2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas komandu čempionāts, sievietes II līga 31.01.2009 2.00 101

Latvijas Republikas komandu čempionāts, sievietes II līga 2009-01-31 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Zivtiņa Sanita030587Sporta klubs "Universitātes sports" 10414 22436
2Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" 8268 87355
3Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 4327 22349
4Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 10462 61523
5Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 10361 74435
6Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 1029-1019
7Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 10474 77551
8Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 8177 111288
9Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 8184 19203
10Makhauri Insana270898Bez kluba 6408 88496
11Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 9379 17396
12Zērande Eva280688Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 987 794
13Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 10151 61212
14Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 10377-60317
15Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 888-2959
16Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 9151 35186
17Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 10244 27271
18Šimiene Inga210782_Bez kl 722 4062
19Zeltiņa Anita071177_Bez kl 237-829
20Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 10319 75394
 
sievietes II līga 1. - 6.
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1LU – US - III1
4 : 2
1
4 : 2
1
4 : 2
1
4 : 0
1
4 : 1
101
2Preiļi0
2 : 4
1
4 : 3
1
4 : 1
1
4 : 1
1
4 : 3
92
3GTK Laura - II0
2 : 4
0
3 : 4
1
4 : 0
1
4 : 0
1
4 : 2
83
4SK Lejaskurzemes sports0
2 : 4
0
1 : 4
0
0 : 4
1
4 : 1
0
1 : 4
6 (5:5, 8:17)5
5Skaistkalne / Bauskas BJSS0
0 : 4
0
1 : 4
0
0 : 4
0
1 : 4
1
4 : 1
6 (5:5, 6:17)6
6Tukuma SAK0
1 : 4
0
3 : 4
0
2 : 4
1
4 : 1
0
1 : 4
6 (5:5, 11:17)4
LU – US - III41Tukuma SAK
AZivtiņa Sanita30Birzniece AustraY
BInsana Makhauri30Skaidrīte ZāģereX
CZuja Simona30Inga ŠimieneZ
AZivtiņa Sanita03Skaidrīte ZāģereX
CZuja Simona30Birzniece AustraY
Preiļi41Skaistkalne / Bauskas BJSS
AIvanova Viktorija30Bagdone LindaY
BIsajeva Anastasija03Kalēja LaumaX
CIsajeva Alīna30Eņģele LiesmaZ
AIvanova Viktorija30Kalēja LaumaX
CIsajeva Alīna32Bagdone LindaY
BIsajeva Anastasija30Eņģele LiesmaZ
GTK Laura - II40SK Lejaskurzemes sports
ARusinova Diana31Štamere DaceY
BBuļmeistere Arina31Austere Agate KateX
CUlņirova Aleksandra30Zērande EvaZ
ARusinova Diana30Austere Agate KateX
LU – US - III40Skaistkalne / Bauskas BJSS
AZivtiņa Sanita30Bagdone LindaY
BInsana Makhauri32Kalēja LaumaX
CPavāre Laura30Eņģele LiesmaZ
AZivtiņa Sanita31Kalēja LaumaX
CPavāre Laura30Bagdone LindaY
Tukuma SAK41SK Lejaskurzemes sports
ASkaidrīte Zāģere30Zērande EvaY
BInga Šimiene23Štamere DaceX
CBirzniece Austra31Austere Agate KateZ
ASkaidrīte Zāģere31Štamere DaceX
CBirzniece Austra30Zērande EvaY
BInga Šimiene31Austere Agate KateZ
Preiļi43GTK Laura - II
AIvanova Viktorija30Buļmeistere ArinaY
BIsajeva Anastasija03Rusinova DianaX
CIsajeva Alīna30Ulņirova AleksandraZ
AIvanova Viktorija03Rusinova DianaX
CIsajeva Alīna31Buļmeistere ArinaY
BIsajeva Anastasija03Ulņirova AleksandraZ
DSIvanova Viktorija
Isajeva Alīna
31Rusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
SK Lejaskurzemes sports24LU – US - III
AZērande Eva03Zuja SimonaY
BAustere Agate Kate32Zivtiņa SanitaX
CŠtamere Dace23Pavāre LauraZ
AZērande Eva03Zivtiņa SanitaX
CŠtamere Dace32Zuja SimonaY
BAustere Agate Kate13Pavāre LauraZ
Skaistkalne / Bauskas BJSS04GTK Laura - II
ABagdone Linda13Ulņirova AleksandraY
BKalēja Lauma13Rusinova DianaX
CEņģele Liesma13Buļmeistere ArinaZ
ABagdone Linda03Rusinova DianaX
Tukuma SAK34Preiļi
ASkaidrīte Zāģere31Isajeva AlīnaY
BInga Šimiene03Ivanova ViktorijaX
CBirzniece Austra30Isajeva AnastasijaZ
ASkaidrīte Zāģere23Ivanova ViktorijaX
CBirzniece Austra03Isajeva AlīnaY
BInga Šimiene30Isajeva AnastasijaZ
DSSkaidrīte Zāģere
Birzniece Austra
13Ivanova Viktorija
Isajeva Anastasija
DS
LU – US - III42GTK Laura - II
AZivtiņa Sanita30Ulņirova AleksandraY
BInsana Makhauri30Rusinova DianaX
CPavāre Laura30Buļmeistere ArinaZ
AZivtiņa Sanita03Rusinova DianaX
CPavāre Laura13Ulņirova AleksandraY
BInsana Makhauri32Buļmeistere ArinaZ
Preiļi41SK Lejaskurzemes sports
AIvanova Viktorija30Austere Agate KateY
BIsajeva Anastasija03Štamere DaceX
CIsajeva Alīna30Zērande EvaZ
AIvanova Viktorija30Štamere DaceX
CIsajeva Alīna30Austere Agate KateY
BIsajeva Anastasija03Zērande EvaZ
Tukuma SAK14Skaistkalne / Bauskas BJSS
ASkaidrīte Zāģere23Bagdone LindaY
BBirzniece Austra23Kalēja LaumaX
CAnita Zeltiņa03Eņģele LiesmaZ
ASkaidrīte Zāģere30Kalēja LaumaX
CAnita Zeltiņa03Bagdone LindaY
BBirzniece Austra30Eņģele LiesmaZ
Preiļi24LU – US - III
AIvanova Viktorija31Zivtiņa SanitaY
BIsajeva Anastasija03Insana MakhauriX
CIsajeva Alīna30Pavāre LauraZ
AIvanova Viktorija13Insana MakhauriX
CIsajeva Alīna13Zivtiņa SanitaY
BIsajeva Anastasija03Pavāre LauraZ
GTK Laura - II42Tukuma SAK
ABuļmeistere Arina13Skaidrīte ZāģereY
BRusinova Diana30Inga ŠimieneX
CUlņirova Aleksandra13Birzniece AustraZ
ABuļmeistere Arina32Inga ŠimieneX
CUlņirova Aleksandra30Skaidrīte ZāģereY
BRusinova Diana32Birzniece AustraZ
Skaistkalne / Bauskas BJSS14SK Lejaskurzemes sports
ABagdone Linda23Štamere DaceY
BEņģele Liesma13Austere Agate KateX
CKalēja Lauma30Zērande EvaZ
ABagdone Linda03Austere Agate KateX
CKalēja Lauma13Štamere DaceY
BEņģele Liesma13Zērande EvaZ
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
LU – US - III4 1 : 02Preiļi
LU – US - III4 1 : 02GTK Laura - II
LU – US - III4 1 : 02SK Lejaskurzemes sports
LU – US - III4 1 : 0Skaistkalne / Bauskas BJSS
LU – US - III4 1 : 01Tukuma SAK
Preiļi4 1 : 03GTK Laura - II
Preiļi4 1 : 01SK Lejaskurzemes sports
Preiļi4 1 : 01Skaistkalne / Bauskas BJSS
Preiļi4 1 : 03Tukuma SAK
GTK Laura - II4 1 : 0SK Lejaskurzemes sports
GTK Laura - II4 1 : 0Skaistkalne / Bauskas BJSS
GTK Laura - II4 1 : 02Tukuma SAK
SK Lejaskurzemes sports4 1 : 01Skaistkalne / Bauskas BJSS
SK Lejaskurzemes sports1 0 : 14Tukuma SAK
Skaistkalne / Bauskas BJSS4 1 : 01Tukuma SAK
 10Zivtiņa Sanita3 1 : 0Birzniece Austra-4
 14Insana Makhauri3 1 : 0Skaidrīte Zāģere-6
 6Zuja Simona3 1 : 0Inga Šimiene-2
-11Zivtiņa Sanita 0 : 13Skaidrīte Zāģere 26
 14Zuja Simona3 1 : 0Birzniece Austra-6
 14Ivanova Viktorija3 1 : 0Bagdone Linda-6
-5Isajeva Anastasija 0 : 13Kalēja Lauma 12
 8Isajeva Alīna3 1 : 0Eņģele Liesma-3
 6Ivanova Viktorija3 1 : 0Kalēja Lauma-2
 20Isajeva Alīna3 1 : 02Bagdone Linda-9
 26Isajeva Anastasija3 1 : 0Eņģele Liesma-11
