2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 2008. gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā, priekšsacīkstes meitenēm 03.05.2008 1.00 82

Latvijas 2008. gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā, priekšsacīkstes meitenēm 2008-05-03 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5765 6771
2Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 4842 3845
3Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 4680 8688
4Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 8391-8383
5Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 7369 9378
6Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 7502 4506
7Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 8145 33178
8Norvaiša Evija180191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 943 3174
9Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 798 33131
10Latakaite Ilze160492SK LKS 1030 535
11Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 5643 12655
12Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 8526 21547
13Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 7338-12326
14Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 8297 17314
15Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 1066-462
16Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 788-484
17Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 7157-4153
18Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 892 35127
19Beitāne Alīna120992Galda tenisa klubs "OLIISA" 857-750
20Nolberga Madara180591LSK "Dartija" 814-420
21Lipska Jolanta290191LSK "Dartija" 91-60
22Gāga Agnese071190LSK "Dartija" 104-390
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Drozda Darja1111
2Černauska Lauma0111
3Šinkarjova Kristina0011
4Buļmeistere Arina0001
5Norvaiša Evija0000
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123456
1Vološina Aleksandra11111
2Bagdone Linda00111
3Miteniece Džoanna01111
4Urbane Violeta00011
5Ilze Latakaite00001
6Gāga Agnese00000
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Kovaļova Marina1111
2Mazjāne Ieva0111
3Majorova Viktorija0001
4Austere Agate Kate0011
5Nolberga Madara0000
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks123456
1Galsone Ramona11111
2Bogdanova Jekaterina01111
3Rusinova Diana00111
4Beitāne Alīna00011
5Pivnjuka Sofija00001
6Lipska Jolanta00000
Par iekļūšanu finālā un 9. - 10. vietu
NrDalībnieks1234
1Černauska Lauma100
2Miteniece Džoanna000
3Mazjāne Ieva110
4Bogdanova Jekaterina111
par 11. - 14. vietu
NrDalībnieks1234
1Šinkarjova Kristina100
2Bagdone Linda011
3Austere Agate Kate100
4Rusinova Diana101
par 15. - 18. vietu
NrDalībnieks1234
1Buļmeistere Arina001
2Urbane Violeta111
3Majorova Viktorija101
4Beitāne Alīna000
par 19. - 24. vietu
NrDalībnieks123456
1Norvaiša Evija11111
2Ilze Latakaite01110
3Gāga Agnese00100
4Nolberga Madara000(w) 10
5Lipska Jolanta001(w) 01
6Pivnjuka Sofija01110
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Drozda Darja 1 : 0Černauska Lauma-1
 1Drozda Darja 1 : 0Šinkarjova Kristina
 8Černauska Lauma 1 : 0Šinkarjova Kristina-7
Drozda Darja 1 : 0Buļmeistere Arina
 4Černauska Lauma 1 : 0Buļmeistere Arina-3
 4Šinkarjova Kristina 1 : 0Buļmeistere Arina-3
