2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 2008. gada jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā, priekšsacīkstes meitenēm 05.04.2008 1.00 61

Latvijas 2008. gada jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā, priekšsacīkstes meitenēm 2008-04-05 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vasika Natālija070195Bez kluba 61-460
2Jeļizaveta Ižboldina220896JSC "Rīdze" 50-360
3Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 824 5478
4Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 7107 16123
5Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 7100 2102
6Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 670 2898
7Bokuma Sallija230893Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 70 22
8Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 396 22118
9Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 399 24123
10Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 765-758
11Lase Madara190296Cēsu pilsētas Sporta skola 70 55
12Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 70 33
13Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 4338 12350
14Pļaviņa Ieva220693Cēsu pilsētas Sporta skola 71-380
15Ozoliņa Arta110693Bez kluba 71 12
16Kilipa Agija081293Bez kluba 61-110
17Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 764-757
18Eihmane Iveta020396Jēkabpils Sporta skola 60-90
19Veselova Elīna090994Jēkabpils SS 32 1719
20Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 60 1212
21Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 3137 19156
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Isajeva Alīna1111
2Pivnjuka Sofija0111
3Bokuma Sallija0011
4Arta Ozoliņa0001
5Natālija Vasika0000
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Majorova Viktorija111
2Šīmane Beate011
3Eihmane Iveta001
4Ieva Pļaviņa000
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Lauciņa Līna111
2Navicka Anna011
3Jeļizaveta Ižboldina000
4Agija Kilipa001
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Ulņirova Aleksandra011
2Austere Agate Kate110
3Lase Madara000
4Elīna Veselova011
V. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Kalniņa Una011
2Ozoliņa Dārta111
3Lauberga Unda Paula000
4Jekaterina Jekaraševa001
Par iekļūšanu finālspēlēs
NrDalībnieks12345
1Ulņirova Aleksandra1110
2Kalniņa Una0011
3Navicka Anna0100
4Šīmane Beate0010
5Pivnjuka Sofija1011
par 11. - 12. vietu
 
Bokuma Sallija ~
Bokuma Sallija
Bokuma Sallija
Ieva Pļaviņa
Ieva Pļaviņa
Jeļizaveta Ižboldina
Jekaterina Jekaraševa
 
Agija Kilipa ~
Agija Kilipa
Jekaterina Jekaraševa
Jekaterina Jekaraševa
Jekaterina Jekaraševa ~
 
Austere Agate Kate
 
Austere Agate Kate ~
Austere Agate Kate
Austere Agate Kate
Lauberga Unda Paula
Lauberga Unda Paula
Arta Ozoliņa
Austere Agate Kate
Lase Madara
Lase Madara
Natālija Vasika
Lase Madara
Eihmane Iveta
Eihmane Iveta ~
 
par 13. - 14. vietu
Bokuma Sallija
Lase Madara
Lase Madara
par 15. - 16. vietu
Ieva Pļaviņa
Agija Kilipa
Agija Kilipa
Lauberga Unda Paula
Lauberga Unda Paula
Lauberga Unda Paula
Eihmane Iveta
par 17. - 18. vietu
Ieva Pļaviņa
Eihmane Iveta
Eihmane Iveta
par 19. - 20. vietu
 
Natālija Vasika ~
Natālija Vasika
Arta Ozoliņa
Arta Ozoliņa
Arta Ozoliņa
Jeļizaveta Ižboldina
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Isajeva Alīna 1 : 0Pivnjuka Sofija-2
 3Isajeva Alīna 1 : 0Bokuma Sallija-2
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Bokuma Sallija-8
 3Isajeva Alīna 1 : 0Arta Ozoliņa-2
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Arta Ozoliņa-8
 10Bokuma Sallija 1 : 0Arta Ozoliņa-9
 3Isajeva Alīna 1 : 0Natālija Vasika-2
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Natālija Vasika-8
 10Bokuma Sallija 1 : 0Natālija Vasika-9
 10Arta Ozoliņa 1 : 0Natālija Vasika-9
 7Majorova Viktorija 1 : 0Šīmane Beate-6
 6Majorova Viktorija 1 : 0Eihmane Iveta-5
 7Šīmane Beate 1 : 0Eihmane Iveta-6
 6Majorova Viktorija 1 : 0Ieva Pļaviņa-5
 7Šīmane Beate 1 : 0Ieva Pļaviņa-6
 10Eihmane Iveta 1 : 0Ieva Pļaviņa-9
-8Jeļizaveta Ižboldina 0 : 1Agija Kilipa 9
 8Lauciņa Līna 1 : 0Navicka Anna-7
 7Lauciņa Līna 1 : 0Jeļizaveta Ižboldina-6
 7Navicka Anna 1 : 0Jeļizaveta Ižboldina-6
 7Lauciņa Līna 1 : 0Agija Kilipa-6
 7Navicka Anna 1 : 0Agija Kilipa-6
-10Ulņirova Aleksandra 0 : 1Austere Agate Kate 11
-11Austere Agate Kate 0 : 1Elīna Veselova 13
-8Lase Madara 0 : 1Elīna Veselova 9
 6Ulņirova Aleksandra 1 : 0Lase Madara-5
 7Austere Agate Kate 1 : 0Lase Madara-6
 6Ulņirova Aleksandra 1 : 0Elīna Veselova-5
-9Kalniņa Una 0 : 1Ozoliņa Dārta 10
-9Lauberga Unda Paula 0 : 1Jekaterina Jekaraševa 10
 7Kalniņa Una 1 : 0Lauberga Unda Paula-6
 7Ozoliņa Dārta 1 : 0Lauberga Unda Paula-6
 7Kalniņa Una 1 : 0Jekaterina Jekaraševa-6
 7Ozoliņa Dārta 1 : 0Jekaterina Jekaraševa-6
-11Ulņirova Aleksandra 0 : 1Pivnjuka Sofija 13
-10Navicka Anna 0 : 1Pivnjuka Sofija 11
-10Šīmane Beate 0 : 1Pivnjuka Sofija 11
-8Navicka Anna 0 : 1Šīmane Beate 9
-10Kalniņa Una 0 : 1Navicka Anna 11
 9Ulņirova Aleksandra 1 : 0Kalniņa Una-8
 8Ulņirova Aleksandra 1 : 0Navicka Anna-7
 8Ulņirova Aleksandra 1 : 0Šīmane Beate-7
 8Kalniņa Una 1 : 0Šīmane Beate-7
 7Kalniņa Una 1 : 0Pivnjuka Sofija-6
 9Ieva Pļaviņa 1 : 0Jeļizaveta Ižboldina-8
 10Lauberga Unda Paula 1 : 0Arta Ozoliņa-9
 10Lase Madara 1 : 0Natālija Vasika-9
 10Bokuma Sallija 1 : 0Ieva Pļaviņa-9
-9Agija Kilipa 0 : 1Jekaterina Jekaraševa 10
 7Austere Agate Kate 1 : 0Lauberga Unda Paula-6
 10Lase Madara 1 : 0Eihmane Iveta-9
-9Bokuma Sallija 0 : 1Jekaterina Jekaraševa 10
 7Austere Agate Kate 1 : 0Lase Madara-6
-6Jekaterina Jekaraševa 0 : 1Austere Agate Kate 7
-9Bokuma Sallija 0 : 1Lase Madara 10
-9Ieva Pļaviņa 0 : 1Agija Kilipa 10
 10Lauberga Unda Paula 1 : 0Eihmane Iveta-9
-9Agija Kilipa 0 : 1Lauberga Unda Paula 10
-9Ieva Pļaviņa 0 : 1Eihmane Iveta 10
 9Arta Ozoliņa 1 : 0Jeļizaveta Ižboldina-8
-9Natālija Vasika 0 : 1Arta Ozoliņa 10