2019. gada 20. septembris
Ginters, Guntra, Marianna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas atklātais veterānu čempionāts 40-49 gadi 02.12.2001 1.00 93
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads zēni 13.02.2015 1.00 94
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads meitenes 14.02.2015 1.00 82
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads meitenes 14.02.2015 1.00 94
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads zēni 14.02.2015 1.00 106
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2003. gads un jaunākas meitenes 14.02.2015 1.00 48
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2003. gads un jaunāki zēni 14.02.2015 1.00 67

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads zēni 2015-02-14 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Zhu ZiqingBez kluba 0
2Liu Kalyue171099Lietuva 0
3Meng YuanBez kluba 0
3Rukliatsou UladzislauBez kluba 0
5Balonuškovs Mihails 150297 013651365 12
6Kačerauskas Agnius140700Lietuva 0
7Hiisku ArtjomEstonia 0
8Tyan Stanislav030800Bez kluba 0
9Lohvinau Artsiom160297Bez kluba 0
10Oismets AaroEstonia 0
11Sultonov Islombek240500Bez kluba 0
12Tsiarokhin AndreiBez kluba 0
13Labanau AndreiBez kluba 0
14Tara Uladislau230999Bez kluba 0
15Daugerdas Edvinas080300(Lietuva) 0
16Čemirtāns Andrejs171099 811551155
17Vestli TomassIgaunijaBez kluba 000
18Pyrkin IlliaBez kluba 0
19Kuznetsov Aleksey060899 0673673
19Suslovs Artjoms250298 5401401
19Kuršinskis Mārtiņš010699 0648648
19Aladzyev PavelBez kluba 0
19Bergmanis Rūdolfs010399 0732732
19Gebauers Kristaps300999 0614614
19Zabelevičius Adomas040199Lietuva 0
19DostavalovĀrzemesBez kluba 0
19Kortchinski Ilia260701Bez kluba 0
19Vitkauskas Aurimas190898Lietuva 0
19Egorov PavelKrievija 0
19Vakulenko IliaKrievija 0
19Utkin AlekseyBez kluba 0
19Siim TimojādzēšEstonia 0
19Malinauskas Ignas241098Lietuva 0
19Valo RainerViljandi 0
19Petrēvics Pēteris290698 0465465

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta