2020. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 44.sporta spēles, 40-49 gadi, ap.gr. 10.02.2007 1.00 36
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018,zēni dz.2006.g. un jaunāki 23.02.2018 0.50 135

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018,zēni dz.2006.g. un jaunāki 2018-02-23 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Green Connor170806Anglija 0
2Šišanovas Ignas290307Lietuva 0
3Yakimau Ivan200606Baltkrievija 0
4Uzialo Ervinas260807Lietuva 0
5Eylazov Huseyn070107Azerbaidžāna 0
6Ahmadzada Adil221108Azerbaidžāna 0
7Spalis Artūrs080606GTK Namejs 6364 4368 4
8Fjodorovs Haralds021006Rēzeknes BJSS 7314-3311 3
9Hollmann Julius240806Vācija 0
10Gainis Ģirts180906Rīgas 3. BJSS 0287287
11Pščolovski DominykjādzēšLietuva 0
12Trumpauskas Larry031107Lietuva 0
13Hajili Rustam170308Izraēla 0
14Kraiko Martin300309Estonia 0
15Nersesjan Feliks111206Estonia 0
16Luuk Aadu101108Estonia 0
17Marjonovs Vadims300406Jēkabpils SS 6117 11128
18Gorbunovs Aleksandrs220760Latvijas US 6373-8365
19Danielius Vilius131006Lietuva 0
20Meckl Jázeps Mani311006Islande 0
21Rosin Karel 260706Estonia 0
22Viiberg Sten110806Estonia 0
23Björnsson Kristófer Júlían291206Norvēģija 0
24Vištejūnas Gustas 090806Lietuva 0
25Graudiņš Gustavs110306GTK Aloja 781 889
26Kūdriņš Pauls Kristofers011007Rīgas 3. BJSS 631-328
27Damalakas Aleksas080308Lietuva 0
28Mölder Ken Ristjan150507Estonia 0
29Giedraitis Matas070806Lietuva 0
30Liutkus Kevinas160507Lietuva 0
31Ramanciuškas Jonas080807Lietuva 0
32Baršauskas Nojus 250406Lietuva 0
33Janevics Valters200407GTK Namejs 844 953
34Freibergs Aleksandrs070207Liepājas KSS 718-315
35Smirnovs Artemijs041106LV-22 61717
36Jančiauskas Vytautas011009Lietuva 0
37Vanags Gustavs291107GTK Namejs 678-573
38Šverebas Tijus081207Lietuva 0
39Andus Rasmus310806Estonia 0
40Kaļinovskis Artjoms121108LV-22 055
41Veselis Jonas130206Lietuva 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3.apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta
39.-40.vieta