2019. gada 19. augusts
Imanta, Melānija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
A.Nemiro memoriāls 12.02.2005 0.50 44
Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes,zēni 1998.-2000.g.dzimuši 13.11.2016 0.25 32

A.Nemiro memoriāls 2005-02-12 09:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jankeviča I.??????Liepāja (bez kluba) 20 33
2Virza Paula180695Galda tenisa klubs "Laura" 30-10
3Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 3131 9140
4Višņevska Anastasija290597Galda tenisa klubs "Laura" 20-60
5Živčikova Sandra011289Bauskas rajona BJSS 40 1111
6Kļimova Anastasija160591Galda tenisa klubs "Laura" 20-80
7Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 6292-10282
8Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 9128-13115
9Kļava Sintija290191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 563-1350
10Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 6196 17213
11Jaunbrūna Lita110775Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 70 3737
12Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 11231 26257
13Vītola Dārta030191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4161-9152
14Borisēviča Irina241092Galda tenisa klubs "Laura" 40-90
15Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 5621 12633
16Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 5601 5606
17Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 5202 12214
18Vigule Alise221087Rīgas 37.vidusskola 5519-10509
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-2Jankeviča I. 0 : 1Černauska Lauma 3
 5Jankeviča I. 1 : 0Živčikova Sandra-4
-2Virza Paula 0 : 1Černauska Lauma 3
-4Virza Paula 0 : 1Živčikova Sandra 5
 5Virza Paula 1 : 0Kļimova Anastasija-4
 3Černauska Lauma 1 : 0Višņevska Anastasija-2
-4Višņevska Anastasija 0 : 1Živčikova Sandra 5
 5Živčikova Sandra 1 : 0Kļimova Anastasija-4
 3Kovaļova Marina 1 : 0Drozda Darja-2
 2Kovaļova Marina 1 : 0Kļava Sintija-1
-5Kovaļova Marina 0 : 1Žguna Olga 7
-8Kovaļova Marina 0 : 1Jaunbrūna Lita 11
-5Kovaļova Marina 0 : 1Vološina Aleksandra 7
 3Kovaļova Marina 1 : 0Vītola Dārta-2
 4Drozda Darja 1 : 0Kļava Sintija-3
-3Drozda Darja 0 : 1Žguna Olga 4
-6Drozda Darja 0 : 1Jaunbrūna Lita 8
-2Drozda Darja 0 : 1Vološina Aleksandra 3
Drozda Darja 0 : 1Galsone Ramona 1
Drozda Darja 0 : 1Opincāne Anžela 1
-3Drozda Darja 0 : 1Trofimova Tatjana 4
-1Drozda Darja 0 : 1Vigule Alise 2
-2Kļava Sintija 0 : 1Žguna Olga 3
-5Kļava Sintija 0 : 1Jaunbrūna Lita 7
-2Kļava Sintija 0 : 1Vološina Aleksandra 3
 3Žguna Olga 1 : 0Jaunbrūna Lita-2
-3Žguna Olga 0 : 1Vološina Aleksandra 4
 3Žguna Olga 1 : 0Borisēviča Irina-2
-1Jaunbrūna Lita 0 : 1Vološina Aleksandra 2
 9Jaunbrūna Lita 1 : 0Vītola Dārta-7
 5Jaunbrūna Lita 1 : 0Borisēviča Irina-4
 4Vološina Aleksandra 1 : 0Vītola Dārta-3
 2Vološina Aleksandra 1 : 0Borisēviča Irina-1
-1Vološina Aleksandra 0 : 1Galsone Ramona 2
-1Vološina Aleksandra 0 : 1Opincāne Anžela 2
 4Vološina Aleksandra 1 : 0Trofimova Tatjana-3
-1Vološina Aleksandra 0 : 1Vigule Alise 2
 3Vītola Dārta 1 : 0Borisēviča Irina-2
 5Galsone Ramona 1 : 0Opincāne Anžela-4
 1Galsone Ramona 1 : 0Trofimova Tatjana
 3Galsone Ramona 1 : 0Vigule Alise-2
 2Opincāne Anžela 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 4Opincāne Anžela 1 : 0Vigule Alise-3
 12Trofimova Tatjana 1 : 0Vigule Alise-9