2019. gada 21. novembris
Andis, Zeltīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, C grupa, apakšgrupas 13.01.2007 1.00 60
"GTK BIRZGALE" atklātais čempionāts jauniešiem 2.kārta 1. grupa 25.11.2017 0.50 53

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, C grupa, apakšgrupas 2007-01-13 15:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 5254 21275
2Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 567 2592
3Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 530 1545
4Podiņa Signe300394Cēsu pilsētas Sporta skola 512-350
5Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 52 35
6Kuzmiča Karīna211295Bauskas rajona BJSS 50-140
7Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 5173 27200
8Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 568 2492
9Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 538 1250
10Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 511-350
11Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 50 33
12Arestova Viktorija070294Galda tenisa klubs "Laura" 50-160
13Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5166 28194
14Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 587 592
15Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 553 1063
16Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 515 1934
17Bole Elva190395Bauskas rajona BJSS 50-330
18Kalēja Keti150596Galda tenisa klubs "Laura" 50-140
19Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 5114 17131
20Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 5103103
21Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 553 48101
22Bernharde Kintija030894Bauskas rajona BJSS 519-118
23Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 50-140
24Miļuna Loreta240497Galda tenisa klubs "Laura" 50-330
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 8Šīmane Beate 1 : 0Meimere Lauma-7
 8Šīmane Beate 1 : 0Arestova Viktorija-7
-9Zimina Anastasija 0 : 1Meimere Lauma 10
-9Zimina Anastasija 0 : 1Arestova Viktorija 10
 10Meimere Lauma 1 : 0Arestova Viktorija-9
 7Frīdenberga Zane 1 : 0Madžule Meldra-6
 6Frīdenberga Zane 1 : 0Urbane Violeta-5
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Austere Agate Kate-4
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Bole Elva-4
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Kalēja Keti-4
-10Madžule Meldra 0 : 1Urbane Violeta 11
 7Madžule Meldra 1 : 0Austere Agate Kate-6
 7Madžule Meldra 1 : 0Bole Elva-6
 7Madžule Meldra 1 : 0Kalēja Keti-6
-10Urbane Violeta 0 : 1Austere Agate Kate 11
 7Urbane Violeta 1 : 0Bole Elva-6
 7Urbane Violeta 1 : 0Kalēja Keti-6
 9Austere Agate Kate 1 : 0Bole Elva-8
 9Austere Agate Kate 1 : 0Kalēja Keti-8
-9Bole Elva 0 : 1Kalēja Keti 10
 9Rusinova Diana 1 : 0Buļmeistere Arina-8
-11Rusinova Diana 0 : 1Ozoliņa Dārta 13
 7Rusinova Diana 1 : 0Bernharde Kintija-6
 6Rusinova Diana 1 : 0Lauberga Unda Paula-5
 6Rusinova Diana 1 : 0Miļuna Loreta-5
-11Buļmeistere Arina 0 : 1Ozoliņa Dārta 13
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Bernharde Kintija-6
 6Buļmeistere Arina 1 : 0Lauberga Unda Paula-5
 6Buļmeistere Arina 1 : 0Miļuna Loreta-5
 8Ozoliņa Dārta 1 : 0Bernharde Kintija-7
 7Ozoliņa Dārta 1 : 0Lauberga Unda Paula-6
 7Ozoliņa Dārta 1 : 0Miļuna Loreta-6
 9Bernharde Kintija 1 : 0Lauberga Unda Paula-8
 9Bernharde Kintija 1 : 0Miļuna Loreta-8
 10Lauberga Unda Paula 1 : 0Miļuna Loreta-9
 5Ivanova Viktorija 1 : 0Majorova Viktorija-4
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Kalniņa Una-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Podiņa Signe-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Pivnjuka Sofija-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Kuzmiča Karīna-3
 8Majorova Viktorija 1 : 0Kalniņa Una-7
 7Majorova Viktorija 1 : 0Podiņa Signe-6
 7Majorova Viktorija 1 : 0Pivnjuka Sofija-6
 7Majorova Viktorija 1 : 0Kuzmiča Karīna-6
 9Kalniņa Una 1 : 0Podiņa Signe-8
 8Kalniņa Una 1 : 0Pivnjuka Sofija-7
 8Kalniņa Una 1 : 0Kuzmiča Karīna-7
-9Podiņa Signe 0 : 1Pivnjuka Sofija 10
-9Podiņa Signe 0 : 1Kuzmiča Karīna 10
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Kuzmiča Karīna-8
 6Isajeva Alīna 1 : 0Lauciņa Līna-5
 6Isajeva Alīna 1 : 0Šīmane Beate-5
 5Isajeva Alīna 1 : 0Zimina Anastasija-4
 5Isajeva Alīna 1 : 0Meimere Lauma-4
 5Isajeva Alīna 1 : 0Arestova Viktorija-4
 8Lauciņa Līna 1 : 0Šīmane Beate-7
 7Lauciņa Līna 1 : 0Zimina Anastasija-6
 7Lauciņa Līna 1 : 0Meimere Lauma-6
 7Lauciņa Līna 1 : 0Arestova Viktorija-6
 8Šīmane Beate 1 : 0Zimina Anastasija-7