2019. gada 12. novembris
Kaija, Kornēlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Pamatskolas "Rīdze" atklātās sacensības 94.-95.dz.g. 25.11.2006 0.50 25
GTK Namejs kauss 2017./2018. 4. etaps 250 + 21.10.2017 0.50 64

Pamatskolas "Rīdze" atklātās sacensības 94.-95.dz.g. 2006-11-25 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 45 1116
2Kurts Simona181295JSC "Rīdze" 30-120
3Starkina????95 40-70
4Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 422 426
5Madara Kuzmane080394 30-30
6Mitriha Anastasija080495JSC "Rīdze" 40-60
7Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 378 1391
8Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 453 962
9Znudova Viktorija250795Rīga (bez kluba) 30-20
10Černišova Jekaterina010994Rīga (bez kluba) 40 22
11Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 411 314
12Aleksejeva Agnija070895Rīga (bez kluba) 40 33
13Eglija Sintija210794Liepājas raj. bez kluba 30 66
14Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 364 468
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Austere Agate Kate 1 : 0Kurts Simona-4
-4Austere Agate Kate 0 : 1Urbane Violeta 5
 5Austere Agate Kate 1 : 0Mitriha Anastasija-4
 5Austere Agate Kate 1 : 0Šīmane Beate-4
-4Kurts Simona 0 : 1Starkina 5
-4Kurts Simona 0 : 1Znudova Viktorija 5
-4Starkina 0 : 1Urbane Violeta 5
-4Starkina 0 : 1Madara Kuzmane 5
-4Starkina 0 : 1Černišova Jekaterina 5
-3Urbane Violeta 0 : 1Rusinova Diana 4
-3Urbane Violeta 0 : 1Buļmeistere Arina 4
-4Madara Kuzmane 0 : 1Mitriha Anastasija 5
-4Madara Kuzmane 0 : 1Eglija Sintija 5
-3Mitriha Anastasija 0 : 1Rusinova Diana 4
-4Mitriha Anastasija 0 : 1Aleksejeva Agnija 5
 5Rusinova Diana 1 : 0Majorova Viktorija-4
 4Majorova Viktorija 1 : 0Znudova Viktorija-3
 4Majorova Viktorija 1 : 0Šīmane Beate-3
 5Majorova Viktorija 1 : 0Buļmeistere Arina-4
-4Znudova Viktorija 0 : 1Černišova Jekaterina 5
-4Černišova Jekaterina 0 : 1Šīmane Beate 5
-4Černišova Jekaterina 0 : 1Eglija Sintija 5
 5Šīmane Beate 1 : 0Aleksejeva Agnija-4
 5Aleksejeva Agnija 1 : 0Eglija Sintija-4
-3Aleksejeva Agnija 0 : 1Buļmeistere Arina 4