2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
GTK "Laura" jaungada turnīrs, 1987.-90.dz.g. 07.01.2006 0.50 31
LR 2017.gada komandu čempionāts jauniešiem, I sabraukums 1999.-2001. gads meitenes 23.04.2017 0.50 0

GTK "Laura" jaungada turnīrs, 1987.-90.dz.g. 2006-01-07 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Bogdanova Baiba200387STSS 71072-31069
2Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 7712 8720
3Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5349 4353
4Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 4237237
5Makogina Anastasija040788Galda tenisa klubs "Laura" 525 328
6Iļjina Veronika281088Rīgas 37.vidusskola 6736 25761
7Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 4659-11648
8Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 4316 14330
9Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 3200-2198
10Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 6770-2768
11Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 4434 1435
12Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 3105 3108
13Osipova Diāna170988Galda tenisa klubs "Laura" 416-79
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Bogdanova Baiba 1 : 0Galsone Ramona-1
 1Bogdanova Baiba 1 : 0Vološina Aleksandra
Bogdanova Baiba 1 : 0Indriksone Gunita
Bogdanova Baiba 1 : 0Makogina Anastasija
-9Bogdanova Baiba 0 : 1Iļjina Veronika 12
 1Bogdanova Baiba 1 : 0Žuromska Margarita
 2Bogdanova Baiba 1 : 0Opincāne Anžela-1
 2Galsone Ramona 1 : 0Vološina Aleksandra-1
 1Galsone Ramona 1 : 0Indriksone Gunita
 1Galsone Ramona 1 : 0Makogina Anastasija
-4Galsone Ramona 0 : 1Iļjina Veronika 5
 2Galsone Ramona 1 : 0Drozda Darja-1
 7Galsone Ramona 1 : 0Opincāne Anžela-5
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Indriksone Gunita-2
 2Vološina Aleksandra 1 : 0Makogina Anastasija-1
Vološina Aleksandra 0 : 1Opincāne Anžela 1
 2Indriksone Gunita 1 : 0Makogina Anastasija-1
 5Makogina Anastasija 1 : 0Osipova Diāna-4
 4Iļjina Veronika 1 : 0Žuromska Margarita-3
 1Iļjina Veronika 1 : 0Drozda Darja
 1Iļjina Veronika 1 : 0Černauska Lauma
 2Iļjina Veronika 1 : 0Mazjāne Ieva-1
-9Žuromska Margarita 0 : 1Drozda Darja 12
 1Žuromska Margarita 1 : 0Černauska Lauma
 3Drozda Darja 1 : 0Černauska Lauma-2
 2Opincāne Anžela 1 : 0Mazjāne Ieva-1
 1Opincāne Anžela 1 : 0Miteniece Džoanna
Opincāne Anžela 1 : 0Osipova Diāna
 2Mazjāne Ieva 1 : 0Miteniece Džoanna-1
 1Mazjāne Ieva 1 : 0Osipova Diāna
 4Miteniece Džoanna 1 : 0Osipova Diāna-3