2019. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "C" gr., atlases sac., 2.tab. 16.03.2002 1.00 32
LR jaunatnes meistarsacīkstes "D" grupā (2004.gadā dzimušie un jaunāki) zēni 23.05.2015 0.25 88

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "C" gr., atlases sac., 2.tab. 2002-03-16 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 4160 10170
2Govrenkova Anna230590Galda tenisa klubs "Laura" 459 45104
3Liparte Monta130490Bauskas rajona BJSS 465-3035
4Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 477-3146
5Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 4124 15139
6Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 464 569
7Bujānova Viktorija220490Galda tenisa klubs "LV-22" 420 2242
8Romanovska Madara200790Bauskas rajona BJSS 426 127
9Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 483 28111
10Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 40-140
11Timošenko Ārija210192Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 40-320
12Berga Lelde161089Bauskas rajona BJSS 40 77
13Latviete Linda080790LSK "Dartija" 40 2121
14Zariņa Laura080793Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 30 3030
15Spolīte Elīna170591LSK "Dartija" 30-80
16Čerkasova Aļona060989LSK "Dartija" 30-270
17Sporne Daiga120192LSK "Dartija" 30-80
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-12Opincāne Anžela 0 : 1Govrenkova Anna 15
 7Opincāne Anžela 1 : 0Liparte Monta-6
 7Opincāne Anžela 1 : 0Šinkarjova Kristina-6
 8Opincāne Anžela 1 : 0Galsone Ramona-7
 10Govrenkova Anna 1 : 0Liparte Monta-9
 10Govrenkova Anna 1 : 0Šinkarjova Kristina-9
 10Govrenkova Anna 1 : 0Bogdanova Jekaterina-9
-6Liparte Monta 0 : 1Galsone Ramona 7
-9Liparte Monta 0 : 1Bogdanova Jekaterina 10
-7Šinkarjova Kristina 0 : 1Galsone Ramona 8
-9Šinkarjova Kristina 0 : 1Bogdanova Jekaterina 10
 7Galsone Ramona 1 : 0Bogdanova Jekaterina-6
 10Bujānova Viktorija 1 : 0Romanovska Madara-9
-6Bujānova Viktorija 0 : 1Bagdone Linda 7
 9Bujānova Viktorija 1 : 0Kovaļova Marina-8
 9Bujānova Viktorija 1 : 0Timošenko Ārija-8
-6Romanovska Madara 0 : 1Bagdone Linda 7
 8Romanovska Madara 1 : 0Kovaļova Marina-7
 8Romanovska Madara 1 : 0Berga Lelde-7
 7Bagdone Linda 1 : 0Timošenko Ārija-6
 7Bagdone Linda 1 : 0Berga Lelde-6
 10Kovaļova Marina 1 : 0Timošenko Ārija-9
-9Kovaļova Marina 0 : 1Berga Lelde 10
-9Timošenko Ārija 0 : 1Berga Lelde 10
-9Latviete Linda 0 : 1Zariņa Laura 10
 10Latviete Linda 1 : 0Spolīte Elīna-9
 10Latviete Linda 1 : 0Čerkasova Aļona-9
 10Latviete Linda 1 : 0Sporne Daiga-9
 10Zariņa Laura 1 : 0Spolīte Elīna-9
 10Zariņa Laura 1 : 0Čerkasova Aļona-9
 10Spolīte Elīna 1 : 0Sporne Daiga-9
-9Čerkasova Aļona 0 : 1Sporne Daiga 10