2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "A" gr., 9.-34.vietas 06.05.2006 1.00 39
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017, Galda teniss vienspēles zēni 08.07.2017 1.00 17

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "A" gr., 9.-34.vietas 2006-05-06 18:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 3571 11582
2Simaško Artis191089Bauskas rajona BJSS 3209 22231
3Korotkovs Vadims220388Galda tenisa klubs "LV-22" 3251-7244
4Pampals Ronalds140592Galda tenisa klubs "Laura" 3290-5285
5Krūmiņš Edgars290391Galda tenisa klubs "Laura" 3296 13309
6Bagdons Intars050193Bauskas rajona BJSS 3258-23235
7Rodinkovs Daniils011291Rīgas 37.vidusskola 3264 15279
8Ručkanovs Juris020993Laura 3297-13284
9Čebikins Pāvels061194Galda tenisa klubs "Laura" 3111 4115
10Bukšs Jānis110890Bauskas rajona BJSS 318-513
11Zavjalovs Ivans240890Galda tenisa klubs "Laura" 318-612
12Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 362 1173
13Simaško Edgars100491Bauskas rajona BJSS 362-1151
14Lapiņš Reinis141088Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 35 1419
15Jabločkins Ernests190190Bau.RSS 320-250
16Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 346 3177
17Semjonovs Armands 90.g.030190Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 335 742
18Pozdņakovs Aleksandrs030394JSC "Rīdze" 266
19Treijers Jurijs221090JSC "Rīdze" 40 2323
20Škurdjuks Ņikita070996JSC "Rīdze" 30-80
21Čuvikins Germans270897JSC "Rīdze" 30-60
22Makarkins Vjačeslavs190289JSC "Rīdze" 30 1313
23Ribakovs Artūrs120997JSC "Rīdze" 30-80
24Rezbergs Bruno180996JSC "Rīdze" 40-150
25Lavrentjevs Pāvels110689JSC "Rīdze" 20-170
26Kļava (Karlsons) Ainis230190Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 328 2654
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Jovļevs Maksims 1 : 0Simaško Artis-2
 4Jovļevs Maksims 1 : 0Pampals Ronalds-3
 4Jovļevs Maksims 1 : 0Krūmiņš Edgars-3
 11Simaško Artis 1 : 0Korotkovs Vadims-10
 13Simaško Artis 1 : 0Ručkanovs Juris-11
-7Korotkovs Vadims 0 : 1Pampals Ronalds 8
 10Korotkovs Vadims 1 : 0Bagdons Intars-9
-10Pampals Ronalds 0 : 1Rodinkovs Daniils 11
 8Krūmiņš Edgars 1 : 0Bagdons Intars-7
 8Krūmiņš Edgars 1 : 0Rodinkovs Daniils-7
-7Bagdons Intars 0 : 1Ručkanovs Juris 8
 11Rodinkovs Daniils 1 : 0Ručkanovs Juris-10
 7Čebikins Pāvels 1 : 0Bukšs Jānis-6
 8Čebikins Pāvels 1 : 0Šutka Aleksandrs-7
-11Čebikins Pāvels 0 : 1Čugunovs Aleksejs 13
 10Bukšs Jānis 1 : 0Zavjalovs Ivans-9
-9Bukšs Jānis 0 : 1Lapiņš Reinis 10
-7Zavjalovs Ivans 0 : 1Šutka Aleksandrs 8
 10Zavjalovs Ivans 1 : 0Jabločkins Ernests-9
 10Šutka Aleksandrs 1 : 0Simaško Edgars-9
 7Simaško Edgars 1 : 0Lapiņš Reinis-6
-9Simaško Edgars 0 : 1Čugunovs Aleksejs 10
 10Lapiņš Reinis 1 : 0Jabločkins Ernests-9
-7Jabločkins Ernests 0 : 1Čugunovs Aleksejs 8
 8Semjonovs Armands 90.g. 1 : 0Treijers Jurijs-7
 8Semjonovs Armands 90.g. 1 : 0Čuvikins Germans-7
-9Semjonovs Armands 90.g. 0 : 1(Karlsons) Ainis Kļava 10
-9Pozdņakovs Aleksandrs 0 : 1Treijers Jurijs 10
 9Pozdņakovs Aleksandrs 1 : 0Lavrentjevs Pāvels-8
 10Treijers Jurijs 1 : 0Škurdjuks Ņikita-9
 10Treijers Jurijs 1 : 0Ribakovs Artūrs-9
-9Škurdjuks Ņikita 0 : 1Čuvikins Germans 10
 10Škurdjuks Ņikita 1 : 0Rezbergs Bruno-9
-9Čuvikins Germans 0 : 1Makarkins Vjačeslavs 10
 10Makarkins Vjačeslavs 1 : 0Ribakovs Artūrs-9
-7Makarkins Vjačeslavs 0 : 1(Karlsons) Ainis Kļava 8
 10Ribakovs Artūrs 1 : 0Rezbergs Bruno-9
 10Rezbergs Bruno 1 : 0Lavrentjevs Pāvels-9
-7Rezbergs Bruno 0 : 1(Karlsons) Ainis Kļava 8