2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1996.-1997. dz. g. un jaunākas, meitenes 07.02.2009 0.50 42

LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1996.-1997. dz. g. un jaunākas, meitenes 2009-02-07 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 4110 9119
2Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 4203 6209
3Gruntiņa Mudīte220996Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40-160
4Raģele Kristīne Anna221296Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 49-63
5Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5293 14307
6Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 475-768
7Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 430 333
8Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 320-1010
9Pluce Alise170697LSK "Dartija" 357 663
10Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 497 11108
11Lase Madara190296Cēsu pilsētas Sporta skola 50 80
12Kārkliņa Agnese110796Cēsu pilsētas Sporta skola 40-60
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola      0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
36
2Kuldīgas rajona sporta skola   1
3 : 0
   0
2 : 3
1
3 : 1
5 (2)2
3Iecavas novada sporta skola Dartija – I   0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
   4 (2)4
4Cēsu pilsētas sporta skola1
3 : 2
   0
1 : 3
   0
0 : 3
4 (1)5
5GTK Laura1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
      61
6Iecavas novada sporta skola Dartija – II1
3 : 0
0
1 : 3
   1
3 : 0
   5 (1)3
Liepājas rajona sporta skola03Iecavas novada sporta skola Dartija – II
ARaģele Kristīne Anna13Pluce AliseX
BGruntiņa Mudīte03Taranda KarīnaY
DSRaģele Kristīne Anna
Gruntiņa Mudīte
03Pluce Alise
Taranda Karīna
DS
Kuldīgas rajona sporta skola23GTK Laura
AFrīdenberga Zane30Pivnjuka SofijaX
BDabra Sintija03Buļmeistere ArinaY
DSFrīdenberga Zane
Dabra Sintija
03Pivnjuka Sofija
Buļmeistere Arina
DS
AFrīdenberga Zane31Buļmeistere ArinaY
BDabra Sintija13Pivnjuka SofijaX
Iecavas novada sporta skola Dartija – I31Cēsu pilsētas sporta skola
AMežaka Lāsma30Kārkliņa AgneseX
BJanuševiča Sintija13Lase MadaraY
DSMežaka Lāsma
Januševiča Sintija
30Kārkliņa Agnese
Lase Madara
DS
AMežaka Lāsma31Lase MadaraY
Liepājas rajona sporta skola03GTK Laura
ARaģele Kristīne Anna03Buļmeistere ArinaX
BGruntiņa Mudīte03Pivnjuka SofijaY
DSRaģele Kristīne Anna
Gruntiņa Mudīte
03Pivnjuka Sofija
Buļmeistere Arina
DS
Cēsu pilsētas sporta skola03Iecavas novada sporta skola Dartija – II
ALase Madara13Taranda KarīnaX
BKārkliņa Agnese03Pluce AliseY
DSKārkliņa Agnese
Lase Madara
03Pluce Alise
Taranda Karīna
DS
Kuldīgas rajona sporta skola30Iecavas novada sporta skola Dartija – I
AFrīdenberga Zane30Mežaka LāsmaX
BDabra Sintija30Januševiča SintijaY
DSFrīdenberga Zane
Dabra Sintija
30Mežaka Lāsma
Januševiča Sintija
DS
Cēsu pilsētas sporta skola32Liepājas rajona sporta skola
ALase Madara30Gruntiņa MudīteX
BKārkliņa Agnese03Raģele Kristīne AnnaY
