2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas komandu čempionāts, vīrieši III līga, I apakšgrupa 31.01.2009 1.00 92

Latvijas Republikas komandu čempionāts, vīrieši III līga, I apakšgrupa 2009-01-31 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Žikars Ervins170987Preiļu rajona BJSS 7976-126850
2Lutinskis Emīls260395Preiļu rajona BJSS 9598-18580
3Isajevs Anatolijs031166Preiļu rajona BJSS 7361-38323
4Zenovjevs Igors030793Preiļu rajona BJSS 3182 16198
5Šuvalovs Ivars280168Kuldīgas raj. skolēnu nams 8823 10833
6Avdjukevičs Jānis050976Kuldīga (bez kluba) 6426 32458
7Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 9691 21712
8Kārkliņš Aivars (Kuldīga)220455Kuldīga (bez kluba) 1136 10146
9Kapellers Ivars110352Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 9730 21751
10Ozols Jānis (49.dz.g.)210649Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 9624 50674
11Blauzde Aivars300756Sporta klubs "Liepājas Metalurgs" 8284 88372
12Ģiedris Normunds271278Bauskas rajona BJSS 7529 16545
13Štubis Guntars081182Latvijas US 8423-31392
14Simaško Artis191089Bauskas rajona BJSS 6422 30452
15Simaško Edgars100491Bauskas rajona BJSS 3211 9220
16Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 9380 29409
17Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 8140-1139
18Kušnirevs Vladislavs200394Galda tenisa klubs "Laura" 7146-30116
19Lesničenoks Jānis140588Galda tenisa klubs "LV-22" 1237 7244
20Kogans Eduards170487Rīgas 37.vidusskola 101245 101255
21Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 6329 5334
22Cīrulis Armands260288Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 7640 19659
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1RTU SK0
3 : 4
1
4 : 0
0
2 : 4
1
4 : 0
1
4 : 0
83
2GTK Kuldīga1
4 : 3
1
4 : 0
0
3 : 4
1
4 : 0
1
4 : 0
92
3Preiļu RSS - II0
0 : 4
0
0 : 4
0
2 : 4
0
1 : 4
1
4 : 2
65
4SK Lejaskurzemes sports - I1
4 : 2
1
4 : 3
1
4 : 2
1
4 : 0
1
4 : 0
101
5Skaistkalne0
0 : 4
0
0 : 4
1
4 : 1
0
0 : 4
1
4 : 3
74
6GTK LAURA - V0
0 : 4
0
0 : 4
0
2 : 4
0
0 : 4
0
3 : 4
56
RTU SK40GTK LAURA - V
AKogans Eduards30Aleksejs ČugunovsY
BCīrulis Armands30Aņisimovs ŅikitaX
CLesničenoks Jānis32Kušnirevs VladislavsZ
AKogans Eduards30Aņisimovs ŅikitaX
GTK Kuldīga40Skaistkalne
AŠuvalovs Ivars31Ģiedris NormundsY
BTemjaševs Leonīds30Guntars ŠtubisX
CAvdjukevičs Jānis30Simaško ArtisZ
AŠuvalovs Ivars30Guntars ŠtubisX
SK Lejaskurzemes sports - I42Preiļu RSS - II
AKapellers Ivars23Lutinskis EmīlsY
BOzols Jānis (49.dz.g.)31Žikars ErvinsX
CBlauzde Aivars30Isajevs AnatolijsZ
AKapellers Ivars32Žikars ErvinsX
CBlauzde Aivars23Lutinskis EmīlsY
BOzols Jānis (49.dz.g.)30Isajevs AnatolijsZ
RTU SK40Skaistkalne
AKogans Eduards30Simaško ArtisY
BCīrulis Armands32Ģiedris NormundsX
CDibaņins Valērijs31Guntars ŠtubisZ
AKogans Eduards30Ģiedris NormundsX
SK Lejaskurzemes sports - I40GTK LAURA - V
AOzols Jānis (49.dz.g.)30Kušnirevs VladislavsY
BKapellers Ivars30Aleksejs ČugunovsX
CBlauzde Aivars32Aņisimovs ŅikitaZ
AOzols Jānis (49.dz.g.)30Aleksejs ČugunovsX
Preiļu RSS - II04GTK Kuldīga
ALutinskis Emīls13Šuvalovs IvarsY
BZenovjevs Igors03Temjaševs LeonīdsX
CŽikars Ervins23Avdjukevičs JānisZ
ALutinskis Emīls23Temjaševs LeonīdsX
SK Lejaskurzemes sports - I42RTU SK
AOzols Jānis (49.dz.g.)31Cīrulis ArmandsY
BKapellers Ivars03Kogans EduardsX
CBlauzde Aivars30Dibaņins ValērijsZ
AOzols Jānis (49.dz.g.)23Kogans EduardsX
CBlauzde Aivars30Cīrulis ArmandsY
BKapellers Ivars30Dibaņins ValērijsZ
Preiļu RSS - II14Skaistkalne
AŽikars Ervins23Simaško ArtisY
BIsajevs Anatolijs13Ģiedris NormundsX
CLutinskis Emīls32Guntars ŠtubisZ
AŽikars Ervins03Ģiedris NormundsX
CLutinskis Emīls13Simaško EdgarsY
BIsajevs Anatolijs03Guntars ŠtubisZ
GTK LAURA - V04GTK Kuldīga
AAņisimovs Ņikita13Šuvalovs IvarsY
BAleksejs Čugunovs13Temjaševs LeonīdsX
CKušnirevs Vladislavs03Kārkliņš Aivars (Kuldīga)Z
AAņisimovs Ņikita03Temjaševs LeonīdsX
RTU SK40Preiļu RSS - II
AKogans Eduards30Lutinskis EmīlsY
BCīrulis Armands32Žikars ErvinsX
CDibaņins Valērijs31Isajevs AnatolijsZ
AKogans Eduards30Žikars ErvinsX
GTK Kuldīga34SK Lejaskurzemes sports - I
AŠuvalovs Ivars31Ozols Jānis (49.dz.g.)Y
BTemjaševs Leonīds13Kapellers IvarsX
CAvdjukevičs Jānis13Blauzde AivarsZ
AŠuvalovs Ivars31Kapellers IvarsX
CAvdjukevičs Jānis03Ozols Jānis (49.dz.g.)Y
BTemjaševs Leonīds31Blauzde AivarsZ
DSŠuvalovs Ivars
Temjaševs Leonīds
03Ozols Jānis (49.dz.g.)
