2019. gada 23. augusts
Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 56.skolēnu sp.sp., kom.sac. jaunākā grupa 22.03.2003 1.00 39
Latvijas Republikas XV atklātais veterānu čempionāts vīrieši 60+ 28.11.2015 0.50 71

Latvijas 56.skolēnu sp.sp., kom.sac. jaunākā grupa 2003-03-22 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Porjadina Rimma130492Galda tenisa klubs "LV-22" 40 99
2Russaka Darja030892Galda tenisa klubs "LV-22" 40 55
3Golubkina Valerija210692Galda tenisa klubs "LV-22" 40 33
4Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 133 841
5Jansone Zane140892Kuldīgas rajona Sporta skola 10-90
6Grundmane Linda250193Kuldīgas rajona Sporta skola 10-90
7Artmane-Hartmane Dace070191Bauska (bez kluba) 30-240
8Spolīte Elīna170591LSK "Dartija" 30 3131
9Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 35 914
10Timošenko Ārija210192Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 362-854
11Zariņa Laura080793Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 346-937
12Čulka Agnese240492Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 31 1415
13Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 3133 8141
14Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 335 2964
15Sporne Daiga120192LSK "Dartija" 37 1118
16Balaša Diāna110591Galda tenisa klubs "Laura" 30-40
17Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 30-60
18Kononova Elīna140794Galda tenisa klubs "Laura" 30-60
19Rudus Marianna130594Cēsu pilsētas Sporta skola 30-230
20Venediktova Kristiāna020194Cēsu pilsētas Sporta skola 30-270
21Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 30-60
22Vītola Dārta030191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3126 4130
23Norvaiša Evija180191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 30-40
24Rozenblūma Renāte180291Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 347 2673
25Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 3160 20180
26Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 396 4100
27Petrova Tatjana290592Jēkabpils Sporta skola 30-60
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-7Porjadina Rimma 0 : 1Lepse Ieva 8
 10Porjadina Rimma 1 : 0Artmane-Hartmane Dace-9
 10Porjadina Rimma 1 : 0Miteniece Džoanna-9
-4Porjadina Rimma 0 : 1Bogdanova Jekaterina 5
 10Russaka Darja 1 : 0Jansone Zane-9
-9Russaka Darja 0 : 1Spolīte Elīna 10
 10Russaka Darja 1 : 0Venediktova Kristiāna-9
-6Russaka Darja 0 : 1Šinkarjova Kristina 7
 10Golubkina Valerija 1 : 0Grundmane Linda-9
-8Golubkina Valerija 0 : 1Černauska Lauma 9
 10Golubkina Valerija 1 : 0Rudus Marianna-9
-9Golubkina Valerija 0 : 1Petrova Tatjana 10
-6Artmane-Hartmane Dace 0 : 1Timošenko Ārija 7
-9Artmane-Hartmane Dace 0 : 1Balaša Diāna 10
 11Spolīte Elīna 1 : 0Zariņa Laura-10
 10Spolīte Elīna 1 : 0Drozda Darja-9
-9Černauska Lauma 0 : 1Čulka Agnese 10
 9Černauska Lauma 1 : 0Kononova Elīna-8
-9Timošenko Ārija 0 : 1Rozenblūma Renāte 10
-6Timošenko Ārija 0 : 1Bogdanova Jekaterina 7
 8Zariņa Laura 1 : 0Norvaiša Evija-7
-7Zariņa Laura 0 : 1Šinkarjova Kristina 8
-5Čulka Agnese 0 : 1Vītola Dārta 6
 9Čulka Agnese 1 : 0Petrova Tatjana-8
 6Bagdone Linda 1 : 0Balaša Diāna-5
 9Bagdone Linda 1 : 0Vītola Dārta-8
-7Bagdone Linda 0 : 1Bogdanova Jekaterina 8
 8Kalēja Lauma 1 : 0Drozda Darja-7
 8Kalēja Lauma 1 : 0Norvaiša Evija-7
 13Kalēja Lauma 1 : 0Šinkarjova Kristina-11
 9Sporne Daiga 1 : 0Kononova Elīna-8
-7Sporne Daiga 0 : 1Rozenblūma Renāte 8
 9Sporne Daiga 1 : 0Petrova Tatjana-8
-9Balaša Diāna 0 : 1Miteniece Džoanna 10
 10Drozda Darja 1 : 0Venediktova Kristiāna-9
 10Kononova Elīna 1 : 0Rudus Marianna-9
-5Rudus Marianna 0 : 1Vītola Dārta 6
-9Venediktova Kristiāna 0 : 1Norvaiša Evija 10
-7Miteniece Džoanna 0 : 1Rozenblūma Renāte 8