2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas 2008. gada čempionāts, sievietes 15.11.2008 1.50 47

Rīgas 2008. gada čempionāts, sievietes 2008-11-15 14:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 61493 121505
2Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 5750 8758
3Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 6677-15662
4Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 686-1967
5Bogdanova Baiba200387STSS 61263 91272
6Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 6760 16776
7Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 6431 60491
8Makhauri Insana270898Bez kluba 6370-9361
9Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 61094 151109
10 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 5788-5783
11Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 6421-13408
12Rjabkova Marina070582Galda tenisa klubs "OLIISA" 655 1368
13Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 6865 9874
14Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 6839 29868
15Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 6263 58321
16Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 6128 1129
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kartuzova Olga11131
2Kovaļova Marina01122
3Upīte Māra00113
4Pivnjuka Sofija00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Baiba Bogdasarova11131
2Vološina Aleksandra01122
3Homiča Aldona00113
4Insana Makhauri00004
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Opincāne Anžela11131
2 Ieva Vēja01122
3Rusinova Diana00113
4Rjabkova Marina00004
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Drozda Darja01122
2Kuzmane Gunta11131
3Skaidrīte Zāģere00113
4Buļmeistere Arina00004
par 1. - 2. vietu
Kartuzova Olga
Kartuzova Olga
Ieva Vēja
Kartuzova Olga
Vološina Aleksandra
Kuzmane Gunta
Kuzmane Gunta
Kartuzova Olga
Opincāne Anžela
Opincāne Anžela
Drozda Darja
Baiba Bogdasarova
Kovaļova Marina
Baiba Bogdasarova
Baiba Bogdasarova
par 3. - 4. vietu
Kuzmane Gunta
Opincāne Anžela
Opincāne Anžela
par 5. - 6. vietu
Ieva Vēja
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Drozda Darja
Drozda Darja
Drozda Darja
Kovaļova Marina
par 7. - 8. vietu
Ieva Vēja
(w) Ieva Vēja
Kovaļova Marina
par 9. - 10. vietu
Upīte Māra
Upīte Māra
Rjabkova Marina
Upīte Māra
Insana Makhauri
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Homiča Aldona
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Buļmeistere Arina
Homiča Aldona
Pivnjuka Sofija
Homiča Aldona
Homiča Aldona
par 11. - 12. vietu
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Rusinova Diana
par 13. - 14. vietu
Rjabkova Marina
Insana Makhauri
Insana Makhauri
Insana Makhauri
Buļmeistere Arina
Buļmeistere Arina
Pivnjuka Sofija
par 15. - 16. vietu
Rjabkova Marina
Rjabkova Marina
Pivnjuka Sofija
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Kartuzova Olga 1 : 0Kovaļova Marina
Kartuzova Olga 1 : 0Upīte Māra
 11Kovaļova Marina 1 : 0Upīte Māra-6
Kartuzova Olga 1 : 0Pivnjuka Sofija
 2Kovaļova Marina 1 : 0Pivnjuka Sofija
 2Upīte Māra 1 : 0Pivnjuka Sofija
 2Baiba Bogdasarova 1 : 0Vološina Aleksandra
Baiba Bogdasarova 1 : 0Homiča Aldona
 5Vološina Aleksandra 1 : 0Homiča Aldona-2
Baiba Bogdasarova 1 : 0Insana Makhauri
 5Vološina Aleksandra 1 : 0Insana Makhauri-2
 11Homiča Aldona 1 : 0Insana Makhauri-6
 5Opincāne Anžela 1 : 0 Ieva Vēja-2
 2Opincāne Anžela 1 : 0Rusinova Diana
 5 Ieva Vēja 1 : 0Rusinova Diana-2
Opincāne Anžela 1 : 0Rjabkova Marina
 2 Ieva Vēja 1 : 0Rjabkova Marina
 5Rusinova Diana 1 : 0Rjabkova Marina-2
-10Drozda Darja 0 : 1Kuzmane Gunta 17
 2Drozda Darja 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 2Kuzmane Gunta 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 2Drozda Darja 1 : 0Buļmeistere Arina
 2Kuzmane Gunta 1 : 0Buļmeistere Arina
 9Skaidrīte Zāģere 1 : 0Buļmeistere Arina-5
 2Kartuzova Olga 1 : 0 Ieva Vēja
-6Vološina Aleksandra 0 : 1Kuzmane Gunta 11
 6Opincāne Anžela 1 : 0Drozda Darja-3
Kovaļova Marina 0 : 1Baiba Bogdasarova 2
 2Kartuzova Olga 1 : 0Kuzmane Gunta
-4Opincāne Anžela 0 : 1Baiba Bogdasarova 8
 6Kartuzova Olga 1 : 0Baiba Bogdasarova-3
-3Kuzmane Gunta 0 : 1Opincāne Anžela 6
-10 Ieva Vēja 0 : 1Vološina Aleksandra 17
 9Drozda Darja 1 : 0Kovaļova Marina-5
-5Vološina Aleksandra 0 : 1Drozda Darja 9
 2Upīte Māra 1 : 0Rjabkova Marina
-12Insana Makhauri 0 : 1Skaidrīte Zāģere 23
 6Rusinova Diana 1 : 0Buļmeistere Arina-3
-2Pivnjuka Sofija 0 : 1Homiča Aldona 5
 3Upīte Māra 1 : 0Skaidrīte Zāģere-1
-8Rusinova Diana 0 : 1Homiča Aldona 14
-16Upīte Māra 0 : 1Homiča Aldona 32
 27Skaidrīte Zāģere 1 : 0Rusinova Diana-14
-2Rjabkova Marina 0 : 1Insana Makhauri 5
 12Buļmeistere Arina 1 : 0Pivnjuka Sofija-7
 6Insana Makhauri 1 : 0Buļmeistere Arina-3
 17Rjabkova Marina 1 : 0Pivnjuka Sofija-10