Kapellers Ivars
DS
Skaistkalne43GTK LAURA - V
ASimaško Edgars03Aleksejs ČugunovsY
BGuntars Štubis13Aņisimovs ŅikitaX
CSimaško Artis31Kušnirevs VladislavsZ
ASimaško Edgars03Aņisimovs ŅikitaX
CSimaško Artis31Aleksejs ČugunovsY
BGuntars Štubis31Kušnirevs VladislavsZ
DSSimaško Artis
Guntars Štubis
30Aņisimovs Ņikita
Aleksejs Čugunovs
DS
RTU SK34GTK Kuldīga
AKogans Eduards31Avdjukevičs JānisY
BCīrulis Armands31Šuvalovs IvarsX
CDibaņins Valērijs03Temjaševs LeonīdsZ
AKogans Eduards32Šuvalovs IvarsX
CDibaņins Valērijs23Avdjukevičs JānisY
BCīrulis Armands13Temjaševs LeonīdsZ
DSKogans Eduards
Cīrulis Armands
13Šuvalovs Ivars
Temjaševs Leonīds
DS
Preiļu RSS - II42GTK LAURA - V
ALutinskis Emīls31Kušnirevs VladislavsY
BIsajevs Anatolijs23Aņisimovs ŅikitaX
CZenovjevs Igors31Aleksejs ČugunovsZ
ALutinskis Emīls23Aņisimovs ŅikitaX
CZenovjevs Igors31Kušnirevs VladislavsY
BIsajevs Anatolijs30Aleksejs ČugunovsZ
Skaistkalne04SK Lejaskurzemes sports - I
AĢiedris Normunds23Ozols Jānis (49.dz.g.)Y
BSimaško Artis03Kapellers IvarsX
CGuntars Štubis13Blauzde AivarsZ
AĢiedris Normunds03Kapellers IvarsX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 7Temjaševs Leonīds3 1 : 02Lutinskis Emīls-6
-9Cīrulis Armands1 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 10
 1Kogans Eduards3 1 : 0Kapellers Ivars
-10Dibaņins Valērijs 0 : 13Blauzde Aivars 11
 1Kogans Eduards3 1 : 02Jānis (49.dz.g.) Ozols
-18Cīrulis Armands 0 : 13Blauzde Aivars 24
-1Dibaņins Valērijs 0 : 13Kapellers Ivars 2
-25Žikars Ervins2 0 : 13Simaško Artis 32
-4Isajevs Anatolijs1 0 : 13Ģiedris Normunds 5
 5Lutinskis Emīls3 1 : 02Guntars Štubis-4
-21Žikars Ervins 0 : 13Ģiedris Normunds 28
-18Lutinskis Emīls1 0 : 13Simaško Edgars 24
-6Isajevs Anatolijs 0 : 13Guntars Štubis 7
 2Šuvalovs Ivars3 1 : 01Aņisimovs Ņikita-1
 1Temjaševs Leonīds3 1 : 01Aleksejs Čugunovs
 103 1 : 0Kušnirevs Vladislavs-9
 3Temjaševs Leonīds3 1 : 0Aņisimovs Ņikita-2
 1Kogans Eduards3 1 : 0Lutinskis Emīls
 24Cīrulis Armands3 1 : 02Žikars Ervins-18
 11Dibaņins Valērijs3 1 : 01Isajevs Anatolijs-10
 4Kogans Eduards3 1 : 0Žikars Ervins-3
 5Šuvalovs Ivars3 1 : 01Jānis (49.dz.g.) Ozols-4
-7Temjaševs Leonīds1 0 : 13Kapellers Ivars 8
-12Avdjukevičs Jānis1 0 : 13Blauzde Aivars 15
 7Šuvalovs Ivars3 1 : 01Kapellers Ivars-6
-4Avdjukevičs Jānis 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 5
 2Temjaševs Leonīds3 1 : 01Blauzde Aivars-1
Ivars Šuvalovs
Leonīds Temjaševs
0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols
Ivars Kapellers
-11Simaško Edgars 0 : 13Aleksejs Čugunovs 13
-10Guntars Štubis1 0 : 13Aņisimovs Ņikita 11
 4Simaško Artis3 1 : 01Kušnirevs Vladislavs-3
-4Simaško Edgars 0 : 13Aņisimovs Ņikita 5
 4Simaško Artis3 1 : 01Aleksejs Čugunovs-3
 4Guntars Štubis3 1 : 01Kušnirevs Vladislavs-3
Artis Simaško
Guntars Štubis
3 1 : 0Ņikita Aņisimovs
Aleksejs Čugunovs
Kogans Eduards3 1 : 01Avdjukevičs Jānis
 18Cīrulis Armands3 1 : 01Šuvalovs Ivars-14
-2Dibaņins Valērijs 0 : 13Temjaševs Leonīds 3
 2Kogans Eduards3 1 : 02Šuvalovs Ivars-1
-6Dibaņins Valērijs2 0 : 13Avdjukevičs Jānis 7
-6Cīrulis Armands1 0 : 13Temjaševs Leonīds 7
Eduards Kogans
Armands Cīrulis
1 0 : 13Ivars Šuvalovs
Leonīds Temjaševs
 2Lutinskis Emīls3 1 : 01Kušnirevs Vladislavs-1
-8Isajevs Anatolijs2 0 : 13Aņisimovs Ņikita 9
 8Zenovjevs Igors3 1 : 01Aleksejs Čugunovs-7
-16Lutinskis Emīls2 0 : 13Aņisimovs Ņikita 21
 8Zenovjevs Igors3 1 : 01Kušnirevs Vladislavs-7
 4Isajevs Anatolijs3 1 : 0Aleksejs Čugunovs-3
 7Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 02Ģiedris Normunds-6
 3Kapellers Ivars3 1 : 0Simaško Artis-2
 15Blauzde Aivars3 1 : 01Guntars Štubis-12
 4Kapellers Ivars3 1 : 0Ģiedris Normunds-3
RTU SK3 0 : 14GTK Kuldīga
RTU SK4 1 : 0Preiļu RSS - II
RTU SK2 0 : 14SK Lejaskurzemes sports - I
RTU SK4 1 : 0Skaistkalne
RTU SK4 1 : 0GTK LAURA - V
GTK Kuldīga4 1 : 0Preiļu RSS - II
GTK Kuldīga3 0 : 14SK Lejaskurzemes sports - I
GTK Kuldīga4 1 : 0Skaistkalne
GTK Kuldīga4 1 : 0GTK LAURA - V
Preiļu RSS - II2 0 : 14SK Lejaskurzemes sports - I
Preiļu RSS - II1 0 : 14Skaistkalne
Preiļu RSS - II4 1 : 02GTK LAURA - V
SK Lejaskurzemes sports - I4 1 : 0Skaistkalne
SK Lejaskurzemes sports - I4 1 : 0GTK LAURA - V
Skaistkalne4 1 : 03GTK LAURA - V
Kogans Eduards3 1 : 0Aleksejs Čugunovs
 4Cīrulis Armands3 1 : 0Aņisimovs Ņikita-3
 7Lesničenoks Jānis3 1 : 02Kušnirevs Vladislavs-6
Kogans Eduards3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
 4Šuvalovs Ivars3 1 : 01Ģiedris Normunds-3
 4Temjaševs Leonīds3 1 : 0Guntars Štubis-3
 9Avdjukevičs Jānis3 1 : 0Simaško Artis-8
 3Šuvalovs Ivars3 1 : 0Guntars Štubis-2
 15Lutinskis Emīls3 1 : 02Kapellers Ivars-12
-18Žikars Ervins1 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 24
-11Isajevs Anatolijs 0 : 13Blauzde Aivars 13
-16Žikars Ervins2 0 : 13Kapellers Ivars 21
 3Lutinskis Emīls3 1 : 02Blauzde Aivars-2
-3Isajevs Anatolijs 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 4
Kogans Eduards3 1 : 0Simaško Artis
 6Cīrulis Armands3 1 : 02Ģiedris Normunds-5
 13Dibaņins Valērijs3 1 : 01Guntars Štubis-11
 1Kogans Eduards3 1 : 0Ģiedris Normunds
 2Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 0Kušnirevs Vladislavs-1
 1Kapellers Ivars3 1 : 0Aleksejs Čugunovs
 13Blauzde Aivars3 1 : 02Aņisimovs Ņikita-11
 2Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 0Aleksejs Čugunovs-1
 4Šuvalovs Ivars3 1 : 01Lutinskis Emīls-3
 1Temjaševs Leonīds3 1 : 0Zenovjevs Igors
 32Avdjukevičs Jānis3 1 : 02Žikars Ervins-25