2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas čempionāts, apakšgrupas 28.11.2003 1.00 36
LR 2016.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes,vīrieši 05.03.2016 1.00 225

Rīgas čempionāts, apakšgrupas 2003-11-28 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 51015 21017
2Vigule Alise221087Rīgas 37.vidusskola 5468 15483
3Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 5409 5414
4Šenberga Anete011086Liepājas Kompleksā sporta skola 5217 3220
5Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 548 250
6Kovaļenko Natālija121285Galda tenisa klubs "OLIISA" 525-1510
7Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 2937 1938
8Lubgāne (Trofimova) Irina201281Sporta klubs "Universitātes sports" 2416 2418
9Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 21-10
10Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 2742-13729
11Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 2586 21607
12Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 2206-2204
13Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 5566-17549
14Iļjina Veronika281088Rīgas 37.vidusskola 5676 12688
15Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 5204 45249
16Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 5202 2204
17Tirāne Kristīne140189Rīgas 37.vidusskola 5163-9154
18Caune Kristīne071177Galda tenisa klubs "OLIISA" 514-131
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Vigule Alise
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Galsone Ramona
Krūmiņa Laura 1 : 0Šenberga Anete
Krūmiņa Laura 1 : 0Kovaļova Marina
Krūmiņa Laura 1 : 0Kovaļenko Natālija
 7Vigule Alise 1 : 0Galsone Ramona-6
 4Vigule Alise 1 : 0Šenberga Anete-3
 2Vigule Alise 1 : 0Kovaļova Marina-1
 2Vigule Alise 1 : 0Kovaļenko Natālija-1
 5Galsone Ramona 1 : 0Šenberga Anete-4
 3Galsone Ramona 1 : 0Kovaļova Marina-2
 3Galsone Ramona 1 : 0Kovaļenko Natālija-2
 5Šenberga Anete 1 : 0Kovaļova Marina-4
 5Šenberga Anete 1 : 0Kovaļenko Natālija-4
 9Kovaļova Marina 1 : 0Kovaļenko Natālija-8
 1Zdanovska Inta 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Zdanovska Inta 1 : 0Miteniece Džoanna
 2(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Miteniece Džoanna-1
-14Trofimova Jana 0 : 1Čebikina Olga 18
 1Trofimova Jana 1 : 0Žguna Olga
 3Čebikina Olga 1 : 0Žguna Olga-2
-5Baranovska Sandija 0 : 1Iļjina Veronika 6
-18Baranovska Sandija 0 : 1Voldiņa Laura 24
 3Baranovska Sandija 1 : 0Trofimova Tatjana-2
 2Baranovska Sandija 1 : 0Tirāne Kristīne-1
 1Baranovska Sandija 1 : 0Caune Kristīne
 2Iļjina Veronika 1 : 0Voldiņa Laura-1
 2Iļjina Veronika 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 1Iļjina Veronika 1 : 0Tirāne Kristīne
 1Iļjina Veronika 1 : 0Caune Kristīne
 9Voldiņa Laura 1 : 0Trofimova Tatjana-8
 8Voldiņa Laura 1 : 0Tirāne Kristīne-7
 5Voldiņa Laura 1 : 0Caune Kristīne-4
 8Trofimova Tatjana 1 : 0Tirāne Kristīne-7
 5Trofimova Tatjana 1 : 0Caune Kristīne-4
 6Tirāne Kristīne 1 : 0Caune Kristīne-5