2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latgales atklātais komandu čempionāts 15.02.2009 0.50 75

Latgales atklātais komandu čempionāts 2009-02-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Bikuļčs Jānis270688Daugavpils (bez kluba) 5781-3778
2Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 3731-7724
3Bikuļčs Anatolijs090760Daugavpils (bez kluba) 3405 15420
4Vitānis Raimonds230955Daugavpils galda tenisa klubs 4378 16394
5Stefanovičs Eduards281180Daugavpils galda tenisa klubs 4353 2355
6Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 3330-2328
7Limans Voldemārs290450Preiļu rajona BJSS 5656-1655
8Burjakovs Oļegs251086Preiļu rajona BJSS 5690-5685
9Mūrnieks Ainārs080885Preiļu rajona BJSS 2500-5495
10Lutinskis Emīls260395Preiļu rajona BJSS 4561-7554
11Isajevs Anatolijs031166Preiļu rajona BJSS 2323-13310
12Zenovjevs Igors030793Preiļu rajona BJSS 1194 9203
13Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 4530 3533
14Stepanovs Oļegs260962Preiļi (bez kluba) 5299 6305
15Limanis Kristaps060690Preiļu rajona BJSS 60-140
16Beļakovs Pāvels240386Rēzekne (bez kluba) 428-1117
17Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports s/o 4553 5558
18Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 3557 11568
19Drjagunovs Dmitrijs030671Rebirs sports s/o 4337 4341
20Bistrovs Aleksejs300360Rebirs sports s/o 453 861
21Smirnovs Igors 160373Bez kluba 725 3156
22Smirnovs Oļegs120147Rēzekne (bez kluba) 41-40
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Daugavpils – 21
3 : 0
0
2 : 3
3 (5:3)1
2Preiļi – 20
0 : 3
1
3 : 1
3 (3:4)3
3Daugavpils – 11
3 : 2
0
1 : 3
3 (4:5)2
Daugavpils – 113Preiļi – 2
AVitānis Raimonds32Lutinskis EmīlsX
BGurtajute Vera03Ivanova ViktorijaY
DSVitānis Raimonds
Stefanovičs Eduards
03Ivanova Viktorija
Zenovjevs Igors
DS
AStefanovičs Eduards03Zenovjevs IgorsY
Daugavpils – 230Preiļi – 2
ABikuļčs Jānis31Lutinskis EmīlsX
BŠmagra Jurijs32Ivanova ViktorijaY
DSBikuļčs Jānis
Bikuļčs Anatolijs
30Ivanova Viktorija
Zenovjevs Igors
DS
Daugavpils – 132Daugavpils – 2
AVitānis Raimonds32Bikuļčs JānisX
BGurtajute Vera23Bikuļčs AnatolijsY
DSVitānis Raimonds
Stefanovičs Eduards
23Bikuļčs Anatolijs
Šmagra Jurijs
DS
AStefanovičs Eduards32Šmagra JurijsY
BGurtajute Vera31Bikuļčs JānisX
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Preiļi – 10
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Rēzekne – 11
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Rēzekne – 20
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
4Latgale0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
Preiļi – 130Latgale
ABurjakovs Oļegs30Limanis KristapsX
BLimans Voldemārs32Stepanovs OļegsY
DSBurjakovs Oļegs
Mūrnieks Ainārs
32Stepanovs Oļegs
Beļakovs Pāvels
DS
Rēzekne – 130Rēzekne – 2
ARešetņikovs Andrejs31Smirnovs OļegsX
BLosāns Bruno30Igors SmirnovsY
DSRešetņikovs Andrejs
Drjagunovs Dmitrijs
30Igors Smirnovs
Bistrovs Aleksejs
DS
Preiļi – 130Rēzekne – 2
ABurjakovs Oļegs30Bistrovs AleksejsX
BLimans Voldemārs30Igors SmirnovsY
DSBurjakovs Oļegs
Mūrnieks Ainārs
30Igors Smirnovs
Smirnovs Oļegs
DS
Rēzekne – 130Latgale
ARešetņikovs Andrejs32Stepanovs OļegsX
BDrjagunovs Dmitrijs32Beļakovs PāvelsY
DSRešetņikovs Andrejs
Losāns Bruno
30Beļakovs Pāvels
Limanis Kristaps
DS
Rēzekne – 131Preiļi – 1
ADrjagunovs Dmitrijs13Limans VoldemārsX
BLosāns Bruno30Burjakovs OļegsY
DSRešetņikovs Andrejs
Losāns Bruno
32Limans Voldemārs
Mūrnieks Ainārs
DS
ARešetņikovs Andrejs30Mūrnieks AinārsY
Latgale23Rēzekne – 2
ABeļakovs Pāvels03Igors SmirnovsX
BLimanis Kristaps03Bistrovs AleksejsY
DSStepanovs Oļegs
Beļakovs Pāvels
32Bistrovs Aleksejs
Smirnovs Oļegs
DS
AStepanovs Oļegs32Smirnovs OļegsY
BLimanis Kristaps03Igors SmirnovsX
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Daugavpils – 21
3 : 1
   1
3 : 0
41
2Preiļi – 10
1 : 3
      1 (1:3)3
3Daugavpils – 1      0
0 : 3
1 (0:3)4
4Rēzekne – 10
0 : 3
   1
3 : 0
32
Preiļi – 113Daugavpils – 2
ALimans Voldemārs13Bikuļčs AnatolijsX
BBurjakovs Oļegs03Bikuļčs JānisY
DSBurjakovs Oļegs
Mūrnieks Ainārs
30Bikuļčs Anatolijs
Šmagra Jurijs
DS
AMūrnieks Ainārs13Šmagra JurijsY
Daugavpils – 103Rēzekne – 1
AVitānis Raimonds23Drjagunovs DmitrijsX
BStefanovičs Eduards13Losāns BrunoY
DSVitānis Raimonds
Gurtajute Vera
13Rešetņikovs Andrejs
Losāns Bruno
DS
Daugavpils – 230Rēzekne – 1
ABikuļčs Jānis31Rešetņikovs AndrejsX
BBikuļčs Anatolijs30Drjagunovs DmitrijsY
DSBikuļčs Anatolijs
Šmagra Jurijs
31Rešetņikovs Andrejs
Losāns Bruno
DS
par 3. - 4. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Preiļi – 11
3 : 0
23
2Daugavpils – 10
0 : 3
14
Preiļi – 130Daugavpils – 1
ABurjakovs Oļegs31Stefanovičs EduardsX
BLimans Voldemārs31Vitānis RaimondsY
DSBurjakovs Oļegs
Mūrnieks Ainārs
31Vitānis Raimonds
Gurtajute Vera
DS
par 5. - 7. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Latgale0
2 : 3
0
1 : 3
27
2Rēzekne – 21
3 : 2
0
1 : 3
36
3Preiļi – 21
3 : 1
1
3 : 1
45
Rēzekne – 232Latgale
AIgors Smirnovs30Beļakovs PāvelsX
BBistrovs Aleksejs30Limanis KristapsY
DSBistrovs Aleksejs
Smirnovs Oļegs
23Stepanovs Oļegs
Beļakovs Pāvels
DS
ASmirnovs Oļegs23Stepanovs OļegsY
BIgors Smirnovs30Limanis KristapsX
Preiļi – 231Rēzekne – 2
AIsajevs Anatolijs13Igors SmirnovsX
BIvanova Viktorija30Smirnovs OļegsY
DSIvanova Viktorija
Lutinskis Emīls
31Igors Smirnovs
Bistrovs Aleksejs
DS
ALutinskis Emīls30Bistrovs AleksejsY
Preiļi – 231Latgale
AIsajevs Anatolijs03Stepanovs OļegsX
BLutinskis Emīls30Beļakovs PāvelsY
DSIvanova Viktorija
Lutinskis Emīls
30Stepanovs Oļegs
Limanis Kristaps
DS
AIvanova Viktorija30Limanis KristapsY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Daugavpils – 13 1 : 0Preiļi – 1
Daugavpils – 12 0 : 13Daugavpils – 1
Preiļi – 13 1 : 01Daugavpils – 1
-7Lutinskis Emīls2 0 : 13Vitānis Raimonds 9
 3Ivanova Viktorija3 1 : 0Gurtajute Vera-2
Viktorija Zabalujeva
Igors Zenovjevs
3 1 : 0Raimonds Vitānis
Eduards Stefanovičs
 9Zenovjevs Igors3 1 : 0Stefanovičs Eduards-7
 2Bikuļčs Jānis3 1 : 01Lutinskis Emīls-2
Šmagra Jurijs3 1 : 02Ivanova Viktorija
Jānis Bikuļčs
Anatolijs Bikuļčs
3 1 : 0Viktorija Zabalujeva
Igors Zenovjevs
-11Bikuļčs Jānis2 0 : 13Vitānis Raimonds 14
Bikuļčs Anatolijs3 1 : 02Gurtajute Vera
Anatolijs Bikuļčs
Jurijs Šmagra
3 1 : 02Raimonds Vitānis
Eduards Stefanovičs
-9Šmagra Jurijs2 0 : 13Stefanovičs Eduards 12
Bikuļčs Jānis1 0 : 13Gurtajute Vera
Preiļi – 11 0 : 13Rēzekne – 1
Preiļi – 13 1 : 0Rēzekne – 1
Preiļi – 13 1 : 0Latgale
Rēzekne – 13 1 : 0Rēzekne – 1
Rēzekne – 13 1 : 0Latgale
Rēzekne – 13 1 : 02Latgale
 1Burjakovs Oļegs3 1 : 0Limanis Kristaps
 2Limans Voldemārs3 1 : 02Stepanovs Oļegs-1
Oļegs Burjakovs
Ainārs Mūrnieks
3 1 : 02Oļegs Stepanovs
Pāvels Beļakovs
 1Rešetņikovs Andrejs3 1 : 01Smirnovs Oļegs
 1Losāns Bruno3 1 : 0Smirnovs Igors
Andrejs Rešetņikovs
Dmitrijs Drjagunovs
3 1 : 0Igors Smirnovs
Aleksejs Bistrovs
 1Burjakovs Oļegs3 1 : 0Bistrovs Aleksejs
 1Limans Voldemārs3 1 : 0Smirnovs Igors
Oļegs Burjakovs
Ainārs Mūrnieks
3 1 : 0Igors Smirnovs
Oļegs Smirnovs
 2Rešetņikovs Andrejs3 1 : 02Stepanovs Oļegs-2
 2Drjagunovs Dmitrijs3 1 : 02Beļakovs Pāvels-1
Andrejs Rešetņikovs
Bruno Losāns
3 1 : 0Pāvels Beļakovs
Kristaps Limanis
 2Limans Voldemārs3 1 : 01Drjagunovs Dmitrijs-1
-6Burjakovs Oļegs 0 : 13Losāns Bruno 8
Voldemārs Limanis
Ainārs Mūrnieks
2 0 : 13Andrejs Rešetņikovs
Bruno Losāns
-3Mūrnieks Ainārs 0 : 13Rešetņikovs Andrejs 4
 5Smirnovs Igors3 1 : 0Beļakovs Pāvels-5
 4Bistrovs Aleksejs3 1 : 0Limanis Kristaps-3
Aleksejs Bistrovs
Oļegs Smirnovs
2 0 : 13Oļegs Stepanovs
Pāvels Beļakovs
-2Smirnovs Oļegs2 0 : 13Stepanovs Oļegs 2
 5Smirnovs Igors3 1 : 0Limanis Kristaps-4
Daugavpils – 13 1 : 01Preiļi – 1
Daugavpils – 13 1 : 0Rēzekne – 1
Daugavpils – 1 0 : 13Rēzekne – 1
 11Bikuļčs Anatolijs3 1 : 01Limans Voldemārs-8
 4Bikuļčs Jānis3 1 : 0Burjakovs Oļegs-3
Anatolijs Bikuļčs
Jurijs Šmagra
0 : 13Oļegs Burjakovs
Ainārs Mūrnieks
 2Šmagra Jurijs3 1 : 01Mūrnieks Ainārs-2
-5Vitānis Raimonds2 0 : 13Drjagunovs Dmitrijs 6
-2Stefanovičs Eduards1 0 : 13Losāns Bruno 2
Raimonds Vitānis
Vera Gurtajute
1 0 : 13Andrejs Rešetņikovs
Bruno Losāns
 2Bikuļčs Jānis3 1 : 01Rešetņikovs Andrejs-2
 4Bikuļčs Anatolijs3 1 : 0Drjagunovs Dmitrijs-3
Anatolijs Bikuļčs
Jurijs Šmagra
3 1 : 01Andrejs Rešetņikovs
Bruno Losāns
Preiļi – 13 1 : 0Daugavpils – 1
 2Burjakovs Oļegs3 1 : 01Stefanovičs Eduards-1
 2Limans Voldemārs3 1 : 01Vitānis Raimonds-2
Oļegs Burjakovs
Ainārs Mūrnieks
3 1 : 01Raimonds Vitānis
Vera Gurtajute
Latgale2 0 : 13Rēzekne – 1
Latgale1 0 : 13Preiļi – 1
Rēzekne – 11 0 : 13Preiļi – 1
-5Beļakovs Pāvels 0 : 13Smirnovs Igors 5
-3Limanis Kristaps 0 : 13Bistrovs Aleksejs 4
Oļegs Stepanovs
Pāvels Beļakovs
3 1 : 02Aleksejs Bistrovs
Oļegs Smirnovs
 2Stepanovs Oļegs3 1 : 02Smirnovs Oļegs-2
-4Limanis Kristaps 0 : 13Smirnovs Igors 5
 11Smirnovs Igors3 1 : 01Isajevs Anatolijs-8
Smirnovs Oļegs 0 : 13Ivanova Viktorija
Igors Smirnovs
Aleksejs Bistrovs
1 0 : 13Viktorija Zabalujeva
Emīls Lutinskis
Bistrovs Aleksejs 0 : 13Lutinskis Emīls 1
 5Stepanovs Oļegs3 1 : 0Isajevs Anatolijs-5
Beļakovs Pāvels 0 : 13Lutinskis Emīls 1
Oļegs Stepanovs
Kristaps Limanis
0 : 13Viktorija Zabalujeva
Emīls Lutinskis
Limanis Kristaps 0 : 13Ivanova Viktorija