2019. gada 19. augusts
Imanta, Melānija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sac. "D" grupa, 1.-26.vietas 18.12.2005 1.00 41
Ķeguma novada atklātais čempionāts jauniešiem 2017, II kārta 1. grupa 30.04.2017 0.25 42

Latvijas jaunatnes m-sac. "D" grupa, 1.-26.vietas 2005-12-18 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 539-2415
2Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 549-841
3Viktorija Zabalujeva250695Sporta klubs "Cerība" 555 45100
4Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 541 1152
5Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 530 3262
6Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 530-410
7Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 211 2031
8Bernharde Kintija030894Bauskas rajona BJSS 322 1032
9Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 212 214
10Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 311 1122
11Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 212-180
12Veipa Egija250695Cēsu pilsētas Sporta skola 222-184
13Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 20 2020
14Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 233
15Aleksandrova Agate020197Bauskas rajona BJSS 30 1111
16Luiza Mihailova030496Preiļu novada BJSS 30 1111
17Bole Elva190395Bauskas rajona BJSS 20-170
18Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 23-180
19Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 30 1111
20Pluce Alise170697LSK "Dartija" 30-270
21Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 30-80
22Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 30-80
23Purcena Alina211296Galda tenisa klubs "Laura" 30 1111
24Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 30-80
25Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 30 1111
26Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 30 3030
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-8Lauciņa Līna 0 : 1Frīdenberga Zane 9
-8Lauciņa Līna 0 : 1Viktorija Zabalujeva 9
-8Lauciņa Līna 0 : 1Isajeva Alīna 9
-9Lauciņa Līna 0 : 1Madžule Meldra 10
 9Lauciņa Līna 1 : 0Ozoliņa Dārta-8
-8Frīdenberga Zane 0 : 1Viktorija Zabalujeva 9
-9Frīdenberga Zane 0 : 1Isajeva Alīna 10
-9Frīdenberga Zane 0 : 1Madžule Meldra 10
 9Frīdenberga Zane 1 : 0Ozoliņa Dārta-8
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Isajeva Alīna-8
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Madžule Meldra-8
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Ozoliņa Dārta-8
-9Isajeva Alīna 0 : 1Madžule Meldra 10
 9Isajeva Alīna 1 : 0Ozoliņa Dārta-8
 10Madžule Meldra 1 : 0Ozoliņa Dārta-9
 10Austere Agate Kate 1 : 0Bernharde Kintija-9
 10Austere Agate Kate 1 : 0Ulņirova Aleksandra-9
 9Bernharde Kintija 1 : 0Buļmeistere Arina-8
 10Bernharde Kintija 1 : 0Veipa Egija-9
 10Buļmeistere Arina 1 : 0Urbane Violeta-9
 10Ulņirova Aleksandra 1 : 0Urbane Violeta-9
 10Ulņirova Aleksandra 1 : 0Veipa Egija-9
 10Majorova Viktorija 1 : 0Aleksandrova Agate-9
 10Majorova Viktorija 1 : 0Luiza Mihailova-9
-9Rusinova Diana 0 : 1Aleksandrova Agate 10
 9Rusinova Diana 1 : 0Bole Elva-8
 10Aleksandrova Agate 1 : 0Šīmane Beate-9
 10Luiza Mihailova 1 : 0Bole Elva-9
 10Luiza Mihailova 1 : 0Šīmane Beate-9
 10Dabra Sintija 1 : 0Pluce Alise-9
 10Dabra Sintija 1 : 0Kalniņa Una-9
-9Dabra Sintija 0 : 1Lauberga Unda Paula 10
-9Pluce Alise 0 : 1Januševiča Sintija 10
-9Pluce Alise 0 : 1Mežaka Lāsma 10
 10Kalniņa Una 1 : 0Januševiča Sintija-9
-9Kalniņa Una 0 : 1Purcena Alina 10
-9Januševiča Sintija 0 : 1Zimina Anastasija 10
 10Purcena Alina 1 : 0Mežaka Lāsma-9
-9Purcena Alina 0 : 1Lauberga Unda Paula 10
-9Mežaka Lāsma 0 : 1Zimina Anastasija 10
-9Zimina Anastasija 0 : 1Lauberga Unda Paula 10