DSKārkliņa Agnese
Lase Madara
03Raģele Kristīne Anna
Gruntiņa Mudīte
DS
ALase Madara31Raģele Kristīne AnnaY
BKārkliņa Agnese31Gruntiņa MudīteX
Iecavas novada sporta skola Dartija – I03GTK Laura
AMežaka Lāsma03Pivnjuka SofijaX
BJanuševiča Sintija03Buļmeistere ArinaY
DSMežaka Lāsma
Januševiča Sintija
03Pivnjuka Sofija
Buļmeistere Arina
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – II13Kuldīgas rajona sporta skola
ATaranda Karīna32Dabra SintijaX
BPluce Alise13Frīdenberga ZaneY
DSPluce Alise
Taranda Karīna
03Frīdenberga Zane
Dabra Sintija
DS
ATaranda Karīna03Frīdenberga ZaneY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-2Januševiča Sintija 0 : 13Buļmeistere Arina 3
Lāsma Mežaka
Sintija Januševiča
0 : 13Sofija Pivnjuka
Arina Buļmeistere
-4Dabra Sintija2 0 : 13Taranda Karīna 5
 2Frīdenberga Zane3 1 : 01Pluce Alise-2
Zane Frīdenberga
Sintija Dabra
3 1 : 0Alise Pluce
Karīna Taranda
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Taranda Karīna-2
Liepājas rajona sporta skola2 0 : 13Cēsu pilsētas sporta skola
Liepājas rajona sporta skola 0 : 13GTK Laura
Liepājas rajona sporta skola 0 : 13Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Kuldīgas rajona sporta skola3 1 : 0Iecavas novada sporta skola Dartija – I
Kuldīgas rajona sporta skola2 0 : 13GTK Laura
Kuldīgas rajona sporta skola3 1 : 01Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Iecavas novada sporta skola Dartija – I3 1 : 01Cēsu pilsētas sporta skola
Iecavas novada sporta skola Dartija – I 0 : 13GTK Laura
Cēsu pilsētas sporta skola 0 : 13Iecavas novada sporta skola Dartija – II
-4Raģele Kristīne Anna1 0 : 13Pluce Alise 4
-3Gruntiņa Mudīte 0 : 13Taranda Karīna 4
Kristīne Anna Raģele
Mudīte Gruntiņa
0 : 13Alise Pluce
Karīna Taranda
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Pivnjuka Sofija-2
-3Dabra Sintija 0 : 13Buļmeistere Arina 3
Zane Frīdenberga
Sintija Dabra
0 : 13Sofija Pivnjuka
Arina Buļmeistere
 4Frīdenberga Zane3 1 : 01Buļmeistere Arina-3
-4Dabra Sintija1 0 : 13Pivnjuka Sofija 4
 4Mežaka Lāsma3 1 : 0Kārkliņa Agnese-4
-5Januševiča Sintija1 0 : 13Lase Madara 5
Lāsma Mežaka
Sintija Januševiča
3 1 : 0Agnese Kārkliņa
Madara Lase
 4Mežaka Lāsma3 1 : 01Lase Madara-4
-2Raģele Kristīne Anna 0 : 13Buļmeistere Arina 3
-3Gruntiņa Mudīte 0 : 13Pivnjuka Sofija 3
Kristīne Anna Raģele
Mudīte Gruntiņa
0 : 13Sofija Pivnjuka
Arina Buļmeistere
-3Lase Madara1 0 : 13Taranda Karīna 4
-3Kārkliņa Agnese 0 : 13Pluce Alise 4
Agnese Kārkliņa
Madara Lase
0 : 13Alise Pluce
Karīna Taranda
 2Frīdenberga Zane3 1 : 0Mežaka Lāsma-2
 4Dabra Sintija3 1 : 0Januševiča Sintija-3
Zane Frīdenberga
Sintija Dabra
3 1 : 0Lāsma Mežaka
Sintija Januševiča
-5Gruntiņa Mudīte 0 : 13Lase Madara 5
 5Raģele Kristīne Anna3 1 : 0Kārkliņa Agnese-4
Kristīne Anna Raģele
Mudīte Gruntiņa
3 1 : 0Agnese Kārkliņa
Madara Lase
-5Raģele Kristīne Anna1 0 : 13Lase Madara 5
-5Gruntiņa Mudīte1 0 : 13Kārkliņa Agnese 5
-3Mežaka Lāsma 0 : 13Pivnjuka Sofija 4