2019. gada 21. augusts
Janīna, Linda
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru čempionāts - finālsacensības 23.12.2001 2.00 22
Sporta centra "Mēmele" balvas izcīņa, 4.kārta 1.līga 14.03.2015 0.50 67
Sporta centra "Mēmele" balvas izcīņa, 4.kārta 2.līga 14.03.2015 0.50 96
Sporta centra "Mēmele" balvas izcīņa, 4.kārta augstākā līga 15.03.2015 0.50 63

Latvijas junioru čempionāts - finālsacensības 2001-12-23 09:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vīnerte Antra040285Latvijas US 31219 121231
2Bogdanova Baiba200387STSS 3518 8526
3Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 3868 3871
4Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 3712 48760
5Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 3783 83866
6Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 3988-30958
7Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 3383-5378
8Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 31018-21016
9Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 2504-10494
10Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 240 2969
11Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 1148-12136
12Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 1323-7316
13(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 3354 78432
14Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 3435 23458
15Mihailova Lilija100686Galda tenisa klubs "LV-22" 127-522
16Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 2176 9185
17Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 2290 5295
18Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 164-361
19Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 2503-3500
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Antra Vīnerte 1 : 0Baiba Bogdasarova
 6Antra Vīnerte 1 : 0Busorgina Margarita-2
 4Antra Vīnerte 1 : 0Orlova Adrija-1
-4Baiba Bogdasarova 0 : 1Zdanovska Inta 10
 12Baiba Bogdasarova 1 : 0Tatjana Osotova-5
 10Busorgina Margarita 1 : 0Zdanovska Inta-4
-5Busorgina Margarita 0 : 1Kirillova Ņina 12
 42Zdanovska Inta 1 : 0Inta Iļķena-16
 42Orlova Adrija 1 : 0Inta Iļķena-16
 42Orlova Adrija 1 : 0Kirillova Ņina-16
 2Inta Iļķena 1 : 0Tatjana Osotova
Tatjana Osotova 0 : 1Kirillova Ņina 2
 4Trofimova Jana 1 : 0Žguna Olga-1
-14Trofimova Jana 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 36
 30Žguna Olga 1 : 0Oļeņuka Natālija-12
-7Buņķe Margita 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 16
 26(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Linda Vītola-11
 8Linda Vītola 1 : 0Žuromska Margarita-3
 26Linda Vītola 1 : 0Baranovska Sandija-11
-5Mihailova Lilija 0 : 1Žuromska Margarita 12
 8Zuja Simona 1 : 0Opincāne Anžela-3
-3Zuja Simona 0 : 1Baranovska Sandija 8