2019. gada 20. septembris
Ginters, Guntra, Marianna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
SK "US" atklātās sac. 2.kārta reit. vieta 10.-100. 23.12.2001 0.50 43
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads zēni 13.02.2015 1.00 94
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads meitenes 14.02.2015 1.00 82
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads meitenes 14.02.2015 1.00 94
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads zēni 14.02.2015 1.00 106
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2003. gads un jaunākas meitenes 14.02.2015 1.00 48
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2003. gads un jaunāki zēni 14.02.2015 1.00 67

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads meitenes 2015-02-14 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Avameri Airi190298Estonia 0
2Zhang ShuwenBez kluba 0
3Khaitboeva Fotima280598Bez kluba 0
3Lazarkova VolhaBez kluba 0
5Kim Olga050494Bez kluba 0
6Kazakova Saidakhon200497Bez kluba 0
7Hanson Reelika080199Estonia 0
8Abdusalamova Nazokat_Bez kl 0
9Zhang RongBez kluba 0
10Jiang HanBez kluba 0
11Vakhliayeva Katsiaryna211100Bez kluba 0
12Varabyeva Yana090699Bez kluba 0
13Khadjieva Rozalina131299Bez kluba 0
14Mironova KsenijaBez kluba 0
15Pliuskevich Marya040699Bez kluba 0
16Kurylchuk Anastasiya200101Bez kluba 0
17Lissovenko AnitaEstonia 0
18Shestakova Polina_Bez kl 0
19Azimova Dilafruz191097Bez kluba 0
19Talving KarinEstonia 0
19Kozlovskaya KotrynaBez kluba 0
19Zeltiņa Liāna211299 0237237
19Lavitskaya Lizaveta100400Bez kluba 0
19Kazhukhar Alina080300Bez kluba 0
19Padharodnikava Anzhalika251000Bez kluba 0
19Shchyrova Ulyana290200Bez kluba 0
19Stepanovičiūte AusteBez kluba 0
19Shamalova AlinaBez kluba 0
19Timukaite DovileBez kluba 0
19Libackaia Anastasiia040101Bez kluba 0
19Lavitskaya Katsiaryna071201Bez kluba 0
19Zimina Anastasija180798 07474

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta