2019. gada 22. novembris
Aldis, Aldris, Alfons
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, B grupa, fināli 15.04.2007 1.50 27
GTK Namejs kauss 2017./2018. 10. etaps 400+ 27.01.2018 0.50 72

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, B grupa, fināli 2007-04-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 6624 12636
2Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 6507 51558
3Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 5245 29274
4Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 5149-7142
5Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 5117 6123
6Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 6540-6534
7Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 6298 38336
8Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 5293 16309
9Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5231 13244
10Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 5114-2193
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-3Drozda Darja 1 : 0Lepse Ieva 18
 5Drozda Darja 1 : 0Isajeva Alīna-2
 3Drozda Darja 1 : 0Rusinova Diana-1
 2Drozda Darja 1 : 0Miteniece Džoanna
 5Drozda Darja 1 : 0Černauska Lauma-2
 6Lepse Ieva 1 : 0Isajeva Alīna-3
 5Lepse Ieva 1 : 0Rusinova Diana-2
 5Lepse Ieva 1 : 0Miteniece Džoanna-2
 17Lepse Ieva 1 : 0Vološina Aleksandra-10
 11Isajeva Alīna 1 : 0Rusinova Diana-6
 9Isajeva Alīna 1 : 0Miteniece Džoanna-5
 14Isajeva Alīna 1 : 0Frīdenberga Zane-8
-10Rusinova Diana 0 : 1Miteniece Džoanna 17
 12Rusinova Diana 1 : 0Buļmeistere Arina-7
-4Miteniece Džoanna 0 : 1Ivanova Viktorija 8
-10Vološina Aleksandra 1 : 0Černauska Lauma 29
 6Vološina Aleksandra 1 : 0Ivanova Viktorija-3
 5Vološina Aleksandra 1 : 0Frīdenberga Zane-2
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Buļmeistere Arina-1
 14Černauska Lauma 1 : 0Ivanova Viktorija-8
-11Černauska Lauma 0 : 1Frīdenberga Zane 20
 8Černauska Lauma 1 : 0Buļmeistere Arina-4
 11Ivanova Viktorija 1 : 0Frīdenberga Zane-6
 8Ivanova Viktorija 1 : 0Buļmeistere Arina-4
 9Frīdenberga Zane 1 : 0Buļmeistere Arina-5
Drozda Darja 0 : 1Lepse Ieva
Vološina Aleksandra 0 : 1Černauska Lauma