2019. gada 19. augusts
Imanta, Melānija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 42.sporta spēles 40-59 gadi, apakšgrupas 05.02.2005 1.00 40
LR 2016.gada komandu čempionāts jauniešiem, II sabraukums 2001.-2002.g.dz. meitenes 16.10.2016 0.50 0

Latvijas SVS 42.sporta spēles 40-59 gadi, apakšgrupas 2005-02-05 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 213901390
2Vilcāne Mārīte120160Preiļi (bez kluba) 20-90
3Neištadte Viktorija090564Preiļi (bez kluba) 20 1010
4Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 2830830
5Ancāne Gunta180363Preiļi (bez kluba) 20-90
6Harlamova Antoņina160365Daugavpils (bez kluba) 20 1010
7Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 2516 3519
8Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 2108-1395
9Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 20 1515
10Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 2191-4187
11Upīte Māra300460Latvijas US 2170 15185
12Krafta Sandra290763Kuldīga (bez kluba) 20-80
13Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3664 3667
14Žilinska Irēna150350Ogre (bez kluba) 3109-4105
15Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 370 1888
16Korņejeva Regīna260353Bauska (bez kluba) 30-110
17Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 4698 4702
18Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 4189 16205
19Kerevica Zina160247Sporta klubs "Barons" 456 965
20Šmukste Dzintra011053Preiļi (bez kluba) 40-190
21Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 400
22Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 3625 4629
23Vanaga Vineta010153Kuldīgas rajona Sporta skola 3174 10184
24Budjko Olga070455Ogre (bez kluba) 337-1522
25Kalniņa Veronika080350Madonas (bez kluba) 30 77
26Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3342 12354
27Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 3228 3231
28Buša Agafija100348LSK "Dartija" 34 48
29Audzere Lūcija010950Daugavpils galda tenisa klubs 30-130
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kartuzova Olga 1 : 0Vilcāne Mārīte
Kartuzova Olga 1 : 0Neištadte Viktorija
-9Vilcāne Mārīte 0 : 1Neištadte Viktorija 10
Ročāne Daina 1 : 0Ancāne Gunta
Ročāne Daina 1 : 0Harlamova Antoņina
-9Ancāne Gunta 0 : 1Harlamova Antoņina 10
 2Kuzmane Gunta 1 : 0Zariņa Līvija-1
 1Kuzmane Gunta 1 : 0Martinkena Lidija
-12Zariņa Līvija 0 : 1Martinkena Lidija  15
-9Gurtajute Vera 0 : 1Upīte Māra 10
 5Gurtajute Vera 1 : 0Krafta Sandra-4
 5Upīte Māra 1 : 0Krafta Sandra-4
 1Eriksone Vera 1 : 0Žilinska Irēna
 1Eriksone Vera 1 : 0Birzniece Austra
 1Eriksone Vera 1 : 0Korņejeva Regīna
-10Žilinska Irēna 0 : 1Birzniece Austra 11
 6Žilinska Irēna 1 : 0Korņejeva Regīna-5
 7Birzniece Austra 1 : 0Korņejeva Regīna-6
 1Gāga Baiba 1 : 0Trofimova Tatjana
 1Gāga Baiba 1 : 0Kerevica Zina
 1Gāga Baiba 1 : 0Šmukste Dzintra
 1Gāga Baiba 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū
 6Trofimova Tatjana 1 : 0Kerevica Zina-5
 5Trofimova Tatjana 1 : 0Šmukste Dzintra-4
 5Trofimova Tatjana 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-4
 7Kerevica Zina 1 : 0Šmukste Dzintra-6
 7Kerevica Zina 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-6
-9Šmukste Dzintra 0 : 1(Svitiņa) Brigita Foršū 10
 2Čebikina Olga 1 : 0Vanaga Vineta-1
 1Čebikina Olga 1 : 0Budjko Olga
 1Čebikina Olga 1 : 0Kalniņa Veronika
 6Vanaga Vineta 1 : 0Budjko Olga-5
 5Vanaga Vineta 1 : 0Kalniņa Veronika-4
-10Budjko Olga 0 : 1Kalniņa Veronika 11
 6Štamere Dace 1 : 0Straumīte Anita-5
 3Štamere Dace 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-2
 3Štamere Dace 1 : 0Audzere Lūcija-2
 4Straumīte Anita 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-3
 4Straumīte Anita 1 : 0Audzere Lūcija-3
 9Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Audzere Lūcija-8