2019. gada 19. augusts
Imanta, Melānija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas individuālais čempionāts, 2.etaps, apakšgrupas 05.03.2005 2.00 24
Latvijas Republikas XV atklātais veterānu čempionāts,vīrieši 50-59 g. 27.11.2016 0.50 54

Latvijas individuālais čempionāts, 2.etaps, apakšgrupas 2005-03-05 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 313911391
2Lubgāne (Trofimova) Irina201281Sporta klubs "Universitātes sports" 3437-8429
3Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 3602 2604
4Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 3615 28643
5Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 31363 61369
6Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 3979 4983
7Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 3558 7565
8Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 3283-3280
9Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 31040 61046
10Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 3187-3184
11Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 3632 15647
12Vigule Alise221087Rīgas 37.vidusskola 3495 1496
13Bogdanova Baiba200387STSS 3974 16990
14Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 3675 19694
15Irina Paščenko050464Senioru sporta biedrība Jūrmala 3467 27494
16Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 3593-20573
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kartuzova Olga 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Kartuzova Olga 1 : 0Žuromska Margarita
Kartuzova Olga 1 : 0Galsone Ramona
-4(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Žuromska Margarita 10
-4(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Galsone Ramona 10
-8Žuromska Margarita 0 : 1Galsone Ramona 18
 6Jozepsone Ina 1 : 0Zdanovska Inta-2
Jozepsone Ina 1 : 0Kuzmane Gunta
Jozepsone Ina 1 : 0Vološina Aleksandra
 4Zdanovska Inta 1 : 0Kuzmane Gunta-1
 2Zdanovska Inta 1 : 0Vološina Aleksandra
 8Kuzmane Gunta 1 : 0Vološina Aleksandra-3
Krūmiņa Laura 1 : 0Drozda Darja
 4Krūmiņa Laura 1 : 0Opincāne Anžela-1
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Vigule Alise
-1Drozda Darja 0 : 1Opincāne Anžela 4
-2Drozda Darja 0 : 1Vigule Alise 6
 12Opincāne Anžela 1 : 0Vigule Alise-5
 8Bogdanova Baiba 1 : 0Čebikina Olga-3
 2Bogdanova Baiba 1 : 0Irina Paščenko
 6Bogdanova Baiba 1 : 0Vēja Ieva-2
 8Čebikina Olga 1 : 0Irina Paščenko-3
 14Čebikina Olga 1 : 0Vēja Ieva-6
 30Irina Paščenko 1 : 0Vēja Ieva-12