 14Rusinova Diana3 1 : 01Štamere Dace-6
 16Buļmeistere Arina3 1 : 01Austere Agate Kate-7
 14Ulņirova Aleksandra3 1 : 0Zērande Eva-6
 6Rusinova Diana3 1 : 0Austere Agate Kate-2
 16Zivtiņa Sanita3 1 : 0Bagdone Linda-7
 8Insana Makhauri3 1 : 02Kalēja Lauma-3
 10Pavāre Laura3 1 : 0Eņģele Liesma-4
 8Zivtiņa Sanita3 1 : 01Kalēja Lauma-3
 30Pavāre Laura3 1 : 0Bagdone Linda-12
-3Zērande Eva 0 : 13Skaidrīte Zāģere 8
 6Štamere Dace3 1 : 02Inga Šimiene-2
-6Austere Agate Kate1 0 : 13Birzniece Austra 14
-11Štamere Dace1 0 : 13Skaidrīte Zāģere 26
-4Zērande Eva 0 : 13Birzniece Austra 10
-12Austere Agate Kate1 0 : 13Inga Šimiene 30
 8Ivanova Viktorija3 1 : 0Buļmeistere Arina-3
-1Isajeva Anastasija 0 : 13Rusinova Diana 4
 10Isajeva Alīna3 1 : 0Ulņirova Aleksandra-4
-8Ivanova Viktorija 0 : 13Rusinova Diana 18
 10Isajeva Alīna3 1 : 01Buļmeistere Arina-4
-5Isajeva Anastasija 0 : 13Ulņirova Aleksandra 12
Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
3 1 : 01Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova
 8Zuja Simona3 1 : 0Zērande Eva-3
-16Zivtiņa Sanita2 0 : 13Austere Agate Kate 42
 30Pavāre Laura3 1 : 02Štamere Dace-12
 6Zivtiņa Sanita3 1 : 0Zērande Eva-2
-6Zuja Simona2 0 : 13Štamere Dace 14
 12Pavāre Laura3 1 : 01Austere Agate Kate-5
 42Ulņirova Aleksandra3 1 : 01Bagdone Linda-16
 6Rusinova Diana3 1 : 01Kalēja Lauma-2
 14Buļmeistere Arina3 1 : 01Eņģele Liesma-6
 14Rusinova Diana3 1 : 0Bagdone Linda-6
-10Isajeva Alīna1 0 : 13Skaidrīte Zāģere 22
 4Ivanova Viktorija3 1 : 0Inga Šimiene-1
-3Isajeva Anastasija 0 : 13Birzniece Austra 8
 12Ivanova Viktorija3 1 : 02Skaidrīte Zāģere-5
 12Isajeva Alīna3 1 : 0Birzniece Austra-5
-9Isajeva Anastasija 0 : 13Inga Šimiene 20
Viktorija Zabalujeva
Anastasija Isajeva
3 1 : 01Skaidrīte Zāģere
Austra Birzniece
 8Zivtiņa Sanita3 1 : 0Ulņirova Aleksandra-3
 26Insana Makhauri3 1 : 0Rusinova Diana-11
 14Pavāre Laura3 1 : 0Buļmeistere Arina-6
-6Zivtiņa Sanita 0 : 13Rusinova Diana 14
-11Pavāre Laura1 0 : 13Ulņirova Aleksandra 26
 8Insana Makhauri3 1 : 02Buļmeistere Arina-3
 6Ivanova Viktorija3 1 : 0Austere Agate Kate-2
-2Isajeva Anastasija 0 : 13Štamere Dace 6
 8Isajeva Alīna3 1 : 0Zērande Eva-3
 14Ivanova Viktorija3 1 : 0Štamere Dace-6
 8Isajeva Alīna3 1 : 0Austere Agate Kate-3
-6Isajeva Anastasija 0 : 13Zērande Eva 14
 14Bagdone Linda3 1 : 02Skaidrīte Zāģere-6
 26Kalēja Lauma3 1 : 02Birzniece Austra-11
 14Eņģele Liesma3 1 : 0Anita Zeltiņa-6
-4Kalēja Lauma 0 : 13Skaidrīte Zāģere 10
 6Bagdone Linda3 1 : 0Anita Zeltiņa-2
-4Eņģele Liesma 0 : 13Birzniece Austra 10
-7Zivtiņa Sanita1 0 : 13Ivanova Viktorija 16
 6Insana Makhauri3 1 : 0Isajeva Anastasija-2
-6Pavāre Laura 0 : 13Isajeva Alīna 14
 26Insana Makhauri3 1 : 01Ivanova Viktorija-11
 14Zivtiņa Sanita3 1 : 01Isajeva Alīna-6
 8Pavāre Laura3 1 : 0Isajeva Anastasija-3
-5Buļmeistere Arina1 0 : 13Skaidrīte Zāģere 12
 4Rusinova Diana3 1 : 0Inga Šimiene-1
-6Ulņirova Aleksandra1 0 : 13Birzniece Austra 14
 10Buļmeistere Arina3 1 : 02Inga Šimiene-4
 30Ulņirova Aleksandra3 1 : 0Skaidrīte Zāģere-12
 8Rusinova Diana3 1 : 02Birzniece Austra-3
 18Štamere Dace3 1 : 02Bagdone Linda-8
 14Austere Agate Kate3 1 : 01Eņģele Liesma-6
-6Zērande Eva 0 : 13Kalēja Lauma 14
 42Austere Agate Kate3 1 : 0Bagdone Linda-16
 8Štamere Dace3 1 : 01Kalēja Lauma-3
 20Zērande Eva3 1 : 01Eņģele Liesma-9