2019. gada 24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1994.-1995. dz. g. un jaunākas, meitenes 07.02.2009 0.50 43

LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1994.-1995. dz. g. un jaunākas, meitenes 2009-02-07 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6212 9221
2Veselova Elīna090994Jēkabpils SS 56 915
3Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 417 2117
4Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 4523 7530
5Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 3435 11446
6Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 41-90
7Venediktova Kristiāna020194Cēsu pilsētas Sporta skola 40-120
8Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 5127 5132
9Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 2141-8133
10Una Šķipare140495LSK "Dartija" 216 319
11Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 4551-2549
12Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 3288 2290
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola   0
2 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
46
2Jēkabpils rajona sporta skola   0
1 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
0
0 : 3
5 (2)4
3Iecavas novada sporta skola Dartija1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
0
0 : 3
   7 (9:6)3
4Cēsu pilsētas sporta skola1
3 : 1
0
0 : 3
0
0 : 3
   0
0 : 3
5 (1)5
5Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
   1
3 : 0
81
6GTK Laura1
3 : 0
1
3 : 0
   1
3 : 0
0
0 : 3
7 (9:3)2
Liepājas rajona sporta skola03GTK Laura
AAustere Agate Kate13Rusinova DianaX
B0wUlņirova AleksandraY
DS0wRusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
Jēkabpils rajona sporta skola03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
AElīna Veselova03Isajeva AlīnaX
BJekaterina Jekaraševa03Ivanova ViktorijaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija30Cēsu pilsētas sporta skola
AUna Šķipare30Venediktova KristiānaX
BLauciņa Līna30Lauberga Unda PaulaY
DSUna Šķipare
Lauciņa Līna
30Venediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
DS
Liepājas rajona sporta skola03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
AAustere Agate Kate03Ivanova ViktorijaX
B0wIsajeva AlīnaY
DS0wIsajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Cēsu pilsētas sporta skola03GTK Laura
ALauberga Unda Paula03Rusinova DianaX
BVenediktova Kristiāna03Ulņirova AleksandraY
DSVenediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
03Rusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
Jēkabpils rajona sporta skola13Iecavas novada sporta skola Dartija
AElīna Veselova31Ozoliņa DārtaX
BJekaterina Jekaraševa13Lauciņa LīnaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
23Ozoliņa Dārta
Lauciņa Līna
DS
AElīna Veselova03Lauciņa LīnaY
Liepājas rajona sporta skola13Cēsu pilsētas sporta skola
AAustere Agate Kate32Lauberga Unda PaulaX
B0wVenediktova KristiānaY
DS0wVenediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
DS
A0wLauberga Unda PaulaY
BAustere Agate Kate31Venediktova KristiānaX
Iecavas novada sporta skola Dartija03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
ALauciņa Līna23Ivanova ViktorijaX
BOzoliņa Dārta13Isajeva AlīnaY
DSOzoliņa Dārta
Lauciņa Līna
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Jēkabpils rajona sporta skola03GTK Laura
AJekaterina Jekaraševa03Ulņirova AleksandraX
BElīna Veselova03Rusinova DianaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
03Rusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
Liepājas rajona sporta skola23Iecavas novada sporta skola Dartija
AAustere Agate Kate30Una ŠķipareX
B0wLauciņa LīnaY
DS0wOzoliņa Dārta
Lauciņa Līna
DS
AAustere Agate Kate30Lauciņa LīnaY
B0wUna ŠķipareX
Jēkabpils rajona sporta skola30Cēsu pilsētas sporta skola
AElīna Veselova30Venediktova KristiānaX
BJekaterina Jekaraševa30Lauberga Unda PaulaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
30Venediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
DS
Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola30GTK Laura
AIvanova Viktorija31Ulņirova AleksandraX
BIsajeva Alīna31Rusinova DianaY
DSIsajeva Alīna
Ivanova Viktorija
32Rusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola-II2 0 : 13Iecavas novada SS Dartija – III
Liepājas rajona sporta skola-II1 0 : 13Cēsu pilsētas sporta skola – III
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13GTK LAURA - III
Jēkabpils rajona sporta skola1 0 : 13Iecavas novada SS Dartija – III
Jēkabpils rajona sporta skola3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Jēkabpils rajona sporta skola 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Jēkabpils rajona sporta skola 0 : 13GTK LAURA - III
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Cēsu pilsētas sporta skola – III 0 : 13GTK LAURA - III
Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola3 1 : 0GTK LAURA - III
-1Austere Agate Kate1 0 : 13Rusinova Diana 2
-1Veselova Elīna 0 : 13Isajeva Alīna 1
Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Ivanova Viktorija 1
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
 5Una Šķipare3 1 : 0Venediktova Kristiāna-4
 3Lauciņa Līna3 1 : 0Lauberga Unda Paula-3
Una Šķipare
Līna Lauciņa
3 1 : 0Kristiāna Venediktova
Unda Paula Lauberga
-1Austere Agate Kate 0 : 13Ivanova Viktorija 2
Lauberga Unda Paula 0 : 13Rusinova Diana 1
-2Venediktova Kristiāna 0 : 13Ulņirova Aleksandra 2
Kristiāna Venediktova
Unda Paula Lauberga
0 : 13Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova
 8Veselova Elīna3 1 : 01Ozoliņa Dārta-6
-3Jekaraševa Jekaterina1 0 : 13Lauciņa Līna 3
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
2 0 : 13Dārta Ozoliņa
Līna Lauciņa
-3Veselova Elīna 0 : 13Lauciņa Līna 3
 2Austere Agate Kate3 1 : 02Lauberga Unda Paula-2
 2Austere Agate Kate3 1 : 01Venediktova Kristiāna-2
-1Lauciņa Līna2 0 : 13Ivanova Viktorija 2
-2Ozoliņa Dārta1 0 : 13Isajeva Alīna 2
Dārta Ozoliņa
Līna Lauciņa
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
-2Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Ulņirova Aleksandra 2
Veselova Elīna 0 : 13Rusinova Diana 1
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
0 : 13Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova
 3Austere Agate Kate3 1 : 0Una Šķipare-2
 4Austere Agate Kate3 1 : 0Lauciņa Līna-3
 5Veselova Elīna3 1 : 0Venediktova Kristiāna-4
 5Jekaraševa Jekaterina3 1 : 0Lauberga Unda Paula-4
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
3 1 : 0Kristiāna Venediktova
Unda Paula Lauberga
 2Ivanova Viktorija3 1 : 01Ulņirova Aleksandra-2
 8Isajeva Alīna3 1 : 01Rusinova Diana-6
Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
3 1 : 02Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova