2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
STIGA kausa izcīņa 2.kārta meitenes A un C grupas 13.10.2001 0.50 63
„Mēmele” atklātā balvu izcīņa galda tenisā 3.posms 1. līga 20.12.2014 0.50 81
„Mēmele” atklātā balvu izcīņa galda tenisā 3.posms 2. līga 20.12.2014 0.50 140
„Mēmele” atklātā balvu izcīņa galda tenisā 3.posms augstākā līga 20.12.2014 0.50 83

STIGA kausa izcīņa 2.kārta meitenes A un C grupas 2001-10-13 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 6849-2847
2Leja Marita080787Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5184 1185
3Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 5175-2173
4Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 5640 19659
5Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 6301 1302
6Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 5162 9171
7Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 5472-8464
8Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 6409 12421
9Tiļļa Inna030886Jaunpils vidusskola 52-80
10Bogdanova Baiba200387STSS 5513 7520
11Ķuda Anda110685Liepājas Kompleksā sporta skola 6381 7388
12Mihailova Lilija100686Galda tenisa klubs "LV-22" 52020
13Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 7191 11202
14Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 834 1145
15Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 731 2960
16Vītola Dārta030191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 80-90
17Čabīkina Kristīne090491Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 80-190
18Kļava Sintija290191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 739 1554
19Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 62-30
20Romanovska Madara200790Bauskas rajona BJSS 722 830
21Čīma Beate301190Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40-150
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Busorgina Margarita 1 : 0Leja Marita
 1Busorgina Margarita 1 : 0Oļeņuka Natālija
-8Busorgina Margarita 0 : 1Zdanovska Inta 11
 1Busorgina Margarita 1 : 0Tatjana Osotova
 2Busorgina Margarita 1 : 0Trofimova Jana-1
 1Busorgina Margarita 1 : 0Baranovska Sandija
 5Leja Marita 1 : 0Oļeņuka Natālija-4
-2Leja Marita 0 : 1Tatjana Osotova 3
-1Leja Marita 0 : 1Trofimova Jana 2
-1Leja Marita 0 : 1Baranovska Sandija 2
-4Oļeņuka Natālija 0 : 1Indriksone Gunita 5
 3Oļeņuka Natālija 1 : 0Tiļļa Inna-2
 3Oļeņuka Natālija 1 : 0Mihailova Lilija-2
 2Zdanovska Inta 1 : 0Tatjana Osotova-1
 1Zdanovska Inta 1 : 0Indriksone Gunita
 3Zdanovska Inta 1 : 0Baiba Bogdasarova-2
 2Zdanovska Inta 1 : 0Ķuda Anda-1
 3Tatjana Osotova 1 : 0Indriksone Gunita-2
-1Tatjana Osotova 0 : 1Baiba Bogdasarova 2
-3Tatjana Osotova 0 : 1Ķuda Anda 4
 3Indriksone Gunita 1 : 0Tiļļa Inna-2
 3Indriksone Gunita 1 : 0Mihailova Lilija-2
-5Trofimova Jana 0 : 1Baranovska Sandija 7
 1Trofimova Jana 1 : 0Tiļļa Inna
-5Trofimova Jana 0 : 1Ķuda Anda 7
 1Baranovska Sandija 1 : 0Tiļļa Inna
-2Baranovska Sandija 0 : 1Baiba Bogdasarova 3
 4Baranovska Sandija 1 : 0Ķuda Anda-3
-4Tiļļa Inna 0 : 1Mihailova Lilija 5
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Ķuda Anda-2
 1Baiba Bogdasarova 1 : 0Mihailova Lilija
 2Ķuda Anda 1 : 0Mihailova Lilija-1
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Bagdone Linda-2
-4Mazjāne Ieva 1 : 0Opincāne Anžela 7
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Vītola Dārta-2
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Čabīkina Kristīne-2
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Kļava Sintija-2
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Kalēja Lauma-2
-9Bagdone Linda 0 : 1Opincāne Anžela 10
 8Bagdone Linda 1 : 0Vītola Dārta-7
 4Bagdone Linda 1 : 0Čabīkina Kristīne-3
 5Bagdone Linda 1 : 0Kļava Sintija-4
 5Bagdone Linda 1 : 0Romanovska Madara-4
 4Opincāne Anžela 1 : 0Vītola Dārta-3
 8Opincāne Anžela 1 : 0Čabīkina Kristīne-7
 5Vītola Dārta 1 : 0Čabīkina Kristīne-4
-3Vītola Dārta 0 : 1Kļava Sintija 4
 5Vītola Dārta 1 : 0Kalēja Lauma-4
-4Vītola Dārta 0 : 1Romanovska Madara 5
-4Čabīkina Kristīne 0 : 1Kalēja Lauma 5
-4Čabīkina Kristīne 0 : 1Romanovska Madara 5
 5Čabīkina Kristīne 1 : 0Čīma Beate-4
 4Kļava Sintija 1 : 0Kalēja Lauma-3
 9Kļava Sintija 1 : 0Romanovska Madara-8
 4Kļava Sintija 1 : 0Čīma Beate-3
-4Kalēja Lauma 0 : 1Romanovska Madara 5
 5Kalēja Lauma 1 : 0Čīma Beate-4
 5Romanovska Madara 1 : 0Čīma Beate-4
Mazjāne Ieva 0 : 1Opincāne Anžela
Bagdone Linda 0 : 1Opincāne Anžela
Bagdone Linda 1 : 0Vītola Dārta
Opincāne Anžela 1 : 0Čabīkina Kristīne
Kļava Sintija 1 : 0Romanovska Madara