2019. gada 20. septembris
Ginters, Guntra, Marianna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
SK "US" atklātās sac. 2.kārta reit. vieta 101.-170. 23.12.2001 0.50 38
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads zēni 13.02.2015 1.00 94
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads meitenes 14.02.2015 1.00 82
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads meitenes 14.02.2015 1.00 94
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 1997.-1999. gads zēni 14.02.2015 1.00 106
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2003. gads un jaunākas meitenes 14.02.2015 1.00 48
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2003. gads un jaunāki zēni 14.02.2015 1.00 67

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2000.-2002. gads meitenes 2015-02-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jiang HanBez kluba 0
2Vakhliayeva Katsiaryna211100Bez kluba 0
3Libackaia Anastasiia040101Bez kluba 0
3Shchyrova Ulyana290200Bez kluba 0
5Kazhukhar Alina080300Bez kluba 0
6Timukaite DovileBez kluba 0
7Padharodnikava Anzhalika251000Bez kluba 0
8Jonušaite RimanteBez kluba 0
9Zhang RongBez kluba 0
10Shamalova AlinaBez kluba 0
11Stepanovičiūte AusteBez kluba 0
12Afanasjeva Diāna050601 0297297
13Kurylchuk Anastasiya200101Bez kluba 0
14Pileckaitė Orinta070902 0
15Musajeva Sabina260603Rīgas 3. BJSS 0292292
16Kozlovskaya KotrynaBez kluba 0
17Lavitskaya Katsiaryna071201Bez kluba 0
18Vasarytė Rusnė160502Bez kluba 0
19Lavitskaya Lizaveta100400Bez kluba 0
19Mihailova Valērija160401 0159159
19Naumova Valērija111002 0140140
19Vaidere Elizabete151002 08787
19Druviņa Terēza Tabea150801 4229 6235
19Maurina Samanta210201 0210210
19Piskunova Darina050702 04848
19Pučkovska Aurika 280801 480-575
19Aboznaya Alina260204Krievija 0
19Abdukhalilova Sayyorakhon030203Bez kluba 0
19Dovydaitytė Guoda130305Bez kluba 0
19Poriņa Viktorija121203Kuldīgas SS 0224224

Riņķi

1.apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta