2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR čempionāts "C" grupā (1996.g.dz. un jaunāki), finālspēles meitenes 25.01.2009 1.00 18

LR čempionāts "C" grupā (1996.g.dz. un jaunāki), finālspēles meitenes 2009-01-25 08:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 5199 5204
2Makhauri Insana270898Bez kluba 5398 10408
3Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 5450 24474
4Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 5166 18184
5Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4302-9293
6Pluce Alise170697LSK "Dartija" 456 157
7Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 499-297
8Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 498-2771
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rusinova Diana1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Frīdenberga Zane0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
3Majorova Viktorija0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
4Taranda Karīna0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
34
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Insana Makhauri1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Buļmeistere Arina0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Pluce Alise0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
43
4Šīmane Beate0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
par 1. - 2. vietu
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Buļmeistere Arina
Rusinova Diana
Majorova Viktorija
Insana Makhauri
Insana Makhauri
par 3. - 4. vietu
Buļmeistere Arina
Buļmeistere Arina
Majorova Viktorija
par 5. - 6. vietu
Frīdenberga Zane
Frīdenberga Zane
Pluce Alise
par 7. - 8. vietu
Taranda Karīna
Taranda Karīna
Šīmane Beate
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 6Rusinova Diana3 1 : 01Frīdenberga Zane-5
 4Rusinova Diana3 1 : 0Majorova Viktorija-3
 3Rusinova Diana3 1 : 0Taranda Karīna-2
-12Frīdenberga Zane 0 : 13Majorova Viktorija 15
 4Frīdenberga Zane3 1 : 01Taranda Karīna-3
 7Majorova Viktorija3 1 : 0Taranda Karīna-6
 4Insana Makhauri3 1 : 02Buļmeistere Arina-3
 3Insana Makhauri3 1 : 0Pluce Alise-2
 4Insana Makhauri3 1 : 0Šīmane Beate-3
 6Buļmeistere Arina3 1 : 02Pluce Alise-5
 7Buļmeistere Arina3 1 : 0Šīmane Beate-6
 11Pluce Alise3 1 : 0Šīmane Beate-10
 4Rusinova Diana 1 : 0Buļmeistere Arina-3
-4Majorova Viktorija 0 : 1Insana Makhauri 5
 7Rusinova Diana 1 : 0Insana Makhauri-6
 11Buļmeistere Arina 1 : 0Majorova Viktorija-10
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Pluce Alise-3
 9Taranda Karīna 1 : 0Šīmane Beate-8