Drozda Darja 1 : 0Norvaiša Evija
 3Černauska Lauma 1 : 0Norvaiša Evija-2
 4Šinkarjova Kristina 1 : 0Norvaiša Evija-3
 8Buļmeistere Arina 1 : 0Norvaiša Evija-7
-16Bagdone Linda 0 : 1Miteniece Džoanna 21
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Bagdone Linda-2
 1Vološina Aleksandra 1 : 0Miteniece Džoanna
 1Vološina Aleksandra 1 : 0Urbane Violeta
 4Bagdone Linda 1 : 0Urbane Violeta-3
 7Miteniece Džoanna 1 : 0Urbane Violeta-6
 1Vološina Aleksandra 1 : 0Ilze Latakaite
 3Bagdone Linda 1 : 0Ilze Latakaite-2
 6Miteniece Džoanna 1 : 0Ilze Latakaite-5
 7Urbane Violeta 1 : 0Ilze Latakaite-6
Vološina Aleksandra 1 : 0Gāga Agnese
 3Bagdone Linda 1 : 0Gāga Agnese-2
 6Miteniece Džoanna 1 : 0Gāga Agnese-5
 7Urbane Violeta 1 : 0Gāga Agnese-6
 8Ilze Latakaite 1 : 0Gāga Agnese-7
-11Majorova Viktorija 0 : 1Austere Agate Kate 13
 5Kovaļova Marina 1 : 0Mazjāne Ieva-4
 1Kovaļova Marina 1 : 0Majorova Viktorija
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Majorova Viktorija-2
 1Kovaļova Marina 1 : 0Austere Agate Kate
 2Mazjāne Ieva 1 : 0Austere Agate Kate-1
 1Kovaļova Marina 1 : 0Nolberga Madara
 2Mazjāne Ieva 1 : 0Nolberga Madara-1
 6Majorova Viktorija 1 : 0Nolberga Madara-5
 7Austere Agate Kate 1 : 0Nolberga Madara-6
 6Galsone Ramona 1 : 0Bogdanova Jekaterina-5
 3Galsone Ramona 1 : 0Rusinova Diana-2
 4Bogdanova Jekaterina 1 : 0Rusinova Diana-3
 1Galsone Ramona 1 : 0Beitāne Alīna
 2Bogdanova Jekaterina 1 : 0Beitāne Alīna-1
 4Rusinova Diana 1 : 0Beitāne Alīna-3
 1Galsone Ramona 1 : 0Pivnjuka Sofija
 2Bogdanova Jekaterina 1 : 0Pivnjuka Sofija-1
 4Rusinova Diana 1 : 0Pivnjuka Sofija-3
 10Beitāne Alīna 1 : 0Pivnjuka Sofija-9
 1Galsone Ramona 1 : 0Lipska Jolanta
 1Bogdanova Jekaterina 1 : 0Lipska Jolanta
 4Rusinova Diana 1 : 0Lipska Jolanta-3
 7Beitāne Alīna 1 : 0Lipska Jolanta-6
 7Pivnjuka Sofija 1 : 0Lipska Jolanta-6
-5Černauska Lauma 0 : 1Mazjāne Ieva 6
-4Černauska Lauma 0 : 1Bogdanova Jekaterina 5
-2Miteniece Džoanna 0 : 1Mazjāne Ieva 3
-2Miteniece Džoanna 0 : 1Bogdanova Jekaterina 3
-8Mazjāne Ieva 0 : 1Bogdanova Jekaterina 9
 4Černauska Lauma 1 : 0Miteniece Džoanna-3
-16Šinkarjova Kristina 0 : 1Austere Agate Kate 21
-10Šinkarjova Kristina 0 : 1Rusinova Diana 11
-4Austere Agate Kate 0 : 1Rusinova Diana 5
 13Šinkarjova Kristina 1 : 0Bagdone Linda-11
 4Bagdone Linda 1 : 0Austere Agate Kate-3
 7Bagdone Linda 1 : 0Rusinova Diana-6
-8Buļmeistere Arina 0 : 1Urbane Violeta 9
-6Buļmeistere Arina 0 : 1Majorova Viktorija 7
 13Urbane Violeta 1 : 0Majorova Viktorija-11
 8Buļmeistere Arina 1 : 0Beitāne Alīna-7
 8Urbane Violeta 1 : 0Beitāne Alīna-7
 7Majorova Viktorija 1 : 0Beitāne Alīna-6
-7Ilze Latakaite 0 : 1Pivnjuka Sofija 8
-9Gāga Agnese 0 : 1Lipska Jolanta 10
-6Gāga Agnese 0 : 1Pivnjuka Sofija 7
-6Nolberga Madara 0 : 1Pivnjuka Sofija 7
 9Norvaiša Evija 1 : 0Ilze Latakaite-8
 8Norvaiša Evija 1 : 0Gāga Agnese-7
 8Ilze Latakaite 1 : 0Gāga Agnese-7
 8Norvaiša Evija 1 : 0Nolberga Madara-7
 9Ilze Latakaite 1 : 0Nolberga Madara-8
 10Gāga Agnese 1 : 0Nolberga Madara-9
 8Norvaiša Evija 1 : 0Lipska Jolanta-7
 8Ilze Latakaite 1 : 0Lipska Jolanta-7
 10Norvaiša Evija 1 : 0Pivnjuka Sofija-9
 13Lipska Jolanta 1 : 0Pivnjuka Sofija-11