3
 2Kuzmane Gunta3 1 : 0Indriksone